• Mali dioničar
    14k
    I Borzan nastavlja gdje je Bauk stao.

    Naslov je od Klauškog.

    1oyfjws8ior9uowd.jpeg
  • Dino
    2.2k


    Kralj je ziv! U ovom videu zapravo samo otkriva toplu vodu, a ni ne izgleda najbolje.
  • og1986
    2.9k
    Tehnički bi problem bio riješen :lol:
  • Majki2111
    2.6k
    Čekaj to je neka politička propaganda ili?

    Beskućnici su završili kao beskućnici zbog svojih loših odluka ili zbog spleta nesretnih okolnosti koje nisu bile pod njihovom kontrolom. Kako god ne mogu ih žaliti, nemam suosjećnja prema njima, već samo izaziva kontraproduktivan osjećaj da ono što imam držim za sebe jer nam je lijepio realno i to trebamo voljeti i čudno mi je uopće da stranka ide na tu ruku
  • Mali dioničar
    14k


    Sva sreća da ti šah dobro ide.
  • Dudu
    2.6k


    Dugo nisi valjao gluposti :rofl: :rofl:
  • Neki tip
    19k
    :lol: :lol: e moj Majki..
  • Infinity
    15.2k
    Jesil ti zaposlen? Jel zivis sam ili s roditeljima? Ako zivis sam, jel placas najam ili imas svoj stan? Mozda su pitanja previse osobna, al rado bih te pitao par stvari.
  • Majki2111
    2.6k
    S roditeljima. Zaposlen preko student servisa na istom mjestu već godinu dana i veliki dio toga kaj zaradim (više od polovice) dam roditeljima na raspolaganje. Nje vidim kakve veze ima to s beskućnicima.
  • Papastrumf
    9.4k
    Opet ponavljam, nema sanse da ne trola.
  • Neki tip
    19k
    Opet ponavljam, nema sanse da ne trola.Papastrumf

    Ako je to slučaj, onda je sjajan.
  • Infinity
    15.2k
    Sta bi ti sutra kad zavrsis faks, nemas posao i roditelji te izbace iz stana tek onako?

    Naravno da ima veze, jer ne razumijes. Ruzno mi je da to spominjem javno, cak neugodno al ljutis me i moram reci. Nisam nikad bio beskucnik, al bio sam na rubu. Splet glupih okolnosti. Cak ni nesretnih. Nemas ti pojma.

    Budi sretan da su ti roditelji mogli omoguciti da studiras, da se uopce skolujes, jer pametniji od tebe kose tudja dvorista i na tome zaglave citav zivot. Nisi bolji nista od nekog beskucnika, samo imas vise srece u zivotu, tj. pri rodjenju.

    Tu si nam bacao neke price o purgerskoj gospodi i primadonama u bijelim rukavicama. Zar mislis da je gospodin netko tko pisa nad tudjom sudbinom? Sutra ces trebati nesto, netko ce se popisati po tebi. Imas srece sto imas roditelje koji te mogu skolovati i imas srece sto zivis u tolikom gradu pa ces tesko biti bez posla. Neki su u istoj noci ostali bez sviju koje su imali i bez krova nad glavom. Ne moras ti nikoga zaliti, ne moras ni sa kime suosjecati, ljudi mrze kada se sazalijeva nad njima, al nemoj biti toliko bezobrazan, jer stvarno nemas pojma sta neke ljude snadje, a sutra bi moglo i tebe.

    Zbog samog sebe pokusaj sakriti taj bezobrazluk, jer ce ti sutra netko okrenuti ledja samo zbog tvojih izjava. Vidno je iz tvojih izjava da se vjecno negdje slepas. Lako ti je dok studiras, zivot je neozbiljan, a sutra kad stigne stvarni zivot plakat ces. Mozda imas srece pa ti starci imaju milijune na racunu, ali i takvi zavrse na ulici, cak jako cesto. Takvi svoju djecu bace na ulicu, jos cesce. Smijes se mnogima zbog mnogih stvari, stici ce te kad tad, nisi ni svjestan.
  • Majki2111
    2.6k
    Upravo sam i rekao to. Imam sreće kao i mi mnogi ovdje. I zato to kaj imamo trebamo drždati za sebe i voljeti to kaj imamo.

    Purgerske gospode i ta priča je bila u drugom kontekstu. Niti se smatram gospodinom niti jesam. Niti pokušavam biti. Sretan sam što imam sreće da živim u ZG, naravno. Da, lijepo je imati sreće.

    A za daljnji život vidit ćemo kaj će donjet. Korak korak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.