• Omake
    2.4k


    To i ja mislim. Da se vrši pritisak da se izabere opcija s najviše novaca.
  • Infinity
    16.3k
    A nije da je Cordoba neko jako strano ime. Tko je cuo za njega do prije mjesec dana? Ni taj Fernandes nije bio neko ime. Dinamo nema novca za 'neko ime'. Sve su to manje vise anonimusi za koje ni sam ne znam odakle ih izvucemo, pa molim Boga da budu nesto.
  • Olmic
    3.6k
    Cordoba sigurno nije bio jedina opcija, bio je vjerojatno najjeftinija pa sukladno tome nasima najdraza, sad ce ipak morat malo i potrosit
  • Common Sense
    796
    Ima još rezervnih opcija za d. krilo, ali nitko od njih nije etablirani igrač.
  • NKDZ86
    1.4k
    Trebalo se uzeti Vidovića... No, još vjerujem u Marića
  • Dubbbrava
    446
    Omake kapa dolje za novinarstvo i pravovremeno izvještavanje prije pravih novinara :wink:
  • rioda
    4.7k
    Trebalo se uzeti Vidovića... No, još vjerujem u MarićaNKDZ86

    Za desno krilo? Pa je li u cijeloj sezoni odigrao barem minutu na toj poziciji?

    Meni je taj Cordoba na sažecima izgledao dosta divlje, kao uostalom i njihov nogomet općenito pa nisam baš neki fan njegovog dovođenja, pogotovo ako se uzme u obzir prilagodba koju bi morao proći, a mi trebamo pojačanje odmah.
  • E46
    617
    Pa on uopce nije desno krilo...treba bez tih kao da je sve propalo i svijet jer nismo doveli jednog igrača iz Kolumbije.. Doc ce netko drugi siguran sam za to desno krilo a ne da otkupljujemo igrace koji u zivotu nisu igrali desno krilo pa nek im prvi put bude u Dinamu, i to za 3 milje eura. Ako ne mozemo u mjesec i pola dana pronaci pojacanje za desno krilo Dinama, onda kvragu sve gasi internet.
  • Haza
    4k

    Ovo mi djeluje kao dobra meksička sapunica. Srećom pa one imaju happy end:)
  • scooniepenn
    3.2k

    Ovo su insajderske ili tvoja procjena kolega?
  • Lynx17
    4.1k
    Ovo mi djeluje kao dobra meksička sapunica. Srećom pa one imaju happy end:)Haza



    "Happy ending?"
    4cc514122f35d4aa1387.jpeg
  • Nogo
    3.6k
    Šta nije bilo rečeno da imamo par igrača u Champioshipu i još negdje koji bi odmah krenuli na avion i došli?!
    Vidim da je nama lakše pregovarati 2+ tjedna šta Šotiček, šta Cordoba i na kraju ništa.
  • Lynx17
    4.1k
    Malo strpljenje nebi skodilo.
  • Common Sense
    796
    Jučer sam čuo da se pregovara s još jednim desnim krilom. Lijeva noga, 23-24 godine, ima nešto nastupa za mladu rep. Iako pratim nogomet, nisam nikada čuo za njega. To je jednostavno tako, mi igrače koji su etablirani jednostavno ne možemo privući ni platiti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions