• db-izbjeglica
    20.9k
    Matanović da ne valja ne bi igrao u jako, jako ozbiljnom klubu iz bundeslige. Samo polako, bit će on itekako koristan za reprezentaciju u budućnosti.
  • Jos-Optimus
    11.3k
    Budimir je skroz drugi igrač kad uđe kao zamjena, onda gotovo uvijek donese nešto pozitivno. Matanović definitivno ispred njega, a ako je spreman - uvijek i jedino Kramarić.
  • immerwieder
    1.7k
    i kod gola je cijela obrana visila na Matanoviću,
    zato i je Vlašić bil sam
  • Mlađi referent
    15.7k
    I još jednom, Hrvatska je zabila iz prekida!!! I dalje nemrem vjerovat.Sibirski plavac

    Ne zabijamo mi uopće tako rijetko iz prekida kako to prikazuju Matteoni i ekipa s HRT-a pa kažu od Francuske ‘98 ili tako nešto.

    Iz prekida smo i Kolumbiju riješili prije dva mjeseca, u kvalifikacijama tri komada iz prekida, poništen nam jedan protiv Češke.

    Problemi su na branjenju prekida, tu smo mi prilično loši i nema naznaka da ide na bolje, dapače.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.