• Daliban
    1.6k
    Ne bi rekao da si realan uopce. Hoxha je rotacijsko krilo dovedeno unutar Dinamovih realnih financijskih limita.DiddyGuela

    Takva "rotacijska" krila se lako mogu dovesti i besplatno. Uopće je promašeno trošiti novac na obične prinove. Problem je što je Hoxha zimus doveden kao pojačanje, a pokazao se samo prinovom pa se njegov transfer sada ovdje opravdava retorikom nekakve rotacije.

    Meni je funkcionalna rotacija, u pravom smislu riječi, kada imaš dva dobra igrača i možeš dijeliti minute među njima. Uvijek će jedan biti bolji od drugog, poput Baturine i Stojkovića, ali svaki donosi nekakvu klasu na koju se možeš osloniti. Mislim da ćemo imati dobru rotaciju sa RPG-om i Mikićem, sa Mišićem i Pavićem, Sučićem i Rogom, Teom, MMA-om i Maxom. Čak su i Ogiwara/Perković profilno dobra rotacija, ali volio bih ipak pouzdanijeg beka.

    Kada ćeš Hoxhu poslati na teren umjesto Pjace?
  • austrijanac
    4k

    Ostat će upisano u anale, i pohvale za to. No, po tome je i Kaneko zaslužan jer je zabio gol Betisu. No ovdje smo ga rado opisali kao igrača koji nije dostojan Dinamu, dok za Hoxhu ne smijemo reć da je rotacijski igrač.


    Hoxha muku muči s Hrvatskim jezikom a kamoli da ćemo ga igrački oblikovat s 26 godina. Špikić je došao puno mlađi i dosegao je razinu koju i Hoxha ima. Rotacijski igrač u vrh glave.



    Ajde čitaj s razumjevanjem, napisao sam da nije zabio nekoliko bitnih golova, jer dva gola sigurno nisu nekolika. Čovjek ima dva gola u polusezoni a ne nekoliko bitnih. Velika razlika.


    Bolje ovdje dolazit bacat fore, nego da se nađem na listi za otpis jer sam rekao da su Hoxha i Špikić identični, rotacijski igrači.
  • Danko
    1k

    Jednom tjedno jer pjaca teško da će igrat srijeda/subot a cijelu sezonu.
  • cibona
    2.9k
    Slažem se. Hoxha i Špikić su jako slični igrači, međutim na forumu prevladava točno ono što si ti rekao, a to je licemjerje. Špikića se vrijeđa, pljuje, omalovažava, a s druge strane Hoxha je igračina, raketa, veliki reprezentativac Albanije.

    A realnost je ta da su obojica limitirani igrači idealni za rotaciju u HNL-u zadnjih 20ak minuta kada nam je potrebna brza tranzicija i kontra napadi. Nije bez razloga Hoxha ušao u igru protiv nas na Euru tek pri kraju susreta.

    Hoxha je 3 mjeseca bio katastrofalan i često najgori igrač na terenu, jakir je svog mezimca gurao cijelo vrijeme, a vidović je ispaštao. Eto, probudio se zadnje 2 utakmice, ali to ne znači da je hoxha raketa koja će uništiti svakoga u ligi prvaka.

    Idealno bi bilo kada bismo za rotaciju imali mlade i potentne igrače, ali o tom potom.

    Ps. Cijelo vrijeme se spominje da je hoxha reprezentativac i to bi kao trebao biti dokaz da je on bolji od Špikića, a ja ću vas samo podsjetiti da je i Špikić završio na pretpozivu kod dalića.
  • Danko
    1k
    referirao sam se na tvoju tvrdnju da je gol paoku nebitan
    Što je obična glupost.
  • austrijanac
    4k
    U pravu si, glupost na kvadrat.
  • DiddyGuela
    2k


    Cesce nego Misic/Pavic ili RPG/Mikic, u to budi siguran.
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Pa samo mu dajte vremena, kakve se sve igrače trpilo u Dinamu a bili su puno gori od Hoxhe. Ja nigdje ne kažem da je on bolji ili gori od nekoga. Nije isto igrati krilo u Dinamu kada si u zaostatku 11 bodova za konkurentom ili si u plusu 15 bodova. Psiha je čudo, ovako znaš da si na tapeti za svaki loš potez. Svi ovdje uzimaju sve kao napad na sebe ako se ne slažeš s njihovim mišljenjem.
  • Daliban
    1.6k
    Cesce nego Misic/Pavic ili RPG/Mikic, u to budi siguran.DiddyGuela

    Živi bili pa vidjeli.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Vjerujem da nitko od Hoxhe ne očekuje da “uništava” u Ligi Prvaka. Ja ga iskreno vidim kao igrača koji će odmarati Pjacu u HNL-u. I za to mislim da svakako ima dovoljno kvalitete. Iskreno, uz stopersku i desnog beka, lijevo krilo mi je pozicija za koju se najmanje brinem.
  • Crni86
    3.5k
    Za sve kaj su se bojali kaj je sa Mmaeom. Dinamo ga zapratio na IG :wink:
  • plavi devet
    301
    ma realno neka utakmica di Pjacu ne ide, Hoxha ulaskom može donijeti živosti na tom krilu. Meni i to dosta od njega, iako vjerujem da će puno češće igrati jer imamo veliki broj utakmica.
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Realno ako ne možemo protiv Belupa igrat sa Hoxhom, Kulenovićem i Šotičekom karikiram, i ne možemo prvenstvo osvojit. Mislim da će bit minuta za sve.
  • Daliban
    1.6k
    Ako dovedemo dobro desno krilo, osobno mislim da će Kačavenda i Stojković dobiti više minuta u rotaciji s Pjacom nego Hoxha. Velim, živi bili pa vidjeli.
  • IvanS
    161
    Kada ćeš Hoxhu poslati na teren umjesto Pjace?Daliban

    Pa može biti x razloga. Ozljede i kartoni mi prvi padaju na pamet. Zatim minutaža. Da li će Pjaca igrati sve utakmice svih 90 minuta? Uvjeren sam da neće. Pa neću ga valjda ja mijenjati tada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions