• Mali Zeus
    9.4k
    Nije Bandić. :grin:
  • luftwaffe
    645
    Sve pet, ne želim da me se svrstava kao Bandićevca, ali ne mora se onda Tomašević predstavljati poput Mesije koja će spasiti grad, već je ispravnije reći da ćeš glasati za manje ZLO.
    Na koncu konca i taj Tomašević je bio predsjednik NGO udruge, pa mi je izuzetno drago da radnička klasa koja zarađuje kako zarađuje daje legitimitet uhljebu koji drka kurac a kapaju mu milijuni.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Mislim da nitko ne misli da je on mesija. Ljudi se samo žele riješiti Bandića nekako jednom za svagda.
  • The Undertaker
    4k
    Tomašević je relativno dobar izbor jer bi, načelno, trebao razbucati dosadašnje kumsko/političko/krimalne odnose u koje se Bandić toliko zapetljao da grad jedva funkcionira. Jasno je da on ne može voditi grad na način kako ga je Bandić vodio (da o svemu odlučuje). Ako je pametan, naći će ekipu sposobnih da operativno vode Holding i Grad, izvan ove ekipe koja cirkulira već 20 godina. Ja bih čak i zadržao dio stare Bandićeve ekipe (Kojić, Švaljek) jer poznaju funkcioniranje grada i Holdinga. Inače, za 4 godine ćemo svi tražiti od Bandića da se vrati.
  • luftwaffe
    645
    Vjeruj mi nitko sretniji da uspije razbiti takav sustav vladanja gradom, ali nije mi jasno da pušite medijske spike, ponovit ću još jednom, čovjek se doslovce ničim nije bavio i sam ne zna kako sustav funkcionira, doslovce je odustao od fakulteta, sasvim sigurno ne zbog razloga koje navodi, da bi pritom ušao u nevladini sektor gdje je sustav sličan poput gradskog, uhljebnicki bez ikakve odgovornosti. Tvrdim da iza čovjeka stoje poprilično gladne ribe i da se zasigurno neće sustav promijeniti na bolje, kažem dao Bog da se varam. Više vjerujem Baricu ili nekom Mostovcu nego trijumviratu hdz/bandic, sdp, možemo.
  • kinfa95
    485
    Niko ne idealizira Tomaševića, pitanje je samo tko će skinut Bandića, a realno..Tomašević trenutno ima najveće šanse za to. Ja u drugom krugu ko god bude glasam protiv Bandića to je sigurno
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Neka se nitko s foruma ne naljuti, u drugom krugu bi zaokružio bilo koga pored Tomaševića.
  • gh0c
    256
    A nisam daleko od razmišljanja da isto vrijedi i za onu mrak-paprikaš...
  • deda
    27.7k
    Onda smo sve dogovorili, Miki ostaje :lol:
  • SAS1987
    13.3k


    Odgovaram na glasbene želje nekih forumerasa :lol:
  • Nino Bule
    11.3k
    Nemamo se mi sta ljutit, ja cu glasat za apsolutno bilo koga u drugom krugu bio to hdz, tomasevic, troskot ... Trenutno se bandiceva bagra bavi krađom od 0 do 24, mulja se od racuna za vodu do megalomanskih projekta poput zagebackog manhattana i jedino zasto zagreb nije u kolapsu je zato sto su veliki sustavi izdrzivi, ali i to ima svoj kraj.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Koliko god ljudima Raspudić, Tomašević i slični bili (ne)simpatični ja sam mišljenja da takvu odgovornu funkciju treba dati u ruke nekom sposobnom i dokazanom operativcu a ne mlatimudanima poput spomenutog Tomaševića. Mrak Taritašili nedaj bože Marasa. Meni evo, iako je u 365, na pamet pada Martina Bienenfeld.
  • Papastrumf
    9.5k
    Pa ćeš umjesto mlatimudana zaokružiti dokazano sposobnog Milana Bandića!? Svaka čast!

    Dao bi radije Pupovcu glas nego ovoj spodobi od sadašnjeg gradonačelnika.
  • SAS1987
    13.3k
    A kaj je Bandić radio prije sto je postao gradonačelnik Zagreba? :rofl:
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Nigdje nisam napisao da je Bandić sposoban. Dapače. Spomenuo sam kome bi iz gušta dao glas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.