• Slush
    603


    Ha gle, uz ritam utakmica kakav cemo imati, treba nam trece krilo za HNL koje bi uslo zadnjih 15 minuta :cool:

    Tako i tako igra za 1 euro. Dinamo ima para pa moze dati i dva mjesecno.
  • deda
    32.4k
    Ja čak nemam problem da Martinu padne cijena 2-3 milijona do zime jer nam on toliko moze osigurati bodovima u LP. A i u taj pad cijene ne vjerujem jer on će na jesen tek zaigrati prvu LP i prve ozbiljne tekme za repku.
  • Mr Anderson
    7.8k
    Nije sila Baturinu prodavat i gotovo. Kakvih 14 milja i bonusi, to je kikiriki. A mislim da je Baturini bolje ići u neki klub s većim ambicijama i u ligu koja mu više paše, npr Španjolska ili Njemačka. Nek se pokaže dobro u LP i u Ligi nacija ako mu Dalić da priliku, imat će puno više ponuda.
  • Boycie
    1k
    Pa Baturina sad vrijedi 20milja po do sada prikazanom i po reputaciji Dinama na ostvarenim transferima. Takvog talenta nije da smo bas imali cesto. Znaci 20 milja da ne igra ni LP ni sa repkom nista. Ovo mu moze samo dodatno pumpat cijenu.
  • M94
    1.2k
    Ponude ispod 20 milja za Baturinu je vrijeđanje.
  • Nogo
    3.6k
    Screenshot-20240828-153911-Facebook-2.jpg

    Pogledajte tko nam je otišao i službeno na posudbu.
    I ja imam ovakav smješak dok ovo čitam kao Štefulj :grin:
  • Dudu24
    181
    Svakodnevno vas čitam, rijetko šta napišem.

    Iz pouzdanih izvora znam za Baturinu da su upite slali Borussia, RB Leipzig, Fiorentina, Roma, Lazio i Atletico M. Ako danas prođu, ostaje bar do zime. On želi u Leipzig, ali ne žuri mu se ako uđemo večeras u LP.

    RB nudi 20m + postotak od buduće prodaje (ne znam koliki %), vjerojatno Olmo špranca
  • Common Sense
    796
    Mi ne možemo prodati igrače u elitne klubove. Za transfer u elitu prije toga potrebno je da taj igrač razvali u Bundesligi, Serie A, Ligue 1 ili barem Erdevisie ili Ligi NOS (Portugal).
  • jedan u nizu
    8.1k


    Pjaca u Juve, Dudu u Arsenal, Kova u Inter uopce nisu top transferi, imas pravo :smirk:
  • Common Sense
    796
    To su tempi passati. Nogometno tržište se u međuvremenu jako promijenilo.
  • Vratite nam Istok
    223
    Mi ne možemo prodati igrače u elitne klubove. Za transfer u elitu prije toga potrebno je da taj igrač razvali u Bundesligi, Serie A, Ligue 1 ili barem Erdevisie ili Ligi NOS (Portugal).Common Sense

    Najveća glupost koju sam na forumu pročitao danas.
  • Str1nger Bell
    1.2k
    Pa kupio bi i sad Inter Baturinu za cijenu koju su kupili Kovacica (11m€ ).

    Treba nam iskorak u Europi da bi nam igrači dobili na vrijednosti, teško ce netko samo igrama u Hnl-u ostvarit 30+ milijuna.

    A nejde nam u prilog ni izbornik, da je Baturina imao solidnu minutažu u Ligi nacija ili na Euru vjerujem da bi onda mogli pricat o 25,30+ milijuna transferu.
  • Zagi
    7.5k
    Jedini razlog zašto imamo taj plafon od 20m i transferiranje u te preprodavače poput RBLa je naša snaga momčadi. Snaga momčadi određuje u kojem natjecanju igramo.

    Top klubovi plačaju top transfere, logično.
    Top klubovi kupuju dokazane igrače.

    Dokaži se na nivou konferencijske, plafon je jedna cifra.
    Dokaži se na nivou europa lige, druga cifra. (tu smo manje-više trenutno mi)
    Dokaži se na nivou lige prvaka, treća cifra.

    Nadigraj i izbaci Real Madrid u četvrtfinalu lige prvaka, četvrta cifra. (de Light , de Jong ... )


    Ajmo mi danas obaviti posao pa ćemo na kraju sezone pričati koliko Martin vrijedi.
  • M94
    1.2k
    On želi u Leipzig, ali ne žuri mu se ako uđemo večeras u LP.Dudu24

    Sviđa mi se njegovo razmišljanje. I klub i što mu se ne žuri.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Sta ce RBu klub u Hrvatskoj kad kod nas ionako uzimaju po diskont cijeni ono najbolje :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions