• criticus
    2.2k
    Nepopularno mišljenje:
    Nama playoff LP nije finale, nama je prvesntvo RH finale.

    Ova ekipa kakva je sad je spremna za taj playoff. Nikakav Messi neće doć sad unutar 10 dana i enormno dignut šanse za ulazak u LP. Ako nemožemo s ovima uć onda s nekim pojačanjem kojeg si možemo priuštit ćemo samo bit neka kanta tamo ako i uđemo. Ja bi više volio da se čeka i pred kraj roka upeca neko krilo kvalitete RPGa jer tad je takva solucija realnija (sad takvog igrača platiti nemožeš). Takvo krilo bi nam omogućilo jaku konkurentnost dugoročnije, makar u europa ligi i našoj ligi kroz koju onda opet možemo lovit direktan plasman za dogodine.
  • San Lorenzo
    15.2k
    ja to nisam znao.. zanima me kako si ti znao? kako si znao da zadnja 2 mjeseca tipa 5 i 6 mjesec neće pregaziti ligu sa formom i da ga nećemo otkupiti? Te fore "svi smo znali" ostavite za nekog drugog. Kako je izgledao jesenski dio svi bi ga potpisali objeručke, ugasio se na rano proljeće, i nitko u 2-3 mjesecu nije znao da se neće probuditi do kraja sezone. Ja sam evo znao da Petko "sigurno" neće otići i da smo sigurni u napadu... :roll:

    Daj prestanite sa tim proročkim forama
    mali M

    Ok, nisam 'znao', ali sam prije 3 mjeseca napisao ovaj post

    'Kaneko je zadnju dobru utakmicu odigrao u 2023., ako ne proigra do kraja sezone, a otkupi ga se za dodatnih milijun eura, smatrat ću to bacanjem novca.'

    Do kraja sezone je bilo ostalo nekih par utakmica i manevarski prostor za neku eksploziju je bio mizeran...samim time se kao sd trebaš pripremiti za njegov odlazak i tražiti novo ime.
  • Time
    849
    Golman: Nevestic,Filipovic,Zagorac
    D. Bek: Rpg,Ristovski,Mikic
    Stoperi: Ktc,Max,Peric,Torente,Maee
    L. Bek: Ogiwara,Perkovic
    Zadnji vezni: Sucic,Ademi
    Srednji vezni: Misic,Rog
    Prednji vezni: Baturina,Vrbancic
    L. Krilo: Pjaca,Hoxha,Stojkovic
    D.krilo: Špikic,Kacavenda
    Napadaci: Petkovic,Kulenovic,Brodic

    Uopce ne treba srljati za nekim pojacanjima,ako neko krilo izleti super,ako ne ovo je super momcad.
  • DiddyGuela
    2k


    I sta si ti sada pokusao reci? Pa naravno da je Galata favorit protiv nas bez obzira na nasu situaciju sa bekom ili krilom. Mi bi trebali istresti 10M € za beka i krilo, nadat se da su instant pojacanja pa tek onda eventualno ocekivati 50/50 protiv Turaka. To je realnost.

    Dok smo protiv svih ostalih koji nas cekaju u PO mi favoriti sa trenutnim kadrom sa Ogiwarom i Spikicem.

    Cudi me sva histerija i negativa. Nikad dobro, uvijek upiranje prstom u nekoga. Jel to Spikic,Ogiwara ili KTC... nebitno. Negativa i pesimizam su standard.
  • E46
    608
    Ovo je momcad koja nece uci u LP.
  • mali M
    5k
    ali sam prije 3 mjeseca napisao ovaj postSan Lorenzo

    ne cicijam ali pokušavam samo ukazati na nelogičnost. prije tri mjeseca je bilo 4. mjesec. 4. i 5. mjesec smo odigrali 12 utakmica. Nije da nije bilo mogućnosti da u posljednjih 6-7 razvali. I digne si bolesno statistiku pa nebi ništa propitkivali oko njega više..

    ali kužim šta govoriš, samo neznam koliko je to bilo izvedivo u tom trenutku.. to su zapravo ti prostori koje Marić ima još za rast. Unaprijed gledanje deficitarnih pozicija kako bi spreman dočekao određene situacije.. Isto kao i idući transfer rok obavezno razmatrati Baturininu zamjenu, da li to bio Stojke ili neki transfer jer se Baticina prodaja bliži... O toj spremnosti govorim. Za lijevog beka nažalost im čak ni ja ne dajem opravdanje. Ljevog beka se mučimo već 5 godina i trebalo se odma tražiti nekog..
  • don
    5.3k
    Cordoba riješen, izgleda.
  • Time
    849

    Ja kazem da hoce,po 50 eura ?
  • Marcinko
    586
    Uopce ne treba srljati za nekim pojacanjima,ako neko krilo izleti super,ako ne ovo je super momcad.Time

    Super momčad da su Kačavenda i Stojković 100% unutra sa sezonom iza sebe, a ne bez odigrane utakmice godinu dana.
  • Captain America
    17.5k
    I sta si ti sada pokusao reci? Pa naravno da je Galata favorit protiv nas bez obzira na nasu situaciju sa bekom ili krilom. Mi bi trebali istresti 10M € za beka i krilo, nadat se da su instant pojacanja pa tek onda eventualno ocekivati 50/50 protiv Turaka. To je realnost.DiddyGuela

    Ne očekujem da izbacimo galatu. Post je odvojen u 2 djela jer je već sramotno da su nama te 2 pozicije takav problem za popuniti. Prošlo ljeto su se isti razgovori vodili i sad se opet vode.

    Dok smo protiv svih ostalih koji nas cekaju u PO mi favoriti sa trenutnim kadrom sa Ogiwarom i Spikicem.DiddyGuela

    Fino potcjenjuješ ekipe u PO. Leverkusen je slomio zube na Qarabagu. Young Boys i Bodo igraju na plastici. Ogiwara za promjenu treba biti zdrav za neku utakmicu da uopće starta...
  • Dinaminjo
    909
    Ja smatram da mi imamo 1 ili 2 krila na radaru, ali oni
    - zele doci samo ako igramo LP
    - vazu ponude jer je tek 23.7.

    Soticek / Cordoba / ... su drugo krilo, razvojno, mlado i po meni je normalno da to traje.

    Da li se moze dogoditi da ostanemo samo na razvojnom krilu.. Moguce je. Da li je to zbog "stednje" Nije
  • E46
    608
    Smijem, jebo 50e, u playoffu ima 3 4 ekipe koje bi nas trenutno dobile, sto zbog trenera sto zbog kadra, možemo u okladu cak i ako dode desno krilo.
  • Danko
    1k

    Super momčad ako trener bude u formi
    Ak ne, džabe nam i cordoba i čerin i pašalić i neznam tko.
  • don
    5.3k
    Ovo ti je izvor ili?Maximo

    ne, već vidim dosta ljudi govori.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions