• Neki tip
    19k
    A to da se neki cudite zasto u ova vremena dolazi samo 2k - 3k ljudi mi nije shvatljivo.SAS1987

    Ma ne čudi brojka sama po sebi, pa probavili smo razloge valjda 1000 puta, već mi je i dopizdila tema broja gledatelja, ali na dan proslave naslova prvaka u toploj ljetnoj večeri protiv dobrog protivnika ne može čovjek ignorirati taj jad..

    Ponavljam, savršeno je jasno što je sve tome kumovalo, pa kvragu, nisam li i sam prošlo domaće kolo komentirao da mi se na Dinamovu tekmu - ne da (a spadam među tih 2.500 redovitih)... Dakle, sve jasno, samo nekako tužno.
  • Guinness
    1.9k
    Njihova temaMajki-Papi2111

    ?
  • Eduardo
    17.3k
    Odradili smo impresivan tjedan. Bio je impresivan i po intenzitetu i kvaliteti i sigurno s optimizmom dočekujemo Osijek, započeo je Jovićević.

    Stanje je odlično. Igrački rastemo iz utakmice u utakmicu.

    JBT, ako trenutno rastemo da mi je vidjeti kakvi smo onda kad nam je forma u padu :roll:
  • SAS1987
    13.3k
    kad nam je forma u padu :roll:Eduardo

    Izgleda da je i on majstor tempiranja forme :rofl: zlo mi je kada pomislim koliko godina su nas uvjeravali da je problem tempiranja forme za playoff i da zbog toga nismo konkurentni :rofl:
  • Riki
    9
    Ne treba prestat ic na tekme nek trebamo izac na ulicu protiv uprave i tak se borit jer jos jedan bojkot bi nas mogo ubit.
  • Dino
    2.2k

    Kad je vec Majki poslal, sam moram primijetit da nisam naiso na forum s boljim suceljem od ZonaDinamo. Jednostavan, pregledan i lijepi prikaz. Nije tema, sam kratka primjedba.
  • Eduardo
    17.3k
    Izgleda da je i on majstor tempiranja formeSAS1987

    Dotaknuo se i toga.

    Osijek je sigurno jako motiviran. Oni su u borbi za drugo mjesto, ali mi pred sobom imamo zahtjev. Želimo pokazati da hvatamo formu za Europu i da se dižemo i individualno i momčadski. Europa kao konačni cilj nam je jako bitna, da se dignemo kako kondicijski, tako i taktički", dodao je Dinamov trener.
  • Neki tip
    19k
    Na posao najčešće idem biciklom, jučer sam zbog jutarnjeg pljuska ipak otišao tramvajem i mogu reći da ni tad niti popodne ne da nije bilo gužve, nego je svako 2. ili 3. sjedalo bilo popunjeno, a stajao nije gotovo nitko.

    Što hoću reći? Da revidiram svoju današnju prognozu broja gledatelja. Ak bude 2000, puno je.
  • seljak86
    2.3k
    A i ne znam kolika bi bila stvarno šteta i da izgubimo, mi smo titulu osigurali, a i zajebali bismo Hajduk :rofl: :rofl:
  • Infinity
    15.2k
    Bila bi steta jer bi im ego narastao do neba. Vec su mi postali mrski. Do kraja imamo sest utakmica, zelim pobjede protiv Hajduka i Osijeka. Zelim pobjede i u ostale cetiri, ali cu lakse preboljeti, pogotovo ako nas ta cetiri kiksa budu kostali trenera.
  • Pero999
    2
    Znaci ekipa koja ima godisnju moze samo online uzet kartu koliko sam shvatio i ide se na zapad gore ako imamo istok godisnju?
  • Neki tip
    19k
    Ne moraš online ak iz nekog razloga ne želiš, možeš i na ticket pointu..
  • Majki2111
    2.6k
    Pošto prvi put uzeo prek online, da pitam, izrežem škarama isprintanu pozivnicu s A4 papira i gurnem u čitač jel tako? Ovo ispod kaj piše to je nebitno, jek tako?
  • SAS1987
    13.3k


    Najbolje ti je da izrežes ili prelozis jer inace ne stane u citac. Mene jos nikad nisu pitali za oni dio ispod jer ionako sve pise na ulaznici.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.