• NitkoBitan
    13.3k
    Kaj rec o osobi koja ima balkan u imenu, i to odrasloj osobi :brow: Los pokusaj slihtanja "regionu", za preskocit.

    Znao sam pratit laznu devetku, al mi se cini da se i on poceo slihtat siroj javnosti. Tip Dinamovca koji bi najradije da netko drugi osvoji naslov kako bi imao vise pregleda i eto jer mu je dosadno da je Dinamo uvijek prvak. Tak da ga ne pratim vise.

    Nema se kaj kvalitetno pratit a da je bazirano samo na Dinamo. Svi kaj ista valjaju su okrenuti siroj publici, odnosno cijelokupnoj ligi. Pregledi, lajkici, sponzori... kapitalizam.

    U biti nis ni ne gledam vezano za Dinamo na yt kad su sve informacije dostupne na Zoni.
  • Mihaljević
    8.5k
    Koje kanale pratite?Meritokrat

    Meni je Ljubo iz "Utakmice po Utakmicu" jako simpatičan i njegovi novinarski opisi na Instagramu su mi top, zadnji boem u novinarstvu. Osim njega nema baš nekih Dinamovaca koji imaju kvalitetan kontent, a posebno ne ovi koji si ti naveo.
  • NitkoBitan
    13.3k
    Zaboravio sam njega napomenut, odnosno podcast upu. Ali sve u svemu nema mi ni nekog smisla jer je format takav da se manji dio vremena potrosi na komentiranje Dinama, i jos je momak tamo sam protiv svih.
  • mali M
    3.8k
    nemogu momci. probao sam pogledati UpU i isti mi je filing kao i kad gledam Tribinu. Jako puno internih fora, neartikuliranih zvukova, "neugodne" tišine... ja neznam.. samo zato mi je A1 sa Marom i Stijeljom dobar jer je fakat dobro vođen, opušten i dijalog je zanimljiv (ne govorim o Stijeljinim poštapalicama "kralju" i "ti si meni super" itd...). Uvijek se ima tema i pušta se gosta da vodi razgovor ako je zanimljiv. Baš nam fali kvatitetnih podcasta...
  • Paggini
    9.5k
    UPU je super i ležeran, nije prestručan i kemija između njih trojice je super. Bila je još bolja kad nije bilo Valentine, ali tako je kako je. Tribina je meni ok, ali stvarno im je svaki podcast ko karmine, umore me ful.
  • hardek
    1.6k
    Meni je UPU okej, ali mi je žao što Boban nije stalni član. Nekako su mi najbolje epizode bile kad je on bio u sastavu.
  • Maki2
    493
    Potpisujem
  • Marley
    1.1k
    ma sto imas protiv Valentinice :blush:
  • Jaro
    5.9k
    u UPU je bas smetnja i visak... prosla epizoda bez nje je najbolja u zadnje 2 sezone valjda... Prekida, vraca "na temu"... Nije za format podkasta i bok...
  • Dinamosaur
    1.1k
    Bila je još bolja kad nije bilo Valentine, ali tako je kako jePaggini

    U zadnjem podcastu je bilo i pitanje (Q&A) jel nastavljaju i iduce sezone. Ljubo i Puksar su uz siroke osmjehe potvrdili da je sve dogovoreno i da idu i iduce sezone, dok je Vale ostala ledene face, cak mi se cinila zbedirano
  • Paggini
    9.5k
    A mislim ne znam, nadam se da idu bez nje jer tocno se osjeti da ona nema kemije s njima, vecinu vremena ju ignoriraju, ima jako plitke komentare u vezi nogometa koje mogu cuti od prosjecnog dedeka na zapadu, nije zanimljiva jednostavno i ne doprinosi, nekad i ubije flow fora ak se ovi zalaufaju i točno vidiš da se zajebavaju i onda ona upadne sa "dobro vratimo se na dodavanje kalaice prema krivaku"...

    Simpa je ona kao novinarka, sve pet, ali ovo joj ne paše nikako
  • bluepower86
    848
    Vale svoj dio odraduje profesionalno sto je njena uloga moderatorice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.