• Facke
    3.6k
    Kaj je s Saranicen? Ide nekam na posudbu ili ?
  • Ivdzo11
    4.2k
    Dinamo je zgotovio posudbu Ivana Šaranića koji na godinu dana odlazi u Ukrajinu. Njegov novi klub zove se Oleksandrija i član je prve nogometne lige u kojoj je lani zauzeo 8. mjesto. (11.06.2024)
  • emilperska
    5.4k
    Ja bi rađe riskirao s Cordobom nego dao veće pare za reprezentativca s 1 seniorskom sezonom koji je na reprezentativnom popisu uglavnom radi zadovoljavanja regionalnih kriterija, a onda kriminalnog deficita na desnom krilu. Čovjek koji nije bio stalni prvih 11 ni u Rijeci, a kamoli će bit u Dinamu. I da platili bi ga 3-4 mil EUR.

    Prije mi smrdi na novog Bočkaja nego na novog Hoxhu, s tim da ni Hoxha nije još opravdao sav svoj hejt, ali na putu je.

    Dobrodošao Cordoba :)

    Iako naš Haza nije siguran da je opće kontakta bilo, nadamo se da ne pišemo par strana ovdje u prazno.

    Htio sam reći da mi na krilu moramo probati nešto novo i malo riskirati. Pašalić to nije. Vjv bi probio lijevog beka Slavena, ali tu bi stala priča. U ozb tekmama bi bio na rubu klupe. Šotiček više nalikuje Špikiću nego pojačanju za LP. Makar s njim bi se isplatilo riskirati s obzirom na godine.
  • Päddy1
    78
    samo ne cordoba…
  • emreli21
    31

    Bit ce danas predstavljen ipak.
  • Facke
    3.6k


    Da to je zadnje kaj se pisale. Al ga nisu ni predstavili i nije na pripremama?!
  • Haza
    4.1k
    Nemam info da se ništa ne radi po pitanju Cordobe, već sam samo mišljenja da taj transfer nije realan, prvo jer su pregovori s klubovima iz Južne Amerike kaotični, tu se ne zna tko pije tko plaća, drugo transfer gdje dajemo 2 milje eura za apsolutnog anonimusa je rizik, za koji do sada nisam primijetio da je Marić sklon.
    Ti video uradci na temelju kojih ste skloni zaključiti da je mali pojačanje za Dinamo, su optička varka. Kolumbijska liga nije mjerilo, igrači su taktički nepotkovani, dolaze iz velikog siromaštva, postoji rizik da nakon prve love klinci mentalno propadnu, a treće, ako nam je već fokus postalo to tržište, mi bi od tamo trebali dovoditi klince do 18 godina, te ih razvijati kroz našu filijalu (koju još uvijek nemamo), nešto slično radi Red bull Salzburg, koji dovodi full mlade klince iz tih divljih zemalja (od 16 do 18 godina) pa ih i školuje, i karakterno razvija, ali i prilagođava europskom stilu života i europskom načinu igranja nogometa.
    Cordoba je po meni ekstra rizik, i neće sigurno biti instant pojačanje. Nama na toj poziciji treba instant pojačanje!
  • Ivdzo11
    4.2k
    Soticek nije u nikakvom Baselu, na treningu Lokomotive
  • Mlađi referent
    12.3k
    Nažalost, Petković nas napušta

  • Daliban
    1.6k
    Ne može se strance dovoditi dok ne napune 18, osim ako imaju i EU papire.
  • vjeko1701
    7.9k
    Hahahahahahahaha. E jbt. bisera.
  • Marley
    1.6k
    Ha, dodjes vidjeti ima li sto novoga i bitnoga, kad ono opet Soticek. Koji je jasno dao do znanja kakav je u glavi.
    Pa mali se vec sad posteno precjenjuje, mozes mislit kako je spreman dokazivat se. I oni ga i dalje zele.
    U nogomet se ne razumijem pretjerano, u biznis jos manje. Ali u psihologiju bome da.
    Najbolje da se ja uhvatim kuhace, nece se paprike same napuniti :lol:
    A Soticeka s ovakvim stavom apsolutno ne zelim kod nas.
  • Orc123
    7.8k
    frende jel onda hnl mjerilo jer izuzev Dinama nitko ne radi nikakav Eurpdki rezultat, gotovo svi transferi iz hnl zadnjih godina prema van su promasaji i igraci sjede po klupama i tribinama, izuzev Dinama....onda ni nije hnl mjerilo!? Pogotovo ako se gledaju svakakvi poluproizvodi koji nisu izdominirali nasu ligu a kostali bi ko suho zlato. Istina, Cordoba bi bio rizik ali u europi ima toliko kvalitetnih krila, dokazanih i provjerenih na Europskom nivou! Jos Spikica nam ne treba ....
  • Paggini
    19.6k


    NEC lagano poslao istu ponudu za 15 igrača Dinama, pa za kog prođe, prođe.

    Osim za Špikića, kakve smo sreće...
  • Haza
    4.1k

    Kako je došao Belinho u Dinamo onda? Kako je svojevremeno došao Eduardo?
    Kako su Pukstas i Sigur došli u Hajduk, nitko od njih nema EU papire (mislim da Pukstas ima samo američko državljanstvo), Sigur je tek nedavno dobio naše državljanstvo. Mislim da je osnovni preduvjet da moraš imati više od 16 godina, a ukoliko imaš manje, onda ti roditelji moraju pronaći posao u zemlji u koju dolaziš. Red bull ti ima hrpu Afrikanaca koji su kod njih došli prije 18-te godine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions