• Bosna86
    11.5k
    squ7ex9aiel37i75.jpeg

    Nakon i teoretskog osvajanja naslova, prvenstvo nastavljamo derbi utakmicom protiv Osijeka u subotu. Derbi prvenstva koji puno vise znaci Osijeku nego nama, ali pobjede su i dalje imperativ. Nedavno smo ih u prijateljskoj utakmici pobijedili 2:1. Sto se tice prvenstva omjer je 1-1-1, s tim da smo zadnju u prvenstvu izgubili 1:0 od njih u Osijeku. Na tribinama i dalje vrijedi pravilo 1/3 kapaciteta sto je nama nazalost i previse. Pravila za ulaznice su ostala ista kao i protiv Slavena.
    1. Kakav rezultat ocekujete? (38 votes)
        Pobjeda Dinama
        61%
        Nerijeseno
        21%
        Pobjeda Osijeka
        18%
    2. Dolazite li na utakmicu? (38 votes)
        DA
        50%
        NE
        50%
  • Neki tip
    18.8k
    S bojazni da ce se tribine opet zatvoriti, prelomih vlastiti mini "bojkot" od čitavog 1 kola.

    Prognoza broja gledatelja: 2500-2800

    Rezultat: 1-1 (mada sam u anketi glasao za pobjedu)
  • deda
    27.3k
    Ja bojkotiram. Reza 1-2
    Publike: 2100
  • reziser
    6.2k
    bojim se još jedne tekme "kontroliranog" nogometa s puno nezainteresiranih igrača, bez previše želje i volje i prilika.

    Naravno da bih volio da pobjedimo, ali nisam baš ziher u to. Osijeku treba, bit će napaljeniji, a naši igrači puni kurcobolje.

    za gledatelje protivnik atraktivniji od Belupa, s druge strane epidemija u naletu, pa mi je teško predvidjeti broj gledatelja. cca 2500
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Kladioničarski,manje od 3 gola,

    2K ljudi je neki max.u ovome trenutku kakav jest
  • Neki tip
    18.8k
    Proslava naslova prvaka, kraj lipnja, najavljeno toplo vrijeme bez kiše, jedan od atraktivnijih protivnika u HNL-u, a "najhrabrija" prognoza ide do čak 2.800 gledatelja. I to kao maks. u rasponu koji počinje s 2.500.

    Ne da nije novost, nego je dosadilo i Bogu i vragu,

    ali ipak i dalje uspijeva začuditi, rastužiti, naljutiti, čak i gorko nasmijati.
  • Guinness
    1.9k
    Mentalitet, kojeg nema.

    Na utakmice se ide, amen. Dalje nije da se razmišlja i kalkulira s kim se igra, zašto, šta, statika i ostalo.
  • SAS1987
    13.2k
    Mentalitet, kojeg nema.

    Na utakmice se ide, amen. Dalje nije da se razmišlja i kalkulira s kim se igra, zašto, šta, statika i ostalo.
    Guinness

    Dinamov trenutacni prosjek od cca 4k po utakmici je neki dinamov minimum (osim ako se opet proglasi neki bojkot). Ta cifra od 4k po meni nije loša za neki novi pocetak.

    A to da se neki cudite zasto u ova vremena dolazi samo 2k - 3k ljudi mi nije shvatljivo. Politika nas jebe godinama, Mamic radi sto želi, sudovi zavlace sto dulje sa presudom koja ce biti odbacena zbog proceduralnih greska, smjeni se Bjelica, imamo najruzniji, najfunkcionalniji te nakon potresa najopasniji stadion u europi a i sire.

