• Eduardo
    17.2k
    Previše hejta prema Grbiću samo zato jer je PRIVREMENO uzeo jedinicu. Dečko je zasluženo došao u situaciju da konkurira Dominiku za prvog vratara isto kao što je Livi napravio Kaliniću. Ova pljuvačina i omalovažavanje nemaju pokriće. Čovjek je odličan golman i nije se na lijepe oči prodao iz Lokomotive u Atletico Madrid, a trenutno je prvi golman aktualnog francuskog prvaka.

    Baš kao što kaže @Nema zaleđa Mikića, previše ogorčenosti. Došli smo jako blizu #sveizgubilidabogda
  • Smotanihaker
    592
    Ja mislim da nije to toliki hejt protiv Grbića koliko to sve Dalić zezne. Kaže da će igrati tko je u formi a onda stavi Vlašića. Čisto da još nešto napomenem, ako niste primjetili protiv Rusa smo cijelo drugo poluvrijeme ispucavali loptu u autu umjesto da su je vračali Grbiću. Razumijem da je to do natopljenog terena, ali zamislite da je Livaković bio na golu i da su tako ispucavali, bila bi potpuno druga priča. U stilu da igrači ne vjeruju Livakoviću pa je zato ispucavaju u aut. Mislim da Livaković nije zaslužio tretman koji ima kod novinara koji ga stalno pokušavaju zamijeniti sa nekim drugim golmanom.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ja osobno ću uvijek štititi Dinamovog igrača, i uvijek ću pokazati na nepravednosti prema Dinamovom igraču.

    Klinac me boli i za Grbića i za Atletico i za lokomotivu i za njegove snove i za njegove zasluge i za njegov Lille.
  • Eduardo
    17.2k
    pošteno, ali to je jedno, a potpuno drugo je omalovažavati jednog da bi se uzdiglo drugog. Moje neko mišljenje je da uz Livija i Grbića uz Ivušića imamo tri fenomenalna golmana i tu smo strašno dobro pokriveni. Jedan drugom dišu za vratom i to je sjajno. Ovo na kraju može samo pomoći Dominiku da vidi kako nema mjesta ni za mrvicu opuštanja i da se jednostavno što prije mora vratiti na svoju razinu na kojoj je bio zadnjih sezona.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ja ga nigdje nisam omalovažavao.
    Sigurno je odličan golman, to sam pisao i prije ove zavrzlame. Ja sam samo strašno ljut zbog ovoga kako se odigralo prema Livakoviću i siguran sam da tu nisu čista posla.
  • Eduardo
    17.2k
    Ja ga nigdje nisam omalovažavao.marcio amoroso

    Ma nije to išlo tebe.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Bivši vratari Hajduka guraju Grbića shocker. Sad kad nije u Lokomotivi otkrili odjednom da je kao njihov. :rofl:
  • Infinity
    15.2k
    Do jucer ga se pljuvalo sto je bio bezobrazan i isao zabiti gol protiv svetog Ajduka, ali je zato sad Bog :lol:
  • Ludovic IX
    5.1k
    Samo mi nije jasno zbog čega je Grbić u boljoj formi.
    15 utakmica za lille - 3 clean sheeta
  • Ludovic IX
    5.1k
    Evo i danas. Zasad 2 udarca u okvir i 1 gol primljen
  • jp23
    2.2k
    Upravo primio i drugi gol Grbić. Zanimljivo je napomenuti da je oba gola primio u bliži kut...
  • og1986
    2.9k
    Ako ništa barem je lille dobio par gledatelja nakon reprezentativne stanke.
  • Ali
    1.9k


    Samo mi nije jasno zbog čega je Grbić u boljoj formi.
    15 utakmica za lille - 3 clean sheeta

    Livi je promijenio managera u medjuvremenu, a njegov bivsi manager je manager Grbicu, a taj ocito ima bolji "prolaz" , tak to nazalost ide.
  • Baneki
    714
    Sad pogledao te agencije na TM, u ovoj di je Grbić je i Olmo, a u ovoj novoj Livakovićevoj većina igrača igra u Engleskoj. Možda će na kraju tamo i Livi otići.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.