• BBB Sibenik
    4k
    Koliko sranja su sposobni napravit u malo vrimena..
  • Jaro
    5.6k
    Jedini ispravan put. Dinamo kakav treba biti. Sad cemo razbucat jajduka i ponovo cemo orodat ograca za 100 milja... napokon ispravan put nak9n par godina lutanja!
  • Dudu
    2.6k
    Najjace sto je vec prije Jovi uvalio svoj stozer koji ga pratio, pa je samo i on zasjeo na mjesto trenera. Sprdaju se s nama :lol:
  • NORTE
    9.3k
    Mislite da bi zvali Bišćana i da bi on pristao bit trener? Sumnjam. Mislim da će doć neko jako ime na kraju sezone, jer su uvidjeli da su se zeznuli s Jovićevićem.
  • Eduardo
    17.6k
    Šta reći, a da već nije napisano?

    Većina nas nadala se nekome drugom, a isto tako smo vjerojatno u sebi znali da će doći do ovoga. Trošiti riječi i energiju na Zokija nema smisla. Ostaje nada da će ovo potrajati što kraće i da se neće prenijeti u novu sezonu. Koliko god u klubu bilo crno, opet nije ugodno na terenu vidjeti Dinamo kakav smo gledali pod Jovićevićem, a isto takvu neugodu ako ne i veću donosi gledanje Zokija na klupi. Nadam se da neće potrajati duže od ove tri tekme.
  • BigZ
    393
    Svi smo znali da ce se to dogoditi onoga dana kad se zoran vratio u Dinamo kao clan uprave. Svi smo osjecali da se predivnom snu sprema budenje u zapisanom krevetu.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Ok, tema trenera je gotova za sada, samo ću se nadovezati na jučerašnju priču o Prosinečkom, znao sam da sam to negdje vidio.

    Iz Tomaševićeve knjige...

    ze8h7uzxsdfl4uyo.jpeg
  • deda
    28k
    Ma to je jedan od mitova na koji Dinamovi navijači nasjedaju. Robi je Dinamovac, a Zvone Hajdukovac. To je istina
  • Luka1986
    0
    Zašto spominjete Bišćana kad od toga nema ništa... Bišćan prije par godina javno govorio protiv mamice , i sad da ga glava zovne ? ništa od toga..
  • NORTE
    9.3k
    Zoki ostaje ova zadnja 3 kola a onda preuzima Kek.
  • NORTE
    9.3k
    Dolazak Keka bi bila super stvar. Dokazani trener s trofejima, iskusni stranac bez jezične barijere. S obzirom na pedigre i dugo godina u Rijeci trebao bi i ovdje ostati godinama jer takav trener ne odlazi samo tako. Možda Kek kao trener ima i svojih mana i europskih neuspjeha ali njegov dolazak znači da još dugo neće više biti priča da bi na klupu mogao neki Mamić, Delija, Jovićević ili neki od onih raznih klupskih "vojnika".
  • Crusades1986
    9.8k
    Ne znam zasto to svi misle da ce se neki trener zadrzat neko dulje vrijeme u Dinamu. Zvao se on Kek, Bjelica, Klopp ili Guardiola. Jedini trener koji je proveo neko osjetno duze vrijeme u Maksimiru je Zoran Mamic. Svi znamo zasto.

    Ne razumijem sto ovo Keku treba. Iz komotne pozicije izbornika slovenske repke ide u ovo živo blato. Nije da mu fali novaca, ima trenersko ime i reputaciju, rezultate. Daltoni ce ga sutnut niz stepenice prvom prilikom kad bude neki sukob i razmimoilazenjenu misljenju.
  • Infinity
    15.2k
    Dinamo mu je veci izazov nego Slovenija. Sam je rekao da je Dinamo trenutno najjace ime u regiji i da se to ne odbija.

    Sta nama treba da nakon toliko godina patnje, prvo s upravom, pa onda rezultatskih kolapsa u Europi i dalje to sve pratimo, navijamo, zivciramo se i ne odustajemo. On ce doci, pare ce pokupit i briga ga. Ja se do njegovog odlaska necu pitati sta mu je to trebalo, jer od odlaska Bjelice prizeljkujem trenera koji je razina Keka. Zivot ce mi biti laksi dok na klupi sjedi Kek, a ne Jovicevic ili Zoka, a to sto ce Keku mozda kasnije zivot biti tezi me ne dira, barem trenutno. A mislim svakako da na kraju nece zazaliti. Nece mu nista faliti, nece faliti ni Bjelici, ne fali ni Vahi.
  • vjeko1701
    5.9k
    A ko zna, možda se i nada da sa dobrim rezultatima s Dinamom ni kluba hr repke nije daleko a to je ipak velika ekipa u svjetskom reprezentativnom nogometu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.