• IstinaZaDinamo
    1.9k

    Da bi bili konkurentni u europi trebaju nam najbolji moguci dostupni igraci. Dok god to nije 11 od 11 meni je u redu. Treba shvatiti da u hrvatskoj i zemljama okoline nema puno igraca koji bi nam bili pojacanja, a da se za njih ne traze astronomske cifre ili da nisu navijaci odredjenih klubova i slicno.

    Imamo i previse nasih za koje se platila odsteta i koji su na visokoj placi.
  • skener
    869
    Ne bi bio u kozi sportskom direktoru, treba potrositi svu ovo lovu
  • Orc123
    7.7k
    mbuka je bio ogroman talent ali nije karijera nastavila tim putem koji se ocekivao ali on je jos toliko mlad da moze napraviti puno....inace igrac iskoristiv na svim pozicijama napred.....
  • NitkoBitan
    16.5k
    Šoldi imamo, kog struka dovede u iducih par dana dovede... uopce se ne brinem. Nek nas iznenade.

    Moje zelje su treci napadac i sestica. Ako ode Spikic onda jos jedno krilo uzet i tjt.
  • Hrvatski Gradjanski
    8


    Također. Nikako ne želim Dinamo kao legiju stranaca. Ako se u to pretvori onda me više tako nešto ne zanima. Dinamo mora većinski biti hrvatski.
  • Paggini
    18.6k
    Ako će se i dovesti još nekog, neka to bude pametno i promišljeno kao što je bilo i cijelo ljeto, bez "imamo keke daj pet igrača platit će čeferin"
  • Zg123
    173
    a kojem je to nasem decku zatvoreno mjesto ili da mu se ne daje prilika naustrb nekog stranca? Sucic i Baturina su tu, Pavic lagano postaje dio rotacije, Cutuk i Mikic kucaju na velika vrata i sigurno ce dio prve ekipe biti kroz sezonu dvije. Ima jos par mladih igraca na posudbi koji sigurno mogu eksplodirati, a tu su jos i Stojkovic i Kacavenda. Vidjet cemo ovu generaciju juniora i tko ce eksplodirati, ima jako puno potencijala tu tako da ne vidim neki pretjerani razlog za kukanje.

    Inace mislim da iz Lokse nikoga sigurno necemo dovoditi sljedece ljeto jer ne vidim tu nigdje neku pretjeranu kvalitetu , a oni su nam zadnjih par sezona bili idealni za kupnju mladih igraca.
  • Jaro
    7.1k
    polako s Lokosima, da se malo posloze, rijese se svi izlazno-ulazni transferi...
  • M94
    1.2k
    Ovoliko stranaca je po meni zbog toga sto su ostali klubovi poceli stavljati nerealne cijene za nase kvalitetne igrace i zbog toga sto nema vise osuđenog kriminalca koji je uz svakakve cake, provizije, menadzerske igre i kako sve ne dovodio mlade hrvatske igrace u klub.

    Nasi mladi su tu, koliko vidim daje im se prilika i ako se pokazu ne sumnjam da ce imati svoje mjesto jednoga dana u 1. Timu.
    Ostale igrace traziti najbolji omjer cijene i kvalitete, bio to stranac ili ne. Nikako pristajati na nekakve ucjene i nerealne cijene.
    Koliko vidimo do sad, gospodinu Maricu ide dosta dobro.
  • Daliban
    1.5k
    Treba nam taj profil u napadu a.k.a crna zvirpenetrisac

    Nasa krila i bekovi nikad nece moci biti fizicki jaci od crnih mambiE46

    Sramota me uopće čitati ovakve izjave.
  • E46
    589
    Na osnovu cega temeljis svoj komentar? Vec smo definirali da ti je Cacic idol koji se rijesio Orse da bi mu Ivanusec "koji ima kombinatoriku igrao" pa je ispao od Sibenika. Ja bi volio da mi ti nabrojis koji su to hrvatski bekovi i krila koji u ovom trenutku mogu parirati nekoj crnoj mambi koja bi se dovela, ili hoces reci da je npr Cordoba po fizikalijama slabiji od recimo Pasalica, Spikica ili bilo kojeg drugog hrvatskog krila? Isto tako i Junior Fernandes je bio najbrze nase krilo pa nije bio bolji od nekih nasih hrvatskih krila, ali nogomet se dosta promjenio, nema vise toga da ti treba na krilu netko tko ima kombinatoriku, ocito si ti ostao u tom Cacicevom stilu nogometa gdje se puno toga svodi na kombinatoriku krila ali 90% ekipa u danasnje vrijeme koje su uspjesne igraju moderan nogomet sa visokim presingom i jako puno trke, vidis da je nesto slicno i nama proslo. Neka Qarabaq slobodno ima kombinatorne Andradea i Zoubira al mi prolazimo dalje.
  • Ali
    2.1k
    Sada su na redu izlazni transferi/posudbe:
    Spikic, Moharami, mozda Perković i jos pocistiti ove sa raznih posudbi Bočkaj, Jurić, Brkljača...

    I dovesti špicu ako bude nesto kvalitetno u ponudi ali ne srljat, može i u zimskom roku nema žurbe.
    A na zimu polako tražiti za budućnost zamjene za senatore Rileta, Akija i Petka...
  • Daliban
    1.5k
    Pa Qarabag u ekipi ima više tamnoputih igrača od nas. Općenito ne znam što bih tu trebao posebno komentirati. Rekao sam što imam.

    Nadam se da ovaj Mbuku ne dolazi. Nisam ga nikad gledao, a ako slučajno i jesam onda mi nije ostao u pamćenju. Pogledah sad highlightse i šrot je igrač. Neće biti nikakva crna mamba nego zagrebački Bamba, to je vibra. Malen, nije jak, a nije ni brz. Baš definicija alibi igrača. Bolje da nam Stojke i Kača igraju umjesto da trpamo kadar takvim dubioznim likovima.
  • NitkoBitan
    16.5k
    I dovesti špicu ako bude nesto kvalitetno u ponudi ali ne srljat, može i u zimskom roku nema žurbe.Ali

    Ispada da ako nekoga dovedemo ovih dana do kraja prijelaznog roka da je zurba, a nije. Vjerujem da se vec ispregovaralo sa jednim/dva igraca i da je njihov dolazak ovisio o nasem plasmanu u LP.

    Ne znam kaj ljudi misle da ce Maric od sutra u 2-3 dana nac nekog igraca i ispregovarat nesto na brzinu...
  • Time
    839

    Ne treba 50 eura,moze piva na maksimiru haha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions