• SAS1987
    13.9k
    da cujem koji igrac za milju - dvije može odmah (do utakmice sa ferencvarosom) nadomjestiti Sunjica.
  • platini
    230
    Za 3 milijuna (a kamoli za 7) klub može dovesti igrača klase Soudanija i Fernandesa koji će biti najkvalitetniji pojedinci u cijeloj ekipi. Ako se tako nešto dogodi sve je ok. Ako se ne dogodi onda smo još jednom prevareni i opljačkani.
  • cron1ck
    1.6k

    Sve bi to imalo logike da igras football manager, al kad je Dinamo bio spreman iskeširati 4mil za nekog igraca, mozda je bilo neki, ali stvarno rijetki slucaj.
  • Mali dioničar
    15.1k


    Ak izvuku Zvezdu, ti igraj zadnjeg veznog.
  • Mr Blue
    3.4k
    Još nisam dobio odgovor na pitanje zašto je pred napad na LP za klub pozitivno prodati igrača koji je uigran, taktički zreo, odličan na svojoj poziciji, samo zato kako bi ga se, ako uopće, zamijenilo s nekim jeftinijim/mlađim igračem koji nema nijednu od gore navedenih vrlina? Ako mi netko rece 7 milijuna i 30% od budućeg transfera ispalit ću ko Jakuševac
  • dinamo vitez
    214
    Ferencvaroš mi moramo proći sa Šunjićem ili bez njega.
  • Ludovic IX
    6k
    Bilo bi razumno da imaju 3 takva igrača pa da ne radiš gužvu i nezadovoljstvo. Ali moro,Gojak i gjira nisu to.
    Naravno da treba prodati ako žele povećati ugovore olmu, livi..ali ne prodaješ igrača koji ti je ključan za ulaz u skupine lige prvaka/europske lige a npr ulaskom u skupine LP zaradiš 20 miliona tj tri šunjića
  • marcio amoroso
    33.6k
    Kad me razjebete ja dodam gas i prodam Šunjića. Koji debili jbt. Jedan od 4 igrača za kojeg nemamo rezervu.
  • platini
    230
    Igrat će kapetan Ademi.
  • Mali dioničar
    15.1k


    Ako se ozlijedi ili kartonira?
  • Mr Blue
    3.4k
    Bit će jako teško ponovno naučiti navijače Dinama da navijaju za momčad umjesto za eure i postotke. Jako teško.
  • platini
    230
    Što bi bilo kad bi bilo...mogu se tako ozlijedit i Gavranović i Petković, može Mubandje imat kartone a Leovac biti ozlijeđen....čak i kad bi nešto bilo sa Ademijem tu je Moro, tu su i Gojak i Gjira i Majer i ovaj i onaj....
  • Tradicija bunta
    5.7k
    Nevjerojatno je da se ozbiljno prica o nekim zaradama milijunima i postocima od transfera nakon sto je skoro svaki izlazni transfer unatrag 15 godina u domeni kaznenog djela
  • marcio amoroso
    33.6k
    Jače tekme smo igrali sa dva zadnja vezna. Ademi i Šunjić. To je jedina pozicija gdje nemamo rezerve i oni jednog od te dvojice prodaju. Boli me ona stvar za pare i 30 posto od idućeg transfera. Neću opet blamaže u lp ili el.
  • Jaki
    100
    Kažu da ce dovest zamjenu za Šunju da vec imaju A i B opciju sto i moraju napravit.Dobro je netko napisao ako ne dovedu nikoga u banani smo ali vjerujem da vec imaju spremno sve kako je Bjelica reko u slucaju odlaska da imaju vec imena nadam se samo da ce bit dobra zamjena za Sunju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions