• Infinity
    15.2k
    za daljnji život vidit ćemo kaj će donjet.Majki-Papi2111

    Taj daljni zivot ti moze donijeti zestoko sranje za koje vrlo vjerojatno neces biti ni kriv. Iz tog razloga se mani svoje retardirane price, jer ocito jos uvijek nemas pojma o cemu pricas.

    Naravno da trebas biti zahvalan i sretan zbog svoje srece i svega sto ti se u zivotu dogodilo pukom srecom. Nekom drugom nije i tog drugog ne moras blatiti kao da je zadnji bijednik.

    Razmisli malo. Sretan si zbog svega sto ti je zivot pruzio. Jel bi ti bilo super u iducem scenariju? Izgori ti kuca i istu noc ti poginu roditelji koji su zbog recimo mijesanog braka odbaceni od cijele obitelji? A ti sutra punis 18g, nikog ne zanimas, u nasljedstvo dobijas izgorenu kucu i za vracati kredit na istu, minus na racunu u koji su ti roditelji usli da ti plate faks. Ne zvuci super? Nisi ni kriv, ne znas sto te snaslo. Izgubio si sve koje si imao i volio, nemas ni krov nad glavom, nemas nista. To nije moja prica, da netko ne pomisli, ne zelim takvu zivotnu pricu nikome, al zivot je cudan i sve dok si student koji se moze slepati uz roditelje koji trpe to slepanje tebi ce biti super. Sutra se stvari okrenu. Sutra ces doci nekoga moliti za posao, covjek ce te otkantati, nece ga zanimati tvoja zivotna prica. Zicat ces roditelje za kavu, bit ces veci klosar od tih koji spavaju na ulici. Daj razmisli malo svojom glavom, kad tad ce te netko trebati pogurati u zivotu, sad te guraju roditelji pa te boli k*, neki to nemaju, nisu imali nikada u zivotu i zavrsili su na ulici. Iz tog razloga moras biti sretan i voljeti ono sto imas, ali s takvim razmisljanjem o ljudima koji nisu uspjeli si apsolutno zasluzio da zavrsis isto. I to da zavrsis tudjom krivicom, pa da se pitas kako.
  • Majki2111
    2.6k
    Pa naravno da postoji loša sreća, di aj to nisam rekao. Zato sam i re4kao vidit ćemo, jer to nije pod mojom kontrolom. Puno stvari nije pod mojom kontrolom. Zapravo veliki dio mog života nije pod mojom kontrolom.

    Nisam nigdje ni rekao da su beskućnici lošiji ljudi, nego da su završili tamo ili radi svojih odluka ili radi spleta nesretnih okolnosti. Kaj je realna stvar.
  • Zambatine škude
    2k
    Majki imam jedno pitanje bez ikakve zajebancije i sa velikom željom da nikako ne shvatiš kao uvredu jer mi stvarno nije namjera...Jesi li nekad rješavao neki test koji bi sugerirao da nešto nije u redu s tvojim mislima?

    Ne mogu te shvatiti, a trudio sam se. Jedan dio rečenice ide u jednom smjeru, drugi odluta u nekom desetom i nemaju nikakvu zajedničku točku. Konkretno na ovom primjeru, eksplicitno napišeš da mi svi imamo sreće, da je netko drugi imao veliku nesreću i nije mogao kontrolirati, pa zaključiš da ih nimalo ne žališ? I onda još nekako umočiš u taj koktel zaključak da socijalna osjetljivost prema beskućnicima podrazumijeva da bi se tebi otkidalo od usta, pa zbog kontraefekta želiš to što imaš striktno zadržati za sebe.

    Možda misliš nešto sasvim drugačije, ali se nespretno izjasniš ili ti ne leži pisana komunikacija, ali stari kae s glavom?
  • Infinity
    15.2k
    Isto tako si mrtav hladan rekao da nemas suosjecanja i da ih ne mozes zaliti. I isto tako sam ti rekao da to nitko od tebe i ne trazi, ali da se trebas suzdrzati takvih komentara, jer su u najmanju ruku retardirani.

    Zivot te je pomazio, budi sretan, za druge budi suzdrzan. Izlazis, sutra ces otici na WC, bit ces bez prijatelja u blizini, neka pijana budala ce ti polomit kosti samo zato jer mu se lomi. Pitat ces se sta te to snaslo, zasto nitko nije branio slabijeg i neduznog. Mnogi bi okrenuli ledja ne zeleci se mijesati, a sad zamisli da si na podu, primas batine, a netko iznad tebe vice 'bas me boli k*, ne dira me'. Budi taj koji ce okrenuti ledja, nece se mijesati, a ne onaj koji se iznad polumrtvog tijela smije toj sudbini i govori da nema sazaljenja. Ne moras ga imati, al okreni se i odi, sta te boli koji k*.
  • Majki2111
    2.6k
    eksplicitno napišeš da mi svi imamo srećeZambatine škude

    Da tako je. Imamo svi sreće jer evo možemo pisati po ovom forumu preko elektronike. Neki ljudi to nemaju.

    da je netko drugi imao veliku nesreću i nije mogao kontroliratiZambatine škude
    Koja rečenica točno?

    zaključiš da ih nimalo ne žališ?Zambatine škude

    Da, tako mislim.

