• Simke
    497
    Barem se padajuci trend ne moze puno nastaviti :grin:
    S nule je jedini smjer gore :strong:
  • Kwedi
    3.8k
    Sportski direktor, trener druge ekipe i šef škole tri koplja bolji od ove karikature.
    Pikiram Gocu vrlo brzo na klupi
  • Neki tip
    19k
    Sin mi je vecer proveo s glavom u mom krilu. Isti onaj klinac kojeg je @BluePhone67 na futsalu upoznao ko malog "divljaka" sa štange.

    I komentar na kraju: "tata, danas su ovi ljudi koji su došli mogli naučiti kako se dobro naspavati".
  • Bosna86
    11.6k
    Pikiram Gocu vrlo brzo na klupiKwedi

    Kakve su kvalifikacije Goci da bude trener Dinama... Trenirao je Vardar, Rigu i Široki Brijeg.... Ako će se mijenjati trener, treba dovesti nešto kako treba, inače smo dzaba krečili
  • Eduardo
    17.3k
    iste kao i Petevu. Ekipa mu igrala dobar nogomet kontra Dinama. Nije sigurno došao da bude trener druge momčadi.
  • Neki tip
    19k
    kwedi je ciničan tip.. prije bih rekao da ovo "pikiram" znači da pretpostavlja da je Goce na redu, a ne da ga priželjkuje.. :)

    @Kwedi, točno? :)
  • Bosna86
    11.6k
    Petev, Jovicevic, Sedloski sve je to isti vrag samo su im prezimena različita... Kako je Petev vodio i kako Jovicevic vodi momčad, tako može i stručni stožer Zone D
  • Kwedi
    3.8k
    Goce je uveo Vardar u Euroligu.

    Jovičević je uveo sina u prvih 11 druge momčadi.

    Kopp sigurno ne bu na klupu jer u klubu znaju da lik ima problem s igračima; pičkara ih i svadi se kak mu se taj dan kurac digne. A Dinamo ipak nije Slaven ili Hajduk.
  • Kwedi
    3.8k
    Osobno mi svejedno tko bude trener, ionako je sve to velika kurčina i mazanje očiju na koje naivno pristajem
  • Dino
    2.2k
    Ja se jos uvijek nadam velikom povratku Krunoslava
  • Majki2111
    2.6k

    U fazi smo teških treninga. Zadnjih 15 minuta je putokaza za dalje. Kaže da ovo nije maksimum.

    Očito je krenuo proces od više mjeseci. Sad se isprobava sve.
  • Crusades1986
    9.6k
    Kaže Jovo da razlog zbog kojeg Dinamo igra loše je taj što tempiraju formu za europska pretkola. Da, al i kad je to slučaj, u ekipi se vide neki mehanizmi u stvaranju napdačkih akcija, neki red u momčadi. Ne možeš reć da ekipa nije u stanju stvorit 4 smislene akcije u 2 utakmice u HNLu. Ovo je trenutno sve suprotno od toga.
  • Bosna86
    11.6k
    Da u Dinamu ima neke vizije i kontinuiteta, Bjelicu bi naslijedio Bišćan (Jasno je zašto on nije trener) jer mu je trenerski najsličniji, Dinamovo je dijete, a i gdje god je bio nešto je napravio sa ekipom... Ako se već ide na pomlađivanje, onda bih dao šansu Prelecu... Trenerski obrazovan u Dinamu, prošao sve selekcije u omladinskom pogonu, a sa raspalom Istrom ima bar nekakve konture igre i svi ga smatraju nekakvim trenerskim potencijalom.
    Iako mislim da nijedan još uvijek nisu dorasli biti treneri Dinama, u takvim odlukama bih bar vidio nekakav smisao
  • Neki tip
    19k
    Očito je krenuo proces od više mjeseci. Sad se isprobava sve.Majki-Papi2111

    Ključna informacija. Da smo to otpocetka znali i imali na umu, ne bi se bezveze živcirali. Imamo dugorocno rjesenje na klupi, a mi tu seruckamo nakon 5 malo losijih tekmi.

    Pa i Kloppu je trebalo 5 godina za naslov.

    Zakaj nasem Igoru ne bi dali jedno bar 4 za sljedeći..
  • Crusades1986
    9.6k
    Znači da imam mogućnost tebe pitat za neko mišljenje prije donošenja odluka, donio bi odluku suprotnu tvom mišljenju i garantirano ne bi promašio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.