• DiddyGuela
    2k
    Dahliban djeluje ko tip koji hejta 50% Dinamovog kadra,trenera,SDa... a svejedno se naziva navijacem. Ima nas svakakvih.
  • scooniepenn
    3.3k
    Hoxha nije tehnički Pjaca, no to nisu ni Perišić, Oršić i Ivanušec koji su igrali ili igraju za hrvatsku reprezentaciju zadnjih godina, ali je riječ o jako dobrom igraču koji će se odlično nadopunjavati sa Pjacom. Stalno omalovažavanje Hoxhe od dijela navijača je već postalo tragikomično. Doveli smo za 1 milijun Eura igrača u najboljim godinama, reprezentativca, s izraženim radnim navikama, koji je uz to alternacija. Što bi neki od vas ovdje htjeli? Odmah potpisujem da imamo i približno takvu situaciju na desnom krilu pred kraj prijelaznog roka.
  • Daliban
    1.6k
    Ivanušecova manjkavost u odnosu na Pjacu nije tehnika nego fizika.
  • DiddyGuela
    2k


    Hoxha je vrlo zahvalan timski igrac. Mnogi zaboravljaju ili ne znaju koji je on put presao da bi ostvario transfer u Dinamo. On je veliki radnik i vrhunski karakter sto je vrlo vazno.Jasno je da nikada nece biti vrhunski igrac sto ne umanjuje njegovu ukupnu timsku vrijednost. Mislim da je ono najbolje tek pred njim. Za rotaciju - vrlo dobar i zahvalan igrac.
  • scooniepenn
    3.3k

    Očito nisi shvatio što sam uspoređivao. Niti jedan od trojice navedenih se niti tehnički niti driblingom niti igračkom inteligencijom ne može usporediti s Pjacom. Iz tog razloga je apsurdno potcjenjivati Hoxhine tehničke karakteristike kad niti Oršić niti Perišić nisu tehnički na vrhunskoj razini, no jednako tako kao i Hoxha nisu tehnički potkapacitirani.
  • blue heart 72
    1.7k
    Izgleda da bi Emreli zaista mogao završiti u Nürnbergu. Bilo bi fino ako bi osim rasterećenja kaj se tiče plaće, još i nekaj kapnulo u vidu odštete
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ljudi ja nemogu vjerovati koliko ljudi ovdje pise kako je Špikic koristan i kako je vrijedan i bla bla. On koliko je koristan pokazao kad nam je odnio ligi prvaka protiv aeka i usrao se na onoj mrtvoj sansi. Tako isto i protiv paoka. Mislim da ne postoji desno krilo sa gorom statistikom uz toliko provedenih minuta na terenu. zahvalan igrac?? Pa sta bi trebao biti sa 350 tis keka godisnje. Da stoji na terenu ? Naravno da.treba trcat. On je nama igrac manje , a Pašalic nije nista bolji , ja bi radije onda Šoticeka umjesto obojice. Budemo naslovu krilo vrhunski u to sam siguran jer ljudi u klubu su svjesni toga
  • austrijanac
    4k
    Jedni hvale Hoxhu, drugi pljuju po Špikiću, a u suštini identični igrači s limitiranim mogućnostima i ništa više od rotacijskih igrača.

    Objektivnost je najteža stvar u sportu.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Jedva čekam da Facebook komentatori koji su prije tjedan dana za malog Jakirovića pisali "lako je igrati u Dinamu kad ti je tata trener" krenu pisati "neće valjda prodati takvog talenta za par milijuna".
  • Daliban
    1.6k
    Očito nisi shvatio što sam uspoređivao. Niti jedan od trojice navedenih se niti tehnički niti driblingom niti igračkom inteligencijom ne može usporediti s Pjacom. Iz tog razloga je apsurdno potcjenjivati Hoxhine tehničke karakteristike kad niti Oršić niti Perišić nisu tehnički na vrhunskoj razini, no jednako tako kao i Hoxha nisu tehnički potkapacitirani.scooniepenn

    Shvatio sam i slijedeći tvoj primjer kažem da je Ivanušec tehnićki fenomenalan dribler. Ivanušecov problem su uvijek bile fizikalije, a prije svega manjak brzine. Dečko je baš spor. To je sigurno jedan od primarnih razloga za nisku cijenu koju smo postigli. Jako je specifičan profil, a većina klubova traži standardnija krila.
  • Niko1986
    91
    Kad će više predstaviti Mmaeea?
  • scooniepenn
    3.3k
    Ivanušec je tehnički iznad Perišića i Oršića, ali nije Pjacina razina. To je prosto ko' pasulj. Upravo činjenica da je Pjaca jedini od svih navedenih bio kompletan paket mu je i osigurala rekordan transfer u Juventus.
  • Crni86
    3.5k
    Nadam se da nas na desnom krilu nece pojacati ni soticek ni cordoba. Nemam dojma da su to igraci za dinamo ili da ce to jednog data postati. Rade bi onda da igra spikic nego jedan od te dvojice. Soticek moze doc u obzir jedino ko rotacija, ali opet puno je 1,5 milijuna eura u ovom trenu za rotaciju kada trebas i prvo krilo. Volio bi da Maric ima nekog asa iz rukava.

    Ovaj napadac Kevin Carlos po video sazecima izgleda jako dojmljvio i ima jako dobru statistiku prosle sezone. Djeluje mi strasno fizicki mocno na par snimaka se igraci doslovce odbijaju od njega, svida mi se razoran udarac i zabija iz raznih situacija nogom,glavom nije uopce bitno. Mislim da takav tip napadaca jako dugo nismo imali na maksimiru. Ako se prodaje Brodica, ovo bi mi bio pick svakako za napadaca za kojeg vjerujem da bi uz petka jos napredovao i vjerojatno do godine postao nasa prva spica.
  • eol12
    588
    Poslao mi je frend screen s nekog hajdukovog foruma di je netko napisao nešto u stilu da mu se taj Kevin Carlos jako sviđa i da ga želi u Hajduku već dugo, a sad ak dođe u Dinamo da se mogu unaprijed pozdraviti s titulom.
    Nerelevantan komentar skroz, al zanimljivost eto.
  • Nogo
    3.6k

    To je za sportnet foruma gdje padaju "bombe" samo takve.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions