• Dino
    2.2k

    Ma sad u zadnje vrijeme smo uveli neku foru u obitelji da i mi djeca skuhamo ponekad pa me krenulo zanimat.

    Uglavnom da ne gusimo temu o izborima, bilo bi zanimljivo da otvori neko pa damo savjete i GNK kaj bi mogli na standove ubacit :wink:
  • Majki2111
    2.6k
    Slobodno otvori. Ja se od malena zanimao za kuhanje. Kuhanje je umjetnost.
  • Neki tip
    18.8k
    Ovo fali još više kad od nove godine nisam nigdje prdnuo van granice.og1986

    Nedavno sam poslom išao u Rijeku i velim kolegici da nam rezervira hotel. Ona riješi i pita jel ok.. reko' - 2 dana u Rijeci su mi trenutno ko 10 dana Balija, sve je ok. :monkey:

    Zadnji put sam bio van HR u prosincu prošle godine, i to u Briselu kojeg se nagledah (pa sam obilazio opskurnije kvartove) i ni pomišljao tad nisam da će to na godinu dana biti zadnje.. :(
    Ove se godine, samo poslovno, privatno tko zna, veselio Barci, Bledu, ponovo Briselu, Goteborgu, vjerojatno Taškentu, a uletilo bi još ponešto.

    Znao sam da volim putovati, svatko zna voli li ili ne, ali da će mi to ovoliko suludo nedostajati.. :worry:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.