• Kruno
    224
    Ma Denis bi bio najsretniji da nismo osvojili naslov.
  • Plava stijena
    69
    Jakir u ofenzivi. Sljedeći su inkubator, sport nedjeljom, a morti se navrne i do balkan dede.
    Ako imate podcast javite se profi.

  • rioda
    3.3k
    Ne vidim problem u tome, volim poslušati ovakve stvari u kojima ljudi iz našeg kluba ipak podijele neke stvari koje inače ne bismo mogli čuti
  • Plava stijena
    69
    Ma neka on daje intervuje dokle ga volja, al ovo za sad je "tour de force" veličanja samoga sebe.
    Ni natruhe samokritike kod Jakira u javnim nastupima. Kad je bilo loše uvijek su bile krive okolnosti ili nešto drugo.

    Nedaj Bože da bi on za nešto preuzeo krivnju, čak niti za imbecilni transfer malog Žileta nije u stanju reći "mea culpa". Nadam se samo da je takav s medijima jer ako je takav i u klubu s vremenom će smorit ljude oko sebe.
  • Danko
    720

    Za transfer žileta je objasnio da ga je povukao zbog toga jer je imao samo 2 zdrava stopera u rosteru.
  • Plava stijena
    69

    Imao je Teofila, Bernauera, Perkovića i Rileta. Nema opravdanja za taj transfer. Mali je popušio polusezonu konstantnog igranja, a bilo je jasno svima osim njemu da klinac u sezoni sa ovakvim rezultatskim pritiskom ne može egzistirat.
  • Danko
    720
    Rile nije stoper i nisu bili svi zdravi. I neznam šta je tu imbecilno, imaš stopera na posudbi, 20 godina , igra prvu ligu i igra dobro ,tebi fali stopera pa normalno da ćeš ga povuć
    A to što se on nije snašao jbg , vjv se nikad ni neće snać.
    Lako je sad bit pametan iz ove perspektive.
  • Plava stijena
    69
    Ovi šta sam ih nabrojao su bili zdravi, a Rile je odigrao stopera za Dinamo i Makedoniju bezbroj puta.
    Nije to iz ove perspektive, mene sjećanje dobro služi, nitko mu nije dao podršku za taj transfer, Šikić mu je pred cijelom javnošću rekao da to ne radi, ali ne...
  • Orc123
    5.8k
    Bio podcast od repke, Pjaca tak sramezljivo rekao da je ko klinac navijao za Dinamo ko da ono nitko to ne zna i da se nekome treba dodvoravati. Kako Hajdukovci nemaju problem s tim!? U to jos naglasio da je ko mali navijao za Dinamo, umjesto da kazes otvoreno Dinamovac sam jbt!
  • Brusa
    969
    to što se on nije snašao jbg , vjv se nikad ni neće snać.
    Lako je sad bit pametan iz ove perspektive.
    Danko

    Koliko me sjećanje služi, doslovno svi na forumu su bili protiv toga, sa argumentima sličnima kao @Plava stijena

    A ako je to bilo jasno ekipi na forumu, valjda bi trebalo biti i onima kojima je to posao

    Forsirao je malog prve 2 tekme, i kako je bio loš, a voda došla do ušiju, stavio Maxa, koji je bio zdrav cijelo vrijeme i ćubio na klupi od 10og mjeseca. Ostalo je povijest :wink:
  • sanjinlego
    2.3k


    https://www.instagram.com/reel/C7pZf8ntS-a/?igsh=OXFyczZqbzM4bHl4

    Misliš na ovo? Pa okej. Možda je mogao, možda i ne. Pitala ga, odgovorio. I u nastavku dobacio za Real.

    Tko je gledao cijeli, nije mu baš bilo do snimanja podcasta. Jer se moglo primjetiti u nekim situacijama koliko mu je bilo neugodno zbog nekih stvari, pitanja. Uz to je igrač Rijeke, gospodin ispao, po meni!
  • Brusa
    969
    istina. On je trenutno igrač rijeke. Sjetimo se kako smo komentarali malo ču, čini mi se, kad je rekao da želi da hajduk bude prvak...
  • GaijiZG
    815
    Denis u 8_24 na 1h22minuta izjavi da je najbolji model za Dinamo privatizacija. Lik čak prizna da se grad budi i da počinje živit Dinamo, i onda bi dao klub nekom profiteru, za šta, 60, 70 milijuna eura? Znači odreć ćemo se svog kluba radi jednog pišljivog jednogodišnjeg budžeta? Fakat ne želim nikog vrijeđat, ali koliko malo testosterona i suverenog impulsa moraš imat da bi SVETINJU poput DINAMA dao nekome u ruke, da šta, igramo LP svake godine? Ili se radi o totalno poremećnom sustavu vrijednosti u Denisa, sa kojim se nikako ne mogu poistovjetiti. Jazavčarsko razmišljanje. Pardon my french, al nemrem smislit te priče o privatizaciji, niti od onog Ljubića iz UPU. Pa kaj je tim ljudima, kakvi su to likovi bez identiteta, samopoštovanja.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Denis u 8_24 na 1h22minuta izjavi da je najbolji model za Dinamo privatizacija.GaijiZG

    U Statutu Dinama postoje uvjeti za preoblikovanje.

    A kad bi se preoblikovanje i izglasalo, a šanse za to su u promilima, članovi bi imali pravo prvokupa.
  • The Undertaker
    4.4k
    A kad bi se preoblikovanje i izglasalo, a šanse za to su u promilima, članovi bi imali pravo prvokupa.Mali dioničar

    Mislim da više nije tako po novom Zakonu o sportu.
    A nije ni Statut beton da se ne može promijeniti.
    Ne pratim materiju previše ali klub se, koliko ja vidim, najčešće privatizira kad ga prethodni vlasnici upropaste.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.