• Meritokrat
    57
    Evo malo sam gledao balkan dedu ( baš nekako loše ime stavio ), pa čini mi se čovjek na mjestu i dosta realno govori. Za sada mi je u redu.

    Podcast 8/24, volio bi ćuti vaša mišljenja. Imaju lepezu dobrih komentatora, zanimljivo gosti.
    Minus mi je što nekada previše traju videa, i nerealnost Ivana Šaška, razumijem ljubav prema klubu, sve to stoji, ali nekada zna biti baš dosta nerealan.
  • NKDZ86
    502
    Ono što ja kod 8/24 podcasta preskačem je lik R. jer je podržavao plaćenike u to vrijeme i ne mogu ga vidjet.
  • Izet Hajrović
    1.4k
    Evo malo sam gledao balkan dedu ( baš nekako loše ime stavio ), pa čini mi se čovjek na mjestu i dosta realno govori. Za sada mi je u redu.Meritokrat

    Čovjek je veliki egoist koji ne prihvaća kritiku, često se pravi pametan. Istina, često realno govori i po pitanju sadržaja nije loš, ali lik jednostavno ne zna prihvatiti kritiku, samo pohvale prihvaća. Često i pretjeruje s kritikama na račun naših igrača, dok suparničke diže u nebesa. Prije utakmice Rijeka-Dinamo kada smo dobili 2:1, tvrdio je da Rijeka ima kvalitetniju momčad od nas pa smo vidjeli kako je završila sezona, bodovno smo daleko ispred.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Sutra opet Sobota.Mali Zeus

    Večeras, ne sutra. :D
  • Danko
    720

    Ovaj mali štakor je proljetos u nekom podcastu pričao kako mu je sumnjiv transfer ogiware , u stilu da neko maže lovu. Pošto je jakir tad bio sd čudim se da ga nije pitao o tome.
  • Zagi
    5.7k
    kud baš njemu ode da mu sada moram dati click...
  • bluepower86
    848
    U zahvalu kritiziranja Dinama cijele sezone mu dode trener Dinama u goste..
  • Nino Bule
    12k
    Cak mu je i on okrenuo leđa i zazivao ostavku, zanimljivo da mu to nije spomenuo, sad je naravno na braniku trenera i daje platforme droljivariju i takvima da guraju pricu kako zajec i maric zele smjenit jakira na dan jedne od najbitnijih utakmica dinama
  • Zagi
    5.7k
    Odgledano, blokiranje kanala nastavljeno.
  • Dzgšb
    338
    Također ignoriranje na max,tip je očajan
  • mlinchica
    1.2k
    Dečec je valjda najvjerniji štovatelj Lesija kaj postoji :roll:
  • Danko
    720
    Interesantno je da je lik jači pljuvač nove garniture ali par puta sam ga vidio u loži ove sezone a protiv rudeša je nakon tekme bio na terenu zajedno s svojom ženom i djecom i naslikavao se s igračima, neznam na koju foru.
  • BluePhone67
    3.4k
    Taj Denis je obični prevrtljivac, uvlakač Lesiju koji zajedno u paru vire iz mamicevog šupka, a o kakvom se čovjeku radi, sve govori da je napravio podcast sa Borisom Dežulovićem. Jedno govori u emisiji Timeout koja je dobra emisija, a drugo u svojem podcastu koju sam uređuje.

    Učinite si uslugu i otkažite mu preplatu jer ovako si daje na važnosti da je bitan, a zapravo je odavno pročitana knjiga i ako mu date zamaha u napredovanju mogao bi biti štetan za Dinamo što već dulje vrijeme i radi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.