    Kada se sve to uzme u obzir ovih par tisuca ljudi i nije lose. Da imamo Rapidov/Dresden stadion, kvalitetnu i poštenu upravu koja bi radila u dobrobit kluba brzo bi mi iz 4k narasli na 10k.
  • NORTE
    8.9k
    Razlog za još slabiju posjetu sutra je svima dobro znan, a to nije ni otkaz Bjelici ni uprava ni stadion.
  • xavier
    11.1k
    Dinamov trenutacni prosjek od cca 4k po utakmici je neki dinamov minimumSAS1987

    Jedino što se do tog prosjeka ne dođe na način da na svakoj utakmici imamo između 3 i 5 tisuća ljudi nego postoje 2-3 utakmice koje jako dignu prosjek, a na ostalima je na žalost dosta manje.
  • gh0c
    256
    Upravo tako, kao i famozna priča s prosjekom plaća na razini države koja kamuflira još jadnije realno stanje. Medijan kao vrijednost bi bio puno reprezentativniji...
  • SAS1987
    13.2k
    Naravno, Hajduk digne prosjek a utakmice sa Interom, Slavenom itd, pogotovo na kišni dan ga jako srozaju.

    Match day experience na utakmicama dinama je katastrofalno loš i naravno da ljudi ne dolaze, pogotovo na manje utakmice. Zasto derbi navijac ide na hajduk i europske utakmice a ne ide na Slaven? Razlika mu je u događaju, on dolazi jer je na derbiju popunjen stadion, dobra atmosfera itd. Maksimir ne nudi nikakav match day experience na manjim utakmicama jer su gledatelji jako daleko od terena a i atmosfera se gubi pošto su tribine kakve su.
  • deda
    27.3k
    Ma porast se ostvario za Bjelice, ne ne znam kakav, ali nismo imali utakmica ispod 2 keke ako baš nije bio kijamet kao onomad na Lokomotivi i Gorici. Bojim se da će uz novonastale okolnosti broj na manjim tekmama pasti ponovo ispod 2. Na Slavenu je bilo 1650
  • xavier
    11.1k


    Ma dobro, ne možeš uzeti Slaven kao reprezentativan primjer. Ja sam se bojao da bi moglo biti čak i manje s obzirom na komplikacije oko pozivnica. Da ne kažem kako dio ljudi i dalje ni ne želi na bilo kakva okupljanja zbog straha od korone.

    No da će prosjek ići dolje, vrlo vjerojatno hoće.
  • Infinity
    15.1k
    Na Belupu je prosle sezone bilo 2.300-2.400, a ove sezone puno manje. 1.682 je bilo neki dan, znamo da je malo, ali je cinjenica da je bilo vise ljudi nego jesenas.

    Brojka 1.682 budi pesimizam, al mislim da protiv Belupa ne bi bilo nista vise ljudi da se korona nije pojavila. Protiv Osijeka je bilo 7.000 uz nabrijavanje ljudi i pozive na stadion, a sad ako bude 4-5.000 rekao bih da je sve isto kao i prije. Jest tu proslava titule, al ne osjetim u zraku slavljenicku atmosferu pa ne ocekujem da ce ljudi doci zbog titule. Mislim da je klub tu napravio ogromnu gresku s obzirom da protiv Hajduka ili Varazdina mozda nece biti ni dozvoljeni gledatelji, pa mozda se utakmice nece ni odigrati. Titula je trebala biti proslavljena sutra. Sto je najbolje, 99% sam siguran da ce se sutra trofej i dodijeliti, a nigdje ne vidim nikakav poziv na proslavu titule. Trebali bi silovat portale, zakupit cijelu naslovnicu 24sata, sn, indexa, jutarnjeg, svega sto se cita.
  • NORTE
    8.9k
    Griješiš, Dinamo i da želi ne bi trebao dizat sve kaj hoda za proslavu titule sutra jer bi time radio protiv logike u ovo vrijeme neokupljanja. Broj gledatelja je u ovoj situaciji posebno nebitan. Protiv Slavena je bila srijeda i ono preuzimanje ulaznica iako imaš godišnju. Sutra bi bilo puno ljudi da drugi val nije uzeo maha.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.