• Guinness
    1.9k
    Da, pretjerujes, i ne samo ti. Ima nesto sto se zove sluzbena obavjest i to je nesto cega se ozbiljni klubovi ili bilo tko ozbiljan pridrzava.Infinity

    gnk je ozbiljan klub, zbilja?

    Nisu mogli! HNS je danas donosio odluku da li ce se igrati bez gledatelja i to se cekalo prvo.Infinity
    ovo je isto genijalno, isti dan se objavi da od treće ranga na niže se može slobodno ići na utakmice i to bez restrikcija...
  • ZagrebV
    121
    Previse informacija koje se trebaju objavit nisu objavljene, tako da ovo nije informacija viska nego je ovo nepotrebna objava i ne treba se opravdavat nesposobnost.
  • Infinity
    15.2k
    Svaki put kad su u klubu krivi 0.1% ja cu prvi pljunuti, al neke stvari stvarno nemaju smisla. Pljujete samo da bi pljuvali.

    S druge strane, da su danas pustene u prodaju ulaznice nitko ne bi nista komentirao vezano za ovo. Zbog toga ste mi jos vise smijesni. Zasto u petak niste popljuvali taj clanak nego danas? Ljuti ste zbog cinjenice da nema ulaznica i onda idemo naci nesto za pljuvati. Treba se popljuvati to sto nema ulaznica, al taj clanak od petka je na mjestu.
  • Pop corn
    4.8k
    Ljuti smo jer pokazuju koliki su nesposobnjaci, a ne ozbiljan klub. Ako je tebi to ozbiljan klub, onda se zamisli.

    Evo i jednog drugog primjera (bez najave objave što je debilana, al jebiga PR tam u Maksimirskoj 128 radi ipak prodani novinar): http://www.nk-rijeka.hr/vijest/u-srijedu-pocinje-prodaja-kompleta-ulaznica-za-sezonu-2020-2021/
  • Infinity
    15.2k
    Kao sto rekoh. Odluka da nema godisnjih mi je smijesna. Clanak u petak mi je na mjestu, a zanima me zasto taj clanak svima vama nije bio smijesan u petak? Smijesno je danas kad ste ljuti zbog izostanka godisnjih.

    Ne sumnjam, bilo bi pljuvacine i da je klub dao ulaznice u prodaju. Tu je grupa ljudi kojima je suludo platiti punu cijenu kad nece biti ulaznica. Tu je grupa kojoj je suludo da su ulaznice jeftinije, jer se tako rasprodaje ugled kluba. U Dinamu ce se na svaku mogucu odluku naci grupa koja ce tu odluku popljuvati. Al dobro, to nije lose s jedne strane, dokazuje da nas ima puno, da smo svakakvi, a na kraju krajeva svatko ima pravo na svoje misljenje.
  • ZagrebV
    121
    clanak je smijesan i beskoristan i u petak i utorak i srijedu, poanta svega je da nema smisla davat obavijest da ce izac obavijest
  • Infinity
    15.2k
    Ponavljam opet. U klub je vjerojatno stigao veci broj upita o godisnjim i na taj nacin su sve skinuli s vrata.
  • Kwedi
    3.8k
    Infinity s pravom brani činjenicu da je GNK u petak objavio kako će u ponedjeljak donijeti vijest o tome.

    I zaista, imaju stalno takve vijesti o datumima objave vijesti. Blesavo je, al to je već špranca u klubu. Čak ovdje postoji legitimno pravo prebacivanje odluke na ponedjeljak zbog Saveza, na stranu što Savez i GNK je isto sranje, drugo pakovanje.
  • superSantos
    2.6k
    Ja i dalje ne vidim nikakve logike u tome da godišnjih ulaznica uopće nema, kad su ih već 2 kluba u HNLu (ne znam za druge, da ne provjeravam sad) pustili ili će pustiti u prodaju.
  • Kwedi
    3.8k
    i osijek je donio odluku kako nema godišnjih zasad
  • Kwedi
    3.8k
    ...dok s druge strane gorica prodaje za novu sezonu godišnje...
  • Crusades1986
    9.5k
    Bilo kaj je bolje da naprave od "do daljnjega nema godisnjih."
  • Crusades1986
    9.5k
    Al kaj se čudimo uopće, najveći domet PR službe kluba je brisat nepodobne komentare na fejs stranici od kluba i blokirat osobe koje pišu te komentare. I netko za to dobije plaću na kraju mjeseca.
  • deda
    27.5k
    Svi smo mi raspižđeni pa svaku odluku gledamo sa sprdnjom, osmijehom i kritikom. Meni se odluka čini logičnom jer je vrlo upitno kada će doći do povratka gledatelja na tribine. Vjerojatno svi čekaju 9. mjesec kada se očekuje dodatni porastbroja zaraženih. Ukoliko se to uistinu dogodi bojim se da ove jeseni gledatelja biti neće ni u Europi ni na HNL-u. S druge strane mudra je odluka da se dozvole gledatelji na tekmama 3. lige kao neki lakmus papir što će se događati. Bezveze mi je jedino za tekme mladih kategorija jer je tubroj gledatelja također minimalan.
  • Bosna86
    11.5k
    Ljudi su ljuti jer nije izdana nikakva javna zabrana već je HNS samovoljno zabranio... Mogu izbori, može Alka ali ne može 2 hiljade ljudi na prazan Maksimir... Debilizam
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.