• xavier
    11.1k


    Jesmo u skupinama. Protiv Atalante je to bilo sjajno taktičko iznenađenje, ali kako je vrijeme prolazilo, tako je takav način igre bio sve manje koristan.
  • Guinness
    1.9k
    Cluj u gostimaNeki tip sa Zapada

    Šta je s onim da se igra na neutralnom?
  • Crusades1986
    9.5k
    Ako drzava domacina ima neke restrikcije za ulazak drzavljana gostujuce momcadi.
  • Majki2111
    2.6k
    Floriana-Cluj 18.08.2020 19:00
  • Dudu
    2.6k
    Rapid, odličan ždrijeb za Lokomotivu.
  • The Undertaker
    3.9k
    Ako su Bjelici trebala dva treninga za prelazak u 3-5-2 formaciju, ne vidim u čemu je to problem sa ovom ekipom. Za ždrijeb, nisam optimist. Ne što nismo dovoljno kvalitetni već mislim da većina igrača želi prodaju.
  • Infinity
    15.2k
    Ljudi, sprdamo se sa Zokijem koji je nakon sto nije uspio dovesti stopera rekao da sad idemo po veznjaka kao odgovor na propali posao. Odatle to da s 4-4-2 prelazimo na 3-5-2 s jednim stoperom, jer nam drugi fali, tj. nismo ga uspjeli dovesti, ali idemo po jos jednog veznog pa trpamo petoricu u sredinu. Znaci zajebancija.
  • Mali dioničar
    14k
    većina igrača želi prodajuThe Undertaker

    Evo recitacije na tragu “svi su krivi, samo je Zdravko zaslužan.” :clap:
  • The Undertaker
    3.9k
    Kolega, ako prođemo onda je zaslužan, ako ispadnemo onda je kriv. To je jednostavno, barem kod mene.
  • SAS1987
    13.2k
    Zoki gazi Romunje ko kombajn psenicu.
  • Morales7
    184
    Zašto sad odjednom svi plaćete za stoperom, a kad se spominjalo da će se vratit Sigali ili Franco ste govorili zašto pojačavamo momčad gdje ne trebamo. Dilaver nije zaboravio igrat nogomet, a do eventualne lige prvaka vratit će se i Perić i imamo 3 dobra iskusna stopera plus dva mlada što je i više nego dovoljno
  • Crusades1986
    9.5k
    Nitko ne place za stoperom vec se ismijavaju planovi za transfer i vizija sportskog direktora/trenera Dinama. Cijelo vrijeme zelis dovest stopera, propadne ti i onda se okrenes veznjaku. Dajte malo razmisljanja ljudi.
  • The Undertaker
    3.9k
    Dovođenje bilo koga za ove kvalifikacije neće puno pomoći. Dinamo ima odličnu ekipu koja po nogometnoj kvaliteti treba proći kvalifikacije. Problemi su trener i motivacija. Za igranje skupina CL/EL svakako treba pojačanja, i stopera i zadnjeg veznog + pokrivanje pozicija ako se još netko proda.
  • Morales7
    184
    ja nisam uopće taj tekst doživio da se odustaje od stopera
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Al najjače mi je bilo bit će pojačanja u svakoj liniji kao, na kraju pojačanja Gavranović kojeg smo već pustili, Jakić i priključivanje Bartona, pa ko tu koga jebe ja ne znam. Ja samo znam da će od nas ove godine pravit smijuriju ako ne nabavimo lijevog beka pod mus, mislim ni desni nisu kvalitetno bog zna šta, ali bar mogu proć za razliku od lijevih...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.