• Zagi
    7.7k
    Mislim da je Šibenski kolega svjestan toga, samo malo satiričan.
  • Klenx
    5.6k
    Pisali smo cijelo ovo vrijeme nakon završetka Svjetskog prvenstva u Kataru da Dominik Livaković nema niti jednu službenu ponudu. Međutim, jedna je ipak pokucala na maksimirska vrata. Radi se o ponudi kluba iz Premierlige, Nottingham Foresta, koji je i prije bio zainteresiran za dovođenje modre i reprezentativne ‘jedinice‘, po mnogima najboljeg vratara na netom završenom Mundijalu. ‘Šumari‘ su ponudili Dinamu 7 milijuna eura za Livakovića, ali ta ponuda je - odbijena!

    Drži se da je to premala ponuda za vratare najveće svjetske klase. I taj ‘odbijanac‘ je svakako dobar potez Dinamove Uprave na čelu s Vlatkom Peras. Livaković ima izlaznu klauzulu po kojoj može otići za 10 milijuna eura koje će se u plavom klubu držati. Dakle, ako nakon odbijene ponude stigne neka koja će imati takav ‘dvocifreni‘ iznos, onda će Livi moći otići iz Maksimira. Naravno, sve to ne znači da Nottingham Forest, koji očito itekako želi Livakovića, neće povećati svoju ponudu. I uhvatiti tu ‘desetku‘. Priča neodoljivo podsjeća na onu Mislava Oršića.
  • Nousername
    664
    Ovih 10 miliona je premalo
  • LovroZG
    1.3k
    Jel to piše Olivari? Ne znam šta bi točno Forestu pored Hendersona trebo i Livi?
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Normalno da je premalo za vratara koji je vjer prava zlatna rukavica ovog SP u Katru. Martinez je dobija samo zato jer su svjetski prvaci i FIFA lopovi. Razlog tome je HNL i imidž lige. Da je vratar Benfice isa bi za 80M negdi. Isto tako Dinamo mora bit redovit sudionik lige prvaka sve to ide u prilog kasnije prodaji i odštetama za naše igrače!
  • blackbully
    4.5k
    Nottingham je prekjučer kupio Danila iz Palmeriasa za 20 milijuna eura, trenutno su u finaliziranju Wooda iz Newcastlea. Kad smo kod Livakovića...
  • Neki tip
    21.3k
    Ovih 10 miliona je premaloNousername

    Normalno da je premalo za vratara koji je vjer prava zlatna rukavica ovog SP u KatruBBB Sibenik

    Ljudi, premalo i previše ne ovise o našim dojmovima i mišljenjima, nego o ponudama. Za Livakovića Dinamo nikad nije dobio ponudu od 10 milijuna eura, kako onda može biti premalo?

    I da ne ulazimo sad u "ja bih htio da on zauvijek ostane kod nas" i "za nas vrijedi puno više" i ostale varijacije na temu. Sve to stoji, ali ako govorimo o nekakvim transferima i ponudama, onda je ipak očito da 10 milijuna za golmana iz HNL-a (koji je odličan i koji je to dokazao i na većim pozornicama, ajde da se ne ponavljamo po tisuću puta) ipak nije baš ni malo..

    Da jest, odavno bi netko aktivirao klauzulu, zar ne?

    Možemo pogađati da je netko ponudio, ali da je Livi odbio transfer, moguće je i to, ali ne baš vjerojatno da ta info ne bi iscurila.

    Jedino za što se zna je ona ponuda Montpelliera s početkoom 2020., gdje je Livi navodno i želio ili se premišljao pa se ipak odustalo, računavši na EURO 2020 i bolje ponude nakon toga.

    Ne znam kad je potpisan Livijev sadašnji ugovor, ali klauzula se dogovara između menadžera/igrača i kluba, pa nije ju Dinamo sam stavio i jednostrano potpisao..

    Ako je unutra, onda je prilično izvjesno da je to iznos za koje su sve strane procijenile da bi bile zadovoljne i da je ostvariv. Kako se on još nije ni dosegnuo, onda teško da možemo reći da je premalen ma koliko svatko od nas cijenio i volio Livakovića.
  • Zagi
    7.7k
    I da ne ulazimo sad u "ja bih htio da on zauvijek ostane kod nas" i "za nas vrijedi puno više" i ostale varijacije na temu.Neki tip sa Zapada

    A mislim, očito je upravo o tome riječ.
    Da, tržište određuje cijenu i ako Livi ima klazulu od 10m koju nitko još nije ispunio onda je njegova tržišna cijena manja.

    Mi bi subjektivno i navijački možda mogli provariti nekakvu ponudu Reala od 50m pa ajde, tko mu može zamjeriti.
    Sve ispod toga i od klubova nižeg renomea je... premalo.
  • Neki tip
    21.3k
    h85lo8ju7q1qiinf.jpg
    57u4ias40ybg0w2l.jpg

    Nakon što je zadovoljno "prodao" Oršića, ovaj novinarski trol zna kad je idealno za svakog od naših igrača otići iz Dinama.

    Pa ako čitaš, znaj da s obzirom na svoje godine trebaš odmor i lakše zalogaje od pisanja o Dinamu.

    Transferiraj se u 3 pm, idealno ti je vrijeme za taj transfer!
  • Zagi
    7.7k
    Kaj se Ivušiča tiče kao zamjene za eventualni transfer Livakovića ja bi tražio pojačanje iz Osijeka ali ne Ivušića.
    Vratio bi natrag u klub njihovog trenera vratara, Čavlinu. Pod njegovim vodstvom su obojica došli do svoje najbolje forme/kvalitete.
    Nek trenira Nevistića.
  • LovroZG
    1.3k
    Njega su sterali kao dio Bjeličinog stožera iako je on imo puno duži staž u klubu. Sigurno gori sad od želje da se vrati... Eventualno ak mu sin dobije priliku.
  • Zagi
    7.7k
    Znam. Ali tko ga je točno stjerao?
    Po nekim pričama narkos jr?
    Pun mi je više k*** tih glodavaca. Ne mora svaka njihova po klub štetna odluka biti jebeno trajna...
  • Keyser Soze
    10k
    SN pišu da Ademija želi klub iz SA, da mu nude 3 puta veći ugovor i da se on navodno jako zagrijao za tu opciju.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Nedavno su pisali o velikom interesu Valencije, sad je već Saudijska Arabija.
  • SAS1987
    14.7k
    Nedavno su pisali o velikom interesu Valencije, sad je već Saudijska Arabija.Mr Anderson

    Sutra će se sjetiti da Krznar traži veznjaka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions