• marcio amoroso
    33.8k

    Zašto ga se uopće mora prodavati?
    Zašto braća ne uplate Dinamu tih 7 milijuna od 100 koje su pokrali?
    Zašto se mora prodati dinamovo dijete koje ima 21 godinu?
  • Jaki
    100
    Pise negdje da je Sunjic htio ici ali sumnjam.
  • Mr Blue
    3.4k
    Meni samo nije jasno kako se ovdje o Šunjiću piše kao da je Ronaldo otišao.. slično kao i sa Rrahmanijem nedavno, čovjek ima svoju cijenu i kad je netko (pre)plati, prodaš igrača i dovedeš zamjenu.. svaki igrač ima svoju cijenu i nije mi jasno za koliko bi ga vi prodali? Di je cijena? 12 milijuna? 15?dinamo vitez

    Meni samo nije jasno kako se ovdje priča o prodaji igrača i milijunima eura koje će preko offshore računa diljem planete završiti u džepovima osuđenih kriminalaca te prodaji i uigravanju igrača kao da smo u igrici, a ne kao da se spremamo za ulazak u najelitnije nogometno natjecanje na svijetu. Prestani spinat.
  • dinamo vitez
    214
    Ne spinam ja nista i slazem se da nam mazge vode klub. Ali da je transfer kao transfer los, to se ne moze reci.
  • SAS1987
    13.9k
    a zasto je dobar?
  • Mali Zeus
    10.5k
    kako nije loš ako ionako ništa od tog novca neće vidjeti klub i ako tako štetiš momčadi i treneru Bjelici? :brow:
    skačeš sam sebi u usta.
    Mazge vode klub? Možeš to malo pojasniti, kako i zašto mazge i što ti se ne sviđa u njihovom vođenju kluba?
  • Jaki
    100
    Nadam se da ce otic od tamo za nekih 20 milja da dobijemo bar 15 milja na kraju
  • Mr Blue
    3.4k
    ma može frende i to vrlo lako! Jer pravu zamjenu za njegovu, ne samo poziciju, već ulogu u momčadi nemamo. I da dovedemo pojačanje u narednih mjesec dana to pojačanje, ako to uopće bude, neće se ni izbliza uigrati s ostatkom momčadi i da pohvata sve trenerove taktičke zamisli. I onda ćeš naletit na neke recimo Young Boyse koji će te izbacit na dvije uigrane akcije i na mišiće. Uostalom, transfer je loš i iz razloga što ce Dinamo od navedenih 7mil eura vidjeti maksimalno 3.5mil, po već ustaljenoj praksi.
  • dinamo vitez
    214
    e to ne znam. Ja govorim iz pozicije kad bi dobili taj iznos o kojem se govori. Ako dobijes 3,5 milijuna onda znaci da o krivom iznosu govorimo.
  • Mali Zeus
    10.5k
    U biti, neka bude i to, pa da bar dio tog vidi i klub. Za ostatak me nije briga.
  • Infinity
    15.4k
    Sunjic u nogometnom svijetu mozda ne vrijedi vise od sedam milja, ali Sunjic za Dinamo vrijedi puno vise. Sutra Dinamo moze dovesti zadnjeg veznog za 20 milijuna, ali da taj igrac nema utjecaj na igru kakav je Sunjic imao. Neki igraci u nekim ekipama toliko znace da je tesko pricati o bilo kakvim ciframa.
  • Jaki
    100
    Bravo Infinity to nema cijenu jednostavno.
  • Carrasco
    4.1k
    Šunjić je sam zatražio transfer, a Dinamo ne želi nezadovoljnog igrača u svlačionici. https://www.index.hr/sport/clanak/doznajemo-detalje-sunjic-zatrazio-odlazak-dinamu-najmanje-osam-milijuna-eura/2103835.aspx
  • Kwedi
    3.8k
    naravno da će iz dinama reći kako je igrač sam zatražio
  • Infinity
    15.4k
    naravno da će iz dinama reći kako je igrač sam zatražioKwedi

    Al to ne mora nuzno znaciti da je laz.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions