• ZagrebV
    121
    Pa stave se godisnje u prodaju, i na kraju sezone ako ne bude utakmica ponudis povrat love, vrlo jednostavno.
  • Tradicija bunta
    5.4k
    Mene samo zanima do kad ce se odvijat ovo ispiranje mozga od strane samih sebe da je gnk=hns i davanje neke fantomske moci organizaciji koja se operativno svela na pet ljudi. Nemojte pricat gluposti i stvarat taj mit o svemocnim mamicima .
  • Bosna86
    11.5k
    Pa stave se godisnje u prodaju, i na kraju sezone ako ne bude utakmica ponudis povrat love, vrlo jednostavno.ZagrebV

    Stave se u prodaju kada gledatelji budu mogli na terene.. Imas predozbu koliku cijenu staviti, kakav ce biti interes...Vrlo jednostavno
  • The Undertaker
    3.9k
    Kakvog smisla ima prodavati godišnje kad se opet mora izvaditi ulaznica (barem je to do sada bila COVID praksa)? Ako netko želi ići, izvadi online kartu kao i do sada. Članovi neka imaju popust i/ili prednost i to je to, barem dok se okolnosti ne promijene.
  • NORTE
    8.9k
    Kakvog smisla ima prodavati godišnje kad se opet mora izvaditi ulaznicaThe Undertaker

    Nikakvog smisla. A ulaska na stadione ionako neće bit vjerojatno cijelu novu sezonu, ako ga nema sada kako će ga bit na jesen ili zimu kad svaku prehladu povežu s virusom i širenjem, neće ni Uefa više dopustit da se na njenim tekmama masovno to širi.
  • Kwedi
    3.8k
    72safdxtw3q1dpa2.jpeg
    5q77gqjgzw7w3uja.jpeg
    y6qwhjuan9nkj2k7.jpeg
    hm0ru2d67rye46vy.jpeg

    I tema dana, kemijske reakcije te posljedice Covida-19 u susretu s klorom na bazenima okrenutim prema sjevernoj strani

    3yxiybedjvi9m6ql.png
  • xavier
    11.1k
    Kakvog smisla ima prodavati godišnje kad se opet mora izvaditi ulaznica (barem je to do sada bila COVID praksa)?The Undertaker

    Kolega, tako je bilo na Maksimiru. Riječani su na Rujevicu cijelo vrijeme uredno ulazili s godišnjim ulaznicama kao i inače. No zašto bi kod nas bilo jednostavno kad može komplicirano...
  • Nolifer
    6.4k
    Sve je ove godine čudno skroz, pa tako i to sa godišnjim ulaznicama... Mogli su ih stavit u prodaju, al bez istoka, ak bi već gledatelji mogli bit. Ovako za sada ništa od toga...
  • Mali dioničar
    14k
    Kakvog smisla ima prodavati godišnje kad se opet mora izvaditi ulaznica (barem je to do sada bila COVID praksa)?The Undertaker

    Lojalnost klubu?
  • Crusades1986
    9.5k
    To kaj su u klubu retardirani pa imaju sistem da su i godišnjaci morali isprintat jednokratne ulaznice nije problem godišnjih karata već nesposobnih ljudi u klubu.
  • NORTE
    8.9k
    Znači gnk je trebao pustit godišnje u prodaju iako se ne može na stadione? Neviđena navala bi bila, srušio bi se rekord godišnjih i server na ticket pointu. Uz to još imaju fenomenalan sistem za godišnje da se moraju preuzimat ili printat jednokratne ulaznice.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Znači gnk je trebao pustit godišnje u prodaju iako se ne može na stadione?NORTE

    Pa da , zašto da ne, pomoć klubu i kupiš ulaznice,ak se mogne moćeš na stadion jer si i sam vidio da su na derbi mogli samo godišnjaci, i sam broj prodanih god.ulaznica bi pokazao broj ljudi koji su tu uz klub unatoč svemu.

    Barem ja na to gledam ovako , e sad opet ti ili netko drugi ima nešto svoje i svoj neki uviđan ove situacije i to je uredu.
  • Crusades1986
    9.5k
    Pa nije jedini koji bi to napravio da ih je pustio u prodaju.
  • The Undertaker
    3.9k
    Po meni, lojalnost klubu (ako je uopće potrebno dokazivati lojalnost) se pokazuje prvenstveno članstvom jer daješ nešto za praktički nikakvu protuuslugu. Pretplata je više odnos kupca i prodavača u kojem za avansno plaćanje dobiješ jeftiniji paket i određene pogodnosti. Razumijem da stvari nisu crno-bijele ali stvarno mi se ne čini smislenim da klub nudi pretplate kad zna da uvjete prodaje neće ispuniti niti 50%. Radije neka povećaju cijene za članstvo a onda, kad se situacija razjasni, članovima daju veće popuste na pretplate ili pojedinačne karte plus dodatne pogodnosti (prvenstvo kod kupovine, popust u trgovini, poseban ulaz, itd...)
  • Crusades1986
    9.5k
    Pa eto, i tvoja ideja je bolja od ovoga što su oni napravili. Tj od toga što nisu ništa napravili. Jer nema 5% kreativnosti i odgovornosti u klubu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.