• The Undertaker
    4.1k
    Sve mi više liči na namještaljku za Zokija od početka tj. od tjeranja Bjelice. Sad treba pobrati ovacije ako razbuca raspali Hajduk i ostati i sljedeću sezonu. Ovo je toliko prozirno i bijedno, čak i za njihove kriterije.
  • reziser
    6.4k
    kaj imate protiv majkija
    dečec nas baš lijepo zabavlja i nasmijava :rofl:
  • xavier
    11.1k
    Sve mi više liči na namještaljku za Zokija od početka tj. od tjeranja Bjelice. Sad treba pobrati ovacije ako razbuca raspali Hajduk i ostati i sljedeću sezonu. Ovo je toliko prozirno i bijedno, čak i za njihove kriterije.The Undertaker

    Pa to sam odmah napisao. Riješe se Bjelice i naravno da im prvo treba tampon zona u vidu Jovićevića nakon kojeg će dio navijača koje "zanima samo nogomet" reći "Zoki je možda ovakav ili onakav, ali je avion za Igora, neka nama njega, samo nek dobije Hajduka u nedjelju i sve je opet u redu".
  • Majki2111
    2.6k
    Apsolutno sam protiv. Duša me boli.
  • SAS1987
    13.5k
    Kaj Majki misli o novom treneru? :joke:Crusades1986

    Zonasi toliko nestrpljivo cekamo na komentar majkija da smo jucer srusili internet :razz:
  • reziser
    6.4k

    Jel ti dobro? Sad si me zabrinul
  • xavier
    11.1k
    Apsolutno sam protivMajki-Papi2111

    Dobro, pa zašto sad to?! Što ti je čovjek skrivio? :joke:
  • Crusades1986
    9.8k
    Šok i vjeverica :scream:
  • marcio amoroso
    32.5k
    Da imamo neku zaradu od broja postova morali bi Majkiju nešto proslijediti :cool:
    Čovjek je zaslužan za lijep broj postova, dosta se ljudi na njega osvrće :chin:
  • Majki2111
    2.6k
    A mislim, ne treba ponavljat kaj je rečeno milju puta. Uglavnom gorčina. Treba izbjegavat sad razgovor s bližnjima o Dinamu. I treba izbjegavat čitanje istog. Toliko negative upijati nije zdravo.
  • deda
    28k
    Majki je deseti čovjek, ne bih ga dao za ništa.
  • Infinity
    15.2k
    Apsolutno je nebitno tko ce biti u ova tri kola ako ce dozivjeti kolaps. Vec sam pisao. Nadam se da ce privremeni na jedvite jade dobiti Hajduka i patiti se u zadnja dva kola. Zamislite daju nam sad Gocu privremeno i onda kasnije uvale Zokija za stalno. Radije daj Zoku odmah sad dok ne ide, pa da i njega ne krene. Ne mogu ga smisliti ocima, al ova tri kola bi mogla biti kljucna za narednu sezonu. Ako dodje neko privremeno rjesenje i ostvari tri pobjede mogli bi dobiti od privremenog stalnog trenera, a to obicno ne bude dobro rjesenje u konacnici.

    Osobno bih bio najsretniji da nam do kraja tjedna vec objave neko XY ime koje klupu preuzima po zavrsetku sezone i onda nek se ova tri kola dogadja sta hoce.
  • Infinity
    15.2k
    Ups, pa Zoka vec potvrdjen. Kasnim ko mjesecnica.
  • The Undertaker
    4.1k
    xavierxavier

    Ne znam da li se dobro razumijemo. Bjelica je i potjeran kako bi Zoki uletio na njegovo mjesto. Nadam se da se svi varamo i da će otperjati na kraju sezone. Ali sve drugo osim Zokijevog ostanka i sljedeću sezonu (barem jesen) nije logično.
  • xavier
    11.1k


    Pa to sam i napisao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.