• Efes Pilsen
    8.3k
    ne bih s Talijanima opet radio uz opciju, obveza da, ali opcija ne.
  • Zagi
    7.6k
    Ma kužim, Gojak i to.
    Ovo mi doduše ima smisla.
  • Orc123
    7.8k
    Ma nitko Perkovica nece platiti taj novac....cak ni u opciji kroz posudbu. Trebalo bi se probat izvuc za njega najvise sto se moze trenurno jer se ocito ne racuna na njega ozbiljno. Ja npr. Bi ga pustio u nekoj kombinaciji od 2,5m kesa plus 1m bonusa plus postotak od transfera cca 15-20%....
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Pa budimo realni, mislim i da je direktan transfer u pitanju koliko on sansi moze ocekivat dolje? Po meni scenarij gdje ga ubiju u pojam je puno realniji nego da on sad tamo bude instant Rrahmani. Onda ga sjebanog vrate nama, uz nikakvu naknadu. Uzmi ili ostavi, razumijem fair play financijski, ali onda obveza otkupa slijedece sezone pa se ti misli sta ces i kako postupat s njim.
    Ovako ide dzabe proba mladog perspektivnog igraca u klub s najvisim ambicijama i ligu gdje se oni tradicionalnije ne snalaze.
  • blue heart 72
    1.7k
    Miro, Haza????
    Se spava, godišnji ili kaj je već?
    Ajde malo posolite... :lol: :lol:
  • mrgud
    95
    Dogodit će se da će godinu dana presjedit na klupi ili na tribini i onda će ga vratiti neupotrebljivog
  • rioda
    4.8k
    Perković na toj posudbi ne bi ni zaigrao kako spada, a ne da bi ga otkupili nakon nje. A mislim i da nije vrijedno komentiranja jer uopće ne vjerujem da ima imalo istine u tome
  • Bosskovitz
    11.7k
    Piše 0.5 m eura za posudbu na sezonu uz opciju za kupnju pri isteku za 7m.Zagi

    Piše "obligation to buy", to je obveza kupnje. Slično su kupovali i Brozovića od nas, bila je posudba i onda obveza kupnje za godinu dana.

    Sve u svemu patka, zato sam i komentirao.
  • plavadesetka
    19
    Tako i mi pokušavamo kupovati kroz posudbe uz opciju otkupa...
  • plavadesetka
    19
    Mislim da je opcija za Celtic najrealnija za Perkovića uz cca 3m koliko sam shvatio.
  • Georg Koch
    4.5k
    @Miro Vugrinec

    Zovem da ti cujem glas
    Pita li Cordoba za nas
    Ima li ista oko Sučića malog
    Kupujemo li lijevog beka "pravog"?
  • Efes Pilsen
    8.3k
    ne kazem da nije legitimno, al pitanje je za koje igrace. Evo, Bulat je dobar primjer, to vise nije mlad igrac, ne prodajes potencijal, tebi je visak s primanjima koje se ne uklapaju u njegov status.
    Perkovic je U21 reprezentativac koji je dosta oscilirao, ali i pokrivao dvije pozicije. Njemu treba sezona Josipa Sutala, da mu se definira pozicija i nade klub u kojem ce igrat stalno. U suprotnom ga prodaj dok imas na osnovu potencijala, nikakve probe i posudbe.
  • plavadesetka
    19
    Slažem se, samo želim reći njihovo je da pitaju, a naše da kažemo ne :) Općenito Perković je kod nas neshvatljivo u trećem planu i ne bih ga krivio da želi biti u trećem planu u Interu...
  • Orc123
    7.8k
    Po meni napadac kojeg cemo dovoditi, idealno bi bilo da je to razvojni igrac do jedno 22g cca....igrac za duzi period i sa preprodajnim potencijalom.....nije i nece mi bit jasno zasto nismo isli po Vipotnika. Uklapa se u sve navedeno.....nadam se onda nekom slicnom.....
  • Lynx17
    4.1k
    Piše "obligation to buy", to je obveza kupnje. Slično su kupovali i Brozovića od nas, bila je posudba i onda obveza kupnje za godinu dana.

    Sve u svemu patka, zato sam i komentirao.
    Bosskovitz

    Da. Nije "option" (opcija) nego "obligation" (obaveza).

    Medutim, sa razlogom sam dodao na kraju da je na vas vjerovati ili ne.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions