• Haza
    3.2k
    Mediji kažu da Špika ima ponudu iz MLS, i da bi mogao otići.
    Mislim da je netko pisao da se radi na transferu Špike:)
    To bi bio dobar posao za sve, jer Špika je u Dinamu dodirnuo plafon.
  • Jos-Optimus
    1.2k
    Miro je rekao da je sve riješeno, pred dogovorom. Zato je nastao kaos, njegove info su u 99% slučajeva točne. Nije baš da smo bezveze počeli skakati
  • Danko
    824
    ako marić proda špiku, zona proglašava praznik :)
  • nemapredaje
    2.6k


    Ne da je dodirnuo, nego je zaljepljen za njega ko muha kad ju opališ krpom.
  • Droljo
    6.8k
    Sad bude opet legendi da se špika daje u bezcjenje, milja i pol malo je, standardan igrača prvaka zemlje koja osvaja medalje na sp-ima itd :lol:
  • don
    3.1k
    naravno da nam treba bolji igrač od Špikića na krilu ali da tako slavimo njegov odlazak kao da je najveći neprijatelj i problem kluba mi nije jasno... Špika je svoje Dinamu dao, nikad nije bilo problema s njim, igrao je za pristojnu plaću i sasvim korektno to vratio na terenu.
  • Blueshadow86
    1.4k
    Ako Bog da da Špikić ode, opet će biti nezadovoljnih prodajom jer Špika ima dobre obrambene navike i ne treba ga se prodavati :smile:
  • Haza
    3.2k
    Iskreno, mislim da se ekipa puno više uhvatila na Špiku nego ja. Meni je on ok rotacijski igrač, ali koji ne može očito više napredovati, i očigledno puca pod pritiskom.
    Samo sam naveo par puta da ga njegov menadžer želi izvući iz Dinama, što i dalje tvrdim i nadam se da će otići. 1.5 mil eura je minimum koji za Šipku možemo dobiti, 3 mil eura je maks. Sve ovisi koje tržište se gleda, i di mali želi otići.
  • Vedraca
    9
    Napokon da neko kaze kako je!! Bravo
  • mali M
    4.4k
    Špika je svoje Dinamu dao, nikad nije bilo problema s njim, igrao je za pristojnu plaću i sasvim korektno to vratio na terenu.don

    meni ti je tu problem. Nitko nije imao problem sa time da Špika bude rotacija. Takve će se kupovine događati. Uzmeš nekog potencijala, on je korektan ali nije to to i postane "zahvalni" rotacijski igrač. I sad, ja nemam problem da netko tko se nije razvio postane rotacijski igrač, ali to miša mu znači da kod isteka ugovora ili ga prodaš ili mu daš papire. A mi smo (prošla uprava) mu je povećala i produžila ugovor. To je meni krimnalno u priči sa Špikićem. Kao i sa mnogim drugima, nije problem što se ne uspije što je zacrtano sa tim igračem, al onda ako ispadne promašaj, ne nagrađuješ ga sa većim i dužim ugovorom jer ne prigovara što je rotacija i zamjena. Taj dio priče se trebao podhitno promjeniti..

    @Jos-Optimus ma znam, al i Miro je napisao "pred dogovorom smo"... to i dalje nije definicija prodaje. Znam ja za Mirine kvalitete, ali ja ću uvijek na svaki insajderski info ipak pričekati da li će nešto biti zgotovljeno pa ću onda krenut sa kritikom. Jer da se razumijemo, prodaja Sučića u Como bi bila baš za ozbiljnu kritiku. Ali u svakom slučaju mi to ne definira kritiku cijelog kluba, vodstva, SD-a i svega ostalog. Loša odluka, loša odluka, šta sad.
  • Jos-Optimus
    1.2k
    A pa šišaj ga stari, ako su pred dogovorom onda znači da se prodaje i da je stvar u detaljima. A s njegovom prodajom se ne slažem i to imam pravo reći i to ću iskomunciirati.
  • Eduardo
    18.6k
    U kakvom je statusu Faris Krkalić i kako kotira Dino Perić? Krkalić je prošle sezone često bio na klupi pa čak i branio zadnju tekmu, a sad ga nema ni među četvoricom vratara na pripremama. Što se tiče Perića, na njega se računa kao na rotacijskog igrača ili bi i on mogao put nekog transfera? Isprike ako sam propustio nešto u vezi njih dvojice.
  • Zagi
    6.3k
    A mi smo (prošla uprava) mu je povećala i produžila ugovor. To je meni krimnalno u priči sa Špikićem. Kao i sa mnogim drugima, nije problem što se ne uspije što je zacrtano sa tim igračem, al onda ako ispadne promašaj, ne nagrađuješ ga sa većim i dužim ugovorom jer ne prigovara što je rotacija i zamjena. Taj dio priče se trebao podhitno promjeniti..mali M

    Eh , imao je taman onaj period od oko 6 mjeseci gdje smo se ponadali da smo svi u krivu i da možda ipak... Dobro je igrao i bio blizu reprezentacije . Menađer iskoristio priliku i isisao nas.

    Ali mislim da nitko više nema iluzije o njegovom potencijalu. Samo, njegovim odlaskom ostajemo na nula desnih krila...
  • mali M
    4.4k
    ma da, ali to je info koja nije imala potvrdu. Pa nije da Miro ili Haza ili Sanjin nikad nisu rekli da se i dogovori izjalove pa ispadne da nisu dali točan info. I ponavljam, mogu svi reć da se ne slažu s tom prodajom i imaju to pravo iskomunicirati. Mene je samo iznenadila količina žući tu večine spram kluba, SD-a i slično, a nemamo ključnu informaciju nego što se pričalo iza zavjese. Došla je ponuda, klub je išao pregovarati i propalo. Pa to je normalna stvar. Ne znači da je odma prodan ako je klub išao pregovarati. Svi su na prodaju, ne zavaravajmo se, samo je bitno cifra. Isto kako su sad počeli o Baturini pisat da su došle ponude, pa meni je logično da Dinamo na ponudu od 15mil kaže, u redu, ali to treba biti 25mil i X% od prodaje... I tu ti je klub u dogovoru, ali ne znači ništa ako kupac ne pristane. Neznam jel si pratio prošle godine, dosta smo patologija prošli i preživjeli ovdje na Zoni, zato ja ne reagiram dok ne dođe "GOOD LUCK" na Instagramu pa onda idem kritizirati.
  • Jos-Optimus
    1.2k
    Istina, ali činjenica je da se neki ponašaju kao da je kritika prema ovom vodstvu svetogrđe. Čovjek mi jučer mrtav hladan objašnjava da je dovođenje Elšnika Dinamu, kao kad je Fener kupio Livakovića i da bi nas sve trebalo banirati. Ja podupirem ovu upravu i volim svoj Dinamo, barem ti to znaš, ali ako uopće pregovaramo oko Sučića za cifre od 6-10 milijuna...meni je to užasno.

    Tko god se pojavi s cifrom manjom od 15 za njega...noga u dupe i teraj felgu. Samo želim da pokažemo stav kao klub
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions