• DrRatoljub
    958
    Ako ne igra Marco Pašalić nakon nastupa protiv Engleske, onda Dalić fakat nije sav svoj.
  • Facke
    8.3k
    Ak bu igral Pongracic racunam da bu skrivil gol. Tulke verujem v njega. Josko bi , ak je spremen, trebal igrati stopera a na levumu beku pravi levi bek. Ali jebiga Goda nas doma sedi.

    Nazalost igral bu nespremni Gvardiol. I te nas bi opet mogle kostati primlenoga gola kak i protiv Engleske.
    Branil sam Dalica dosta ali ponavlja istu gresku s nespremnim igracima i na ovem prvenstvu. I saki put je stem zajebel.
  • Efes Pilsen
    16.1k
    Samo da napomenem da beka igra Cesar Blackman iz Slovana za kojeg su bili dovoljni Ogiwara i Pjaca.. Ako se ne iskreira nista preko njega pitanja treba postavit samo jednom covjeku.
  • Dzoni
    6.2k
    Taj je jedan i od boljih u njihovoj reprezentaciji. Toliko o kalibru protivnika. I onda postavi takav retardiran sastav
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.