• marcio amoroso
    36.1k

    Ode ti libling deda :grin:
  • dumitrumitu
    1.3k
    Eh da je Šaranić dostigao pola svog potencijala iz FM-a bilo bi super.
  • E46
    591
    Pretpostavljam da ti je od Carlosa bolji Franjo Ivanovic
  • emreli21
    30
    kao i Rukavina. besplatno, ali uz postotak od sljedećeg transfera.
  • E46
    591
    A kako drugacije zar ne
  • NKDZ86
    1.2k
    Mi dajemo džabe, a šibicarimo se za druge.
    Neko zvučno i jako pojačanje je potrebno.
  • emilperska
    5.2k
    Mi za nikog izvan prvih 11 nemremo više od posudbe s opcijom otkupa ili raskida ugovora izvuć očito..
    Djelomično je to što ti igrači imaju prenapuhane ugovore i ne vrijede pare koje je glavata spodoba platila za njih, ali dio je do sadašnjeg SDa po meni.. Bumo vidjeli..
  • Omake
    2.3k

    FM 21, Filip Brekalo, Tomislav Duvnjak, Robbie Burton, Niko Jankovic, Edin Juraldzija, Tomislav Krizmanic, Ivan Saranic, Bartol Barisic, svi imali dinamični potencijal do 160. Igrači razine Maria Pašalića ili Kramarića mogli biti po FM. Većina nije ni za drugu ligu.
  • bluelions
    317
    Ako ništa, onda se možemo strpiti do 30.06.2025 i neka krenu pregovori za Martina Ojedu kojem ističe ugovor 31.12.2025 :joke: :rofl:
    Brzo vrijeme leti
  • sport
    3.2k
    Klubovi koji pokazuju interes za naše igrače nude im manja primanja nego što imaju sada i tu je problem jer nitko ne želi otići na manje,mislim na one kojih bi se mi htjeli riješiti.
  • Jurki
    11.4k
    Bome se ovo ljeto napravila i to malo jaca cistka kadra.. doduse ima jos igraca kojima bi se trebalo zahvaliti na suradnji.
    Ak nismo do sad skresali proracun za place 3-4 milje nismo nist.
  • Kujtim Shalla
    2.8k
    Ljudinstrpimomswmdomkrajanprelaznogmali M

    A joj sta ovo ispade, jeste da vozim 1500 km Ali nisam toliko umoran:meh: sorry ljudi
  • Patak
    2.9k
    Na ovoj temi je prosjek 500 stranica za jedan realizirani izlazno/ulazni transfer.
  • mali M
    5k
    pa dobro svima je jasno zašto nema kvalitetnih ponuda za naše igrače... ove koje nudimo ne vrijede pare koju tu zarađuju, klinci sa prenapuhanim prvim ugovorima koji ne vrijede pare koje tu zarađuju.. meni je ova čistka odlična stvar. da sve takve ugovore odrade ove sezone ja već samo za to dajem SD-u peticu. Nemojte bit naivni da se Rukavinu il Šaranića il bilo kojeg samoprozvanog ultra talenta moglo prodati za neku paru, bili bi prodani. Kaže Bara za Rukavinu da je igrač od 100mil, šest mjeseci kasnije za lika ne dobimo ponudu niti od 500.000€. Pa nemojte se paliti na gluposti, više nam vrijedi dat igrača za đabe i 50% od prodaje, nego uzet 100.000 u pađe i reć dobro smo tržili..

    Mi za nikog izvan prvih 11 nemremo više od posudbe s opcijom otkupa ili raskida ugovora izvuć očito..emilperska

    e pa to ti sve govori kakvim igračima smo nakrcali kadar.. osim za prvih 11 za koje možemo dobiti dobre novce, ovi ostali su trubica. Ja mislim da se za pravog igrača može slobodno iskrcati i 6 milja, ali preduvjet je bio ovo provjetravanje svlačionice. Svi ti mladi potencijali su mogli izboriti svoje mjesto u prvih jedanajst da su valjali, ovako samo zauzimaju brojku novim potencijalima koje moramo isprobati...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions