• Navijač Dinama
    8.3k
    Bara i Mišković dok gledaju kako nam propada Cordoba, a usput pripremaju jednu šarmantnu ponudicu od 7 milijuna eura za PašalićaPaggini

    Jel onda Solo Sikoa=Selahi ili Franjo Ivanovic(trenutni Tribal chief)? :chin:
  • Smotanihaker
    699
    Tek sam sada skužio koliko Bara vuče na Romana Reignsa. Pašalić je Jacob Fatu. :lol:
  • CastAway1986
    1.4k
    Zna li tko što se dogodilo s milijunskim ponudama za Špikica i Brodica (Seattle i Ujpest ) ?
  • hardek
    2.8k
    Izgleda da su i naši bacili ulicu, ali se nitko nije upecao :lol:
  • Patak
    2.9k
    Ima li ona neka statistika koliko se igrača povezivalo s Dinamom ove godine?
  • Miro Vugrinec
    4.5k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/germanijak-doznaje-dinamo-prodao-igraca-u-emirate/132744


    Opet germanijak saznaje hahah. Mislim da trebamo ja i ostale kolege sa zone zastiti autorska prava i da se u medijima treba navesti pod izvor: Miro, Sanjin, haza sa zone Dinamo hahah
  • Zagi
    7.4k
    Daj ti Miro nama saznaj da potpisujemo krilo kroz par dana.
  • Nino Bule
    13.3k
    Saranic nije radio razliku u drugoj hnl, ne znam kakva se odsteta ocekivala za njega, a bome ni ugovor mi sigurno nije mizeran
  • Facke
    3.5k


    Saranic je otisel tam k arapi de novca ima ko peska. Trebal se je po mojem mislenju unovciti.
  • Maximo
    463

    Očekujem da miro da ekskluzivu da je cordoa negdje kod marića na tavanu, čeka da se riješe papiri
  • Omake
    2.3k
    Danas mi je prvi dan odmora, a potratio sam ga gledajući krila i kopajući o Cordobinim agentima i klubu. Ima sam dosta sreće jer mi je jedna osoba koja je bila visoki dužnosnik u Deportivo Cali odgovorila na par poruka i uputila me što i gdje tražiti.

    Ajmo početi od agencija. Juan Jose Cordoba je član Alinea agencije koju nominalno vode Lucas Jaramillo i Matthieu Grossin. Nominalno kažem jer je to zapravo agencija koju kontrolira Karim Alex Gorayeb. Taj čovjek je dugo radio kao vođa omladinskog pogoda i u Deportivo Cali i u Atletico Nacionalu. Iskoristio je svoje veze da potpiše mlade nogometaše iz tih klubova i vodi im karijere. Samo što, po riječima mog kontatka, su sva trojica dosta nesposobni i sjebli su karijere dosta mladih reprezentativaca. Cordoba bi mogao biti sljedeći. Gorayeb također navodno, izvlači novac iz klubova. Većina njegovih igrača u startu potpisuje ugovor u kojem se ošteta dijeli 70/30. Navodno se kod ovih s više potencijala, kao što je Cordoba u ovom slučaju, potpiše modificirani gdje igrač i klub dijele 50/50. Cordoba je u veljači ove godine potpisao novi ugovor. Barem je kontakt siguran da je tako u Deportivo Caliu. Jedan od razloga je sadašnji i svježi predsjednik Humberto Arias Jr. Arias je vršio pritisak u zadnje vrijeme, i prije no što je preuzeo funkciju predsjednika. Cordobin ugovor je zadnji za koji se on agresivno zalagao iz sjene da se potpiše na taj način. I ako možete ukratko samo pogledajte sliku Humberta Ariasa Jr na google images. Vidjet ćete da je tipičan primjer akademskog građana koji čita Kierkegaarda i sluša Bacha.

    Arias je sin bivšeg predsjednika, koji je umro prije par godina. Arias stariji je bio bogat čovjek zbog čije je oporuke bilo prepriki i na kraju tužbi. Ostatak obitelji je tužio Ariasa mlađeg da je on krivotvorio očevu oporuku. Stari je to sve podijeli kako je on smatrao pravedno, između svoje troje djece i bivših žena. 2015 godine jedan od glavnih svjedoka u toj parnici bio osobni računovođa Ariasa starijeg. On nije stigao na sud jer je to jutro upucan iz pištolja više puta. Arias mlađi je naravno uhićen i suđeno mu je da je bio mastermind iza toga ubojstva. Mlađi brat Carlos od 2010 živi na Floridi. Razlog preseljenja? Upucan je ispred kuće i smatra da je Humberto jr taj koji je naručio pokušaj ubojstva. Ni za jedno od tih optužbi nije osuđen. Čovjek živi u imanju od 5000 kvadrata s kuglanom, diskotekom i sličnim pizdarijama. Vozi se po gradu u samo i isključivo u armiranom Hummeru. Često je uslikan uz Kojaca, nasljednika Wilbera Varele, covjeka koji je navodno za života prebacio 10 milijardi dolara kokaina iz Kolumbije u SAD. Otac Arias je navodno bio otet of FARC-a. To je službena priča, dok ljudi govore da je mlađi iritirao pogrešne ljude sjevernog kartela i da je ta otmica bila odmazda.

    Žao mi je i Marića i malog Cordoba jer prvi mora s takvima pregovarati, a drugom jer je očito talentiran dečko kojem mač nad glavom drže tako opasne osobe. Što dalje od Dinama.
  • Laugreano
    2.5k
    Cini se da ipak ne.
    https://www.canalrcn.com/deportesrcn/futbol-rcn/juan-jose-cordoba-habria-sido-vendido-al-futbol-arabe-187583

    Google translate:
    21-godišnji napadač povezivan je s mogućim odlaskom iz šećerne momčadi, budući da je zbog njegove dobre razine međunarodni nogomet gledao na njega. Čini se da je Córdoba već odlučio gdje će nastaviti sportsku karijeru.

    Juan José Córdoba otišao bi u arapski nogomet
    Prema informacijama u programu La Banda Deportiva na Anteni 2 Cali, Juan José Córdoba bi bio prodan arapskom nogometu.
  • Maximo
    463


    Dakle Al nassr, a dobro, čim se tako dugo razvlačilo...i izgledalo je koda će propast
  • emilperska
    5.2k

    Svaka cast..
    Ovo mi se cini kao jace od Ojeda sage. Cekali Ojedu, docekali sijtskog princa Mahira.

    Nadam se da ce sad novo ime nakon Cordobe, bit bolje nego Mahir 2022.
  • Maximo
    463


    Da, nadam se da marićev backup nije desno krilo istre
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions