• Mali dioničar
    15.1k
    A nije ni Statut beton da se ne može promijeniti.The Undertaker

    Za ovakve stvari kakvih se kolega boji trebalo bi organizirati referendum medju članovima i na njemu mora sudjelovati 70% postojećih punoljetnih članova.

    Nema puno forumaša koji su trenutno sposobni izraziti skepsu u tom smjeru.

    Ali kad bi se trebalo kladiti na jednoga kojem će to uspjeti, siguran sam da bi na kolegu bio najmanji koeficijent.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Pjaca tak sramezljivo rekao da je ko klinac navijao za Dinamo ko da ono nitko to ne zna i da se nekome treba dodvoravati.Orc123

    U to jos naglasio da je ko mali navijao za Dinamo, umjesto da kazes otvoreno Dinamovac sam jbt!Orc123

    Tek sam sad procitao tvoj komentar. Slazem se s tim, pre sramezljiva je ta izjava za igraca kojem se skandiralo na Maksimiru protiv Juventusa. I jos izjava tipa pa normalno je da navija za Dinamo kad je iz Zagreba... od malena, iz grada sam, bla bla... reci da si Dinamovac i bok.
  • Droljo
    6.2k
    To i mene pomalo živcira. Jbte tovari bi sami nazvali podcast ili tv kuću da se pohvale kako su tovari a naši to nekako sramežljivo... Ok, možda je to još ostavština mamića i neki se ne žele identificirati sa takvim dinamom ali sad je gotovo sa time.
  • The Undertaker
    4.4k
    Pjaca je još uvijek igrač Rijeke i naravno da mora paziti što i kako govori, pogotovo jer ga potiho optužuju da se protiv Dinama nije trudio dovoljno. Petku se spočitavalo da nema takta a Pjaci se spočitava da ga ima previše. Ne znam kako bi vama sjelo da Baturina ponosno izjavi da navija za Hajduk.
    I otkada su "tovari" mjerilo za pristojno i pametno ponašanje?
  • Orc123
    5.9k
    ali ono kad gledas fakat jbt Dinamo ti je dao sve, minimum kaj trebas je da se ne sramis rec da ga volis i navijas za njega u pm! Koji kurac u rukavicama, tko ce ti zamjeriti. Jel bi ja trebao sad zamjeriti nezz Mori kaj je rekao da navija za hajduk u pm.....ili da Smolcic dosje kod nas kaj cu mu zamjeriti kad se sve zna. Npr. Sopic je to lijepo iskomunicirao bez rukavica a ovi se svi nesto prave i kaj vec ne....kaj se on ima ljutiti na Dinamo sto ga nije doveo proslo ljeto, i on je nas odbio radi Anderlechta a mogao je oziviti karijeru
  • Dudu9
    565
    Glupost je da igrač Rijeke izjavi da navija za Dinamo, daj malo razmislite da tako igrači dinama izjave da navijaju za hajduk ili rijeku, bilo bi opće veselje na forumu itd
  • Nino Bule
    12k
    Pjacina izjava na mjestu i gospodska, ispadate frustrirani/iskompleksirani s ovakvim primjedbama na sasvim pristojne izjave
  • Majki2111
    2.8k
    To je tako... Postoje neki ljudi s takvim vrijednostima. Smatram da i ja nisam neki tip od morala i principa. Ako te zanima način razmišljanja ili ak ti neš nije jasno slobodno pitaj.
  • Ludovic IX
    6k
    da nije bilo ozljeda stopera prije par godina, sutalo bi još jednu sezonu proveo na posudbi.

    Moglo se desiti da zivkovic odigra 3 savršene tekme zaredom pa bi pričali o novom sutalu. Nije, jebiga
  • dumitrumitu
    892
    I naš bivši trener kaže kako je dobro za Hrvatski nogomet da Hajduk osvoji titulu. Ovo stvarno više nije normalno.
  • tomi-pds
    17
    Jel se dogodilo ikad da neki hajdukovac kaže da bi dinamo trebao bit prvak.
    Kad bi to neko njihov rekao prekrižili bi ih za sva vremena, samo kod nas postoje takvi biseri.
    Meni na pamet padaju ovak na brzinu Šokota i Drekalo
  • Dzoni
    239
    Da mi je znat ijedan validan argument zašto je dobro za hrvatski nogomet da Hajduk bude prvak osim toga što će gorit cila dalmacija da to spominju i Dinamovi bivši treneri
  • Zagi
    5.8k
    Uz dužan respekt rijetkima koji su/još uvijek stvarno vole klub, ja sve igrače i trenere zadnjih 25 godina gledam kao generaciju nadničara i nimalo me ne iznenađuju ovakve idiotarije.

    Kada ti trenutni kapetan pokaže potupno nerazumijevanje za klub u cijelosti, kako će neki uguz našmrkanom?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.