• Jaki
    100
    Platini ti si smijesan kazes cak i da se ozljedi Ademi tu su Moro Gojak Majer daj shvati da oni nisu zadnji vezni mogu odigrati ali to je loše i kakav Majer na zadnjem lol
  • Jaki
    100
    Deda sta ti mislis o transferu
  • Jaki
    100
    Dali ste vi misljenja da je Sunjic trebao biti pozvan u repku ja mislim da je zasluzio igrama a pogotovo jer u repki nemamo takvog tipa igrača a time bi i transfer bio puno veci.
  • SAS1987
    13.9k
    nije ferencvaros los. A tu je i playoff i grupne faze u koji nama trebaju predatori u vezi.
  • Jaki
    100
    Bjelica je rekao da za svakog igrača u slucaju prodaje imaju A i B opciju i tek kada netko ode ce dovesti zamjenu.
  • davidinamo
    359
    Transfer je jednom riječju, nepotreban.
  • SAS1987
    13.9k
    super, nek onda prodaju svih 11 i zamjene ih sa B opcijama. Nakon toga prodati svih 11 B opcija i kupiti C opcije. Nije to football manager da mozes tek tako zamjeniti takvog igraca prije vaznim utakmicama.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Ima nekih koji bi opravdali i da braća zapale Maksimir do temelja.
  • marcio amoroso
    33.6k
    Zadnji igrači koji su dovedeni su rezerve rezervi. Atiemwen je četvrta opcija na ofenzivnom veznom iza Olma, Kadziora i Majera. Andrić treća opcija na mjestu napadača iza Gavrana i Petkovića.
    Eto kako pogađaju sa zadnjim pojačanjima.
  • Infinity
    15.4k
    Deda sta ti mislis o transferuJaki

    Deda je na godisnjem i mob pali tek navecer. Bojim se za njegovo zdravlje :rofl:
  • dinamo vitez
    214
    Meni samo nije jasno kako se ovdje o Šunjiću piše kao da je Ronaldo otišao.. slično kao i sa Rrahmanijem nedavno, čovjek ima svoju cijenu i kad je netko (pre)plati, prodaš igrača i dovedeš zamjenu.. svaki igrač ima svoju cijenu i nije mi jasno za koliko bi ga vi prodali? Di je cijena? 12 milijuna? 15?
  • Jaki
    100
    Samo sam rekao da imaju spremne zamjene na trzistu ne odobravam prodaju takvih igraca pogotovo Sunjica.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Par forumaša ovdje me podsjeća na jednog novinara koji je opravdavao sve poteze uprave, kakvi god bili, da bi na kraju završio prvo kao glasnogovornik kluba a onda i kao analitičar u Dubaiju ili di je već sportski direktor koji se vratio spasiti klub radio.
  • Jaki
    100
    Misljenja sam da su mogli sigurno 10 milja dobit je da je 30% jos al opet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions