• Armagedon13
    958

    On je jedan od potpisnika za izvanrednu skupštinu
  • Krizy
    38.4k

    Isprike onda, standardno krive sportske novosti :rofl:
  • Mlađi referent
    11.4k
    https://www.24sata.hr/sport/brekalo-na-prekretnici-karijere-kovac-ga-prekrizio-dinamo-ga-ne-zeli-a-zlatko-dalic-ga-ceka-886032

    Ako nam Brekalo stvarno nije dovoljno dobar, neopisivo sam znatiželjan što nam budućnost nosi glede transfer politike.
  • Armagedon13
    958
    Na Indexu anketa :koju transfer politiku podržavate
    Mamić-Čačić,Antolić
    Dalton uvjerljivo vodi sa preko 70%
    Je .. pa ida se raspišu izbori sve me nešto strah,kolko ga ljudi još puši
  • Captain America
    15k
    Pred Božić je anketa pokazala da Mamić ima 30%, milicajac par posto i ostatak želi izbore. Pričao sam s više ljudi, ne vole Mamića, al križaju se na pomisao da milicajac bude alfa i omega u Dinamu.
  • Nino Bule
    12k

    Zanimljivo da ti sto ga puse nisu u doba njegove najcrnje vladavine pohodili stadion nego se igralo pred 500 ljudi na hnl-u. Ne kandidira se zdravko mamic nego ljigavci tipa rozic.
  • Nino Bule
    12k

    Vidiš ja dozivio bas obrnuto, hrpu "nisam za mamica ali" europskih/derbi navijaca koje znam je bilo nadrkano na mamica sta se sad javlja i razjebava situaciju kad je krenulo na bolje i dira u nesto sta po njima funkcionira do trena opceg rata.
  • marcio amoroso
    33.7k
    Pa dobro, transfer politika gdje prodaš najboljeg igrača za 5,75 milijuna, a ne dovedeš zamjenu i praviš se da ti zamjena nije potrebna i jeste za osudu.
  • Armagedon13
    958
    Španjolci i Englezi se raspisali o Liviju,izgleda da se bliži rastanak
  • xyz
    840


    Ajd' ima još ljudi koji razmišljaju svojom glavom. Potkapacitirani milicajac koji se prema navijačima odnosio kako se odnosio i koji se slizao sa svima koji žele loše dinamu kako bi zadovoljio svoj sociopatski ego sigurno ne može voditi klub.
  • Nino Bule
    12k

    Al zdravko i ekipa mogu, bas si jebeno kapacitiran
  • Zagi
    5.8k
    Tak se polarizira društvo. Rekao bi čovjek da smo nešto naučili iz 30ak godina plavog i crvenog ali ništa.
    Evo index ubacio igrače iz presice narkosa u postavu "kako bi izgledao narkosov dinamo" pa ti glasaj.
    Prosječni čitatelj će vidjeti poznat imena poput Pjace, Brekala i Belje i reći pa nije to ni loše.
    Za Omeragića i ALB-a nije nikad niti čuo ali ako narkos kaže da su dobri...

    Sa druge strane pandur koji je oslabio momčad za Oršu.

    I tko će dobiti više glasova?

    Jebo ih i pandur i narkos.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Livaković u Forrest ili Villareal po Ižaku
  • Infinity
    15.4k
    Natjerao si me da potrazim iz samo jednog razloga. Tko je lijevi bek. Naravno, Ljubicic :rofl:
  • thadd
    108
    Velika vecina glavinih internet ratnika ne zna pronaci Maksimir ni na karti a kamo li da su uclanjeni i da ce oni nesto odlucivati. Svako selo sada ima internet pa tako i mogucnost da stanovnistvo istog glasa po raznim anketama a jedan dio njih ni ne navija za Dinamo nego su samo ljubitelji lika i djela glavatara.

    Fulio sam temu, prebacite post u "Uprava kluba".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions