• Mali dioničar
    14k


    A čuj trebalo bi pitati Vidića misli li da je Zvezda velika kao Man utd. Jedno je stvar realnosti, a svatko može misliti što želi.

    Samo smo malo ot. :smile:
  • deda
    27.6k
    Ja Robija ne mogu mrziti jer je Dinamo njega dva puta izdao. On da je normalan čovjek mrzio bi Dinamo.
  • Guinness
    1.9k
    On da je normalan čovjek mrzio bi Dinamodeda

    Pa po prenesenoj izjavi, da se i zaključiti da mrzi Dinamo.
  • deda
    27.6k
    To što si sad rekao je bezobrazna demagogija.
  • xavier
    11.1k


    Ma sve jasno. I ja prvi inače ne kopam takve izjave...ali čak i bez toga, kako sam već napisao, nije mi on karakter koji može dugo s Mamićem.
  • The Undertaker
    4k
    Trebamo trenera kojeg ćemo gledati isključivo kao trenera a ne i kao deliju, tovara, purgera itd... Pa to smo, valjda, davno prerasli. Osobno ne bih imao problema da i netko iz Srbije bude trener ako je klasa za Dinamo a kamoli ne Prosinečki. Samo, ja osobno mislim da on nije profil trenera za Dinamo. Nama sada treba trener Bjeličinog profila koji će ''betonirati'' obranu i doraditi mehanizme koje je Bjelica drilao dvije godine. Nisam detaljno upoznat sa njegovim trenerskim radom ali mi se Ivan Jurić iz Verone čini dobar kandidat. On već godinama pliva u talijanskim ligama i sigurno nije loš.
  • Dudu
    2.6k
    "Jovićević je bio žrtveno janje. Čovjek je iskorišten kao prijelazno rješenje kojem je sedam utakmica bilo stvarno dovoljno da odradi svoje, jer nikad nitko nije ni računao da će uspjeti. Poslužio je kao tampon-zona i sada onaj tko sada sjedne na klupu — bio to Zoran Mamić, Goce Sedloski ili netko treći tko sjedi blizu međugorskog stola — neće biti negativac koji je naslijedio Bjelicu, nego pozitivac koji je uskočio popraviti ono što je Jovićević, eto, zabrljao." miha topic lijepo rezonirao :grin:
  • vjeko1701
    5.9k
    Hvala na ispravku.
    Nisu se osramotili slazem se, ali Rijeka je izbacivala i vece klubove u kvalifikacijama, a s nekima se i odlicno drzala u skupinama EL. Tako da je to ispadanje bilo svojevrsno razocaranje.
    Nije ni bitno u ovoj temi.
    BigZ

    Ma ja se apsolutno slažem. Aberdeen i Sarpsborg su bili razočaranja i bez njih moguće da bi Rijeka danas bila i dalje puno jača nego kaj trenutno je. Jedino oni Turci nisu bili neki fail od ispadanja a s njima je bilo i blizu.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma ja Robiju ne mogu niš zamjerat. Ko klincu mi je bio ispred i Bobana i Šukera i samo iza Ladića ko idol. Moj stari onako zna njegovog starog i cijela familija su hardcore Dinamovci. Robija je naravno samo dosta sjebala praktički dva odjeba od strane Dinama. Što se tiče izjave, sve je objašnjeno, Zvezda u kojoj je on igral je osvojila LP, sviđalo se to nama ili ne, to je ogromno postignuće i to tu momčad iz te godine svrstava među velike klubove u povijesti nogogmeta.
  • reziser
    6.2k
    kaže zdravko
    zoki je trener dinama!
    bravo :vomit:

    ne znam jel to istina...
  • Ero
    930
    Ako on bude trener dao Bog da sve izgube!
  • Neki tip
    19k
    Daj neki link, nije valjda da imaš Zdravka na liniji.. :)
  • reziser
    6.2k
    zoki je trener dinama?

    a i na liniji mi je :rofl: pozdravlja te :halo:
  • Dino
    2.2k

    “Vozi se jahtom u teritorijalnom moru BiH”, bogme je napravil turu i pol :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.