• Haza
    1.6k
    Andy Bara je prije pola godine donio odluku da će malog povući iz Dinama.
    Da je Dinamo nudio 2000 eura, on bi rekao da mu nisu platili stan, ili da mu nisu dali dovoljno pusa, da je trener loš, izmislio bi nešto. Bara jednostavno smatra da će mali biti zlatna koka, i želi klub u kojem će on uzeti 50 posto odštete na transferu. Izgledno će to za pola godine, kad mali napuni 16. biti Lokomotiva.
    Međutim, ono ipak bitno, a mislim da o menadžerima i funkcioniranju sportskog sektora nešto znam, morate biti svjesni, generacijskog talenta moramo platiti, moliti, žicati da dođe kod nas. Mnogi od vas emotivno pišu, svi mi volimo Dinamo, ali morate biti svjesni da nije baš svakom igraču u RH san igrati za Dinamo. Petkoviću, Baturini, Moru je san bio igrati za Hajduk, ali su došli u Dinamo jer ih je Dinamo prepoznao, platio i nagovorio da dođu.
    Pogledajte intervju Pašalića i Fruka, gdje oni ističu da su prešli u Rijeku jer ih je Jakir danima nagovarao da dođu.
    Iako poštujem ljude koji su u klubu, prije svega jer vjerujem u njihovo poštenje i dobre namjere, makar se ne slažem s nekim stvarima (koje sam ranije napisao), moraju shvatiti da su Petković, Baturina, Olmo, Moro, i mnogi drugi došli u Dinamo ipak jer su prvenstveno bili dobro plaćeni, a tek onda jer im je prikazan projekt itd. Konkretno, Olmo je dobio jako dobru lovu, i on i Bara su dobili 20 posto odštete od transfera. Joško Gvardiol također (razmišljam da vam šