• ZGBhoy
    1.7k
    dok je krtica i srijeda u ekipi nema ni uspjeha
  • Sljeme
    1.7k
    Zato smo mi na Ciboni i Dinamu godinama pjevali Marjane, Marjane da bi sada nekome kad igra reprezentacija Hrvatske smetalo Dalmacijo i slično.

    Marjane, Marjane, ča barjak ne viješ ako se ne sjećaš teksta.
    Mali dioničar
    Pjevali nekad.
    Jel si možeš zamislit da oni zapjevaju Istrčale istrčale zagrebačke frajle? Ili da s razglasa čuješ Serbus Zagreb moj? Suzu za Zagorske brege? Itd.

    Tovarluk aposlutno dominira u svemu oko repke.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Kao da čitam ekipu s juga. :grin:
  • deda
    27.5k
    E Sljeme moj, upravo tvoje razmišljanje je prototip sektaškog tovarsko razmišljanja koje smo mogli slušati zadnjih 20 godina. Bez uvrede. Stvari se mijenjaju, izbornici se mijenjaju, igrači se mijenjaju, mjesta odigravanja se mijenjaju. Ja tebi dajem za pravo jednu drugu stvar koju mnogi prešućuju. A to je da oni mic po mic preuzimaju sve strukture.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Na sportskima objavljena oba ova članka. Netko se posteno izlajao novinarima o dogadajima u reprezentaciji u zadnje pol godine, nadam se da ce naci drukera.flexXy

    I opet je Lovren radio probleme.
  • marcio amoroso
    31.9k
    A to je da oni mic po mic preuzimaju sve strukture.deda

    Upravo u tom grmu i leži zeko.
  • Krizy
    35.1k
    Sve kao nikome ne smetaju ljudi iz BiH a na sve strane se drami, pokažite se svi lijepo :up:
  • Mali dioničar
    14k
    A to je da oni mic po mic preuzimaju sve strukture.deda

    Ako struktura unutar kluba radi kako treba, struktura unutar HNS-a ju ne može sjebati.

    Ne želim vjerovati da je Dinamo uspješan (samo) zbog strukture unutar HNS-a.

    Doduše kad vidimo manje sredine kao što su Varaždin(Herjavec nekada) i Gorica (Črnko danas) vidi se da klub koji je bliže strukturama ima značajno bolji rezultat i na terenu, ali želim vjerovati da je situacija da su ljudi dobro pozicionirani u HNs-u jer su dobro radili posao u klubu, a ne da klub ima dobar rezultat jer su oni dobro pozicionirani u HNS-u.

    Recimo Dinamo je radio brutalne transfere tipa Šokota u Benficu i Bišćan u Liverpool i bez faktora HNS/reprezentacija.
  • marcio amoroso
    31.9k
    oh6f89h8y0vrlahx.jpeg

    Idemo dalje sa guranjem Grbića. Naravno tovari u glavnoj ulozi. Gade mi se :vomit:
  • og1986
    2.9k
    Pa jel netko gledao ove dvije utakmice od njih ?

    Grbić se ne može baciti, a da ne pričam o kontroliranju lopte, svaki ubac koliko god slab bio nije odmah uhvatio nego je prvo odbio pa pokupio. Hvala bogu pa nitko nije bio blizu od protivnika da to pospremi u mrežu.

    Ali se te sitnice ne broje jer eto pobijedili smo jel ?

    Btw. Još govore u članku kako Grbić ipak brani u ligi prvaka.
    Znači kad i bijeda.
  • Jaro
    5.4k
    yep, grbic potpuno nesiguran... i to se primjetilo u utakmicama protiv Malte i Rusije koja je igrala kao da je nizerangirana od Malte...
    Istima da je Livakovic od Eura u cudnjikavoj formi, al je i takav bolji od Grbica...
    Ovi juznjaci imaju pamcenje zlatne ribice i sad uzdizu lika kojem su prije godinu dana jebali mater jer se usudio igrat za Lokomotivu...
  • Navijač Dinama
    7.3k
    i igra nogom mu uopce nije bolja od Livakovice koliko god to tovari propali glorificirat. Lik ispucat loptu jedva do centra može. Još kad vidim da se otvara kontra( a bilo je 2 puta) lik primiruje loptu, a Perišić istrčavo kao i Juranović s druge strane, al eto.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Koja je tocno poveznica Hr reprezentacije i te pjesmekinfa95

    Pa realno 90% pjesama nema veze sa HR reprezentacijom jer bi onda slušali samo Zaprešić Boyse i još 4-5 pjesama što budu hit svake 2 godine. Puštaju se većinom domoljubne pjesme. A može se reći da je u Splitu puštena za većinu navijača na tribinama,isto kao što bi bila u Zagrebu.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    A to je da oni mic po mic preuzimaju sve strukture.deda

    A mi, nažalost, postajemo ogorčeni kao oni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.