    I onda još nekako umočiš u taj koktel zaključak da socijalna osjetljivost prema beskućnicima podrazumijeva da bi se tebi otkidalo od usta, pa zbog kontraefekta želiš to što imaš striktno zadržati za sebe.Zambatine škude

    Da dobro si shvatio. Neki beskućnici nemaju stan, nemaju mobitel i slične stvari. Ja imam, to trebam cjenit i voljeti. I držati za sebe da mi bude bolje. Sebično, znam.
  • Infinity
    15.2k
    Ja imam, to trebam cjenit i voljeti. I držati za sebe da mi bude bolje. Sebično, znam.Majki-Papi2111

    Ja sam admin na ovom forumu. To cijenim i volim. Ti nisi, ali imas tu mogucnost da pises po ovom forumu. Zamisli da ti ja kao admin oduzmem tu mogucnost i da ti se svi smijemo dok ti ne mozes nista. Drugi igraju saha online, pisu o Dinamu, ti patis. Jako, meni primamljivo, volim svoju sudbinu i moc upravljanja nad tvojom na ovom forumu.
  • Majki2111
    2.6k
    Znam da je ovo metafora za možda nešto ozbiljnije, al evo ne znam kaj bih ti tu rekao osim da nisam se našao u tuči u ovih 23 godine života.
  • Infinity
    15.2k
    Znam da je ovo metafora za možda nešto ozbiljnije, al evo ne znam kaj bih ti tu rekao osim da nisam se našao u tuči u ovih 23 godine života.Majki-Papi2111

    Sto ne znaci da se sutra neces naci. Mozda te do tad znadnem, mozda budem tu dok te budu tukli, mozda se budem smijao dok places sklupcan u polozaju fetusa.

    Imam par godina vise od tebe, isto nikad nisam bio u tuci, ali sam u nekoliko navrata spasio nekog slabijeg batina sto na kraju i nije bila tuca mene i nekoga. Ne bih si nikad oprostio da se nisam umijesao, ali isto tako razumijem one koji se zbog straha ne mijesaju, ali ne razumijem takve kao ti koji bi rekli da nimalo ne zalis da recimo neku djevojki od 60kg mlati lik od 120 i dva metra. Zamisli sebe pored takvog lika, gledas oko sebe hoce li ti itko pomoci i ljudi ne da ti okrecu ledja ne zeleci se mijesati nego ti dobacuju da ih boli ku*ac.
  • Majki2111
    2.6k
    Dat ću sve od sebe da ne dođe to tuče...
  • Infinity
    15.2k
    Vec si dao sve od sebe da na forumu na kojem su Zdravko i Zoran Mamic svakodnevna tema ti budes najveca moralna nakaza. Nisam siguran da imas vise ista za dati.
  • Bosna86
    11.5k
    Ma dao si mu tezak primjer... Ne mora biti tuca, jednog dana ce se osamostaliti, trebati ce mu netko doci pomoci unijeti namjestaj, okreciti... Daj Boze da zaradi da mu nitko ne treba u zivotu
  • Mali dioničar
    14k
    Nisam gledao Otvoreno, to mi je definitivno prekasno, ali sam eto pročitao koja je bila tema i kaj se pričalo.

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/sef-plenkoviceva-ureda-u-otvorenom-o-svojoj-neprezaljenoj-ljubavi-ako-razvijate-zacin-za-juhu-15021830

    Definitvno sam zgrožen, ali ne i iznenadjen ovim stavom državnog službenika...

    Zvonimir Frka-Petešić, rekao je kako je važno da imamo ovakve tvrtke koje se same razvijaju i ne trebaju pomoć države, ali je dodao da je država spremna pomoći ako im bude trebalo.

    - Četvrta industrijska revolucija nam pokazuje da je znanje, u ovom slučaju software, ono što je vrijednost, budućnost. To nisu sirovine nego pamet. I to je smjer kojim moramo ići i razvijati nove tehnologije, rekao je.

    Dodao je da je država tu da pruža okvir u obrazovanju, a s druge strane da razvija potpore za istraživanja i razvoj.


    Znači ljudi imaju ideju i sposobni su je realizirati i bez države i to su dokazali, ali malom pizdeku iz Ureda predsjednika Vlade je pomalo i žao da politika ne sudjeluje u tome. Jer da sudjeluje, mogli bi reći “vidiš vidiš dečki dobri ste, ali da nije bilo nas...”

    Onda bi se mogla nabaciti kakva uplatica i od ovakvih poduzeća u kakvu predizbornu kampanju.

    Onda bi ovi danas neovisno i slobodno misleći ljudi mogli završiti snimljeni u nekom opskurnom klubiću i tako njihova lova i njihova neovisnost lagano nestaje.

    Ma marš!
  • xavier
    11.1k
    Majki je jednostavno u fazi života kad misli da je fora imati kontroverzne stavove o svemu jer to "može". Ima sreće što se do sad nije našao u situaciji da ima ozbiljan problem u životu pa misli da se to niti neće dogoditi. Možda ni neće, ali život te obično prije ili kasnije udari pa shvatiš da nije sve bajka i da neke stvari stvarno nisu za ismijavanje.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Bezveze trosite zivce i vrijeme sa njim.Namjerno vas cijelo vrijeme prca sve tu i vec zna ko ce mu se javit i ic odgovarat.
    Jednostavno ga ignorirajte koliko god mu post bio nakaradan i kontrovezan i koliko god vas povuklo da mu odgovorite,nemojte.Preskocite pa nek pise sam sebi.
  • Infinity
    15.2k
    Nekad nam je jednostavno dosadno, a znamo da ce on i dalje pisati pa ubijamo vrijeme :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.