• Majki2111
    2.6k
    E sad ne znam jesi sarkastičan ili ne...
    Zakaj haha:lol:
  • agramZ
    2.3k
    Kaže Jovo da razlog zbog kojeg Dinamo igra loše je taj što tempiraju formu za europska pretkolaCrusades1986

    inace nase domace prvenstvo CL/EL :heart:
  • SAS1987
    13.3k
    Sa ovim kretenom na klupi cemo polako zeljeti da trener postane govnar Zoki.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Jedino pohvalno s danasnje tekme je zavrsetak s gvardiolom, cuzeom, đirom, franjicem, majerom, marinom i kulenovicem (moro prvo poluvreme i ivanusec na klupi) jako puno mladosti i to treba pohvaliti
    I mislim da i malog điru se isto moze pohvaliti, ugodno me danas iznenadil
  • Ero
    930
    Mladost je na izlogu.
  • marcio amoroso
    32k
    Ja sam nakon prve tekme pod Jovom, možda je bila i druga rekao, ovo nema ništa sa igrom, ovo je izlog.
  • Neki tip
    19k
    sad ne znam jesi sarkastičan ili ne...Majki-Papi2111

    Ma kakvi
  • Riki
    9
    Ja se iskreno nadam da trenutno radi na necem vece za kaj treba malo vise vremena dok ne skomba sve kak treba. Ne znam zakaj ni zbog ceg al imam povjerenja u Jovicevica i mislim da ce on to sve poslozit sam mu treba vremena. Al bumo vidjeli ko ce znat...
  • ZDS86
    205
    Mogu ljudi sa godisnjem preuzet tu pozivnicu na dan tekme ko ja dns npr,samo osvrt na to.
  • Ero
    930
    Za nešto što treba više vremena? Pa jedan šut u 90 minuta, pa da igraš protiv Barcelone i da imaš jedan šut, sramota je
  • deda
    27.6k
    Meni nije jasno kako ijedna momčad može izgledat tako loše. Da pustiš 11 random izabranih nogometaša skupljenih zbrda zdola, moraju puknut na jebeni gol.
  • markoli
    1.6k
    Ono jučer je bilo stvarno negledljivo. Osijek je čak imao par boljih (polu)prilika.
  • LovroZG
    1.3k
    Ak se slaže neš veće, onda već mjesec dana nema nikakvih pomaka u igri... šta je još i gore jer se danas nema vremena pol godine uigravat neke veletaktike. Treba bit spreman za Europu za dva i pol mjeseca, a trebalo bi i pazit na umor igrača, a ne gazit ih jer neće imat nikakvu pauzu sad od svibnja do početka prosinca.
  • Markelo
    2.5k
    Ako Jovo tempira formu kao što kaže zašto Petković onda igra 90min protiv Belupa, 90 min protiv Gorice i 75min protiv Osijeka i vjerovatno bi igrao do kraja da nije zbog ozlijede izišao. Kao da se za titulu bori pa mora igrat s Petkovićem svih 90. Valjda kad nemaš nikakav sistem moraš se oslonit na individualnu kvalitetu da te izvuče kao protiv Belupa a jučer ni to nije pomoglo
  • MM17
    221

    Nadam se da se zezaš sa ovim zakaj ga ne bi podržali par mjeseci...Ako ne evo mojeg razloga:
    zato kaj je Mamićeva p.... Da dođe Sv. Petar na klupu ne bi ga podržao u ovim uvjetima...

    Edit sorry pročitao sam temu do kraja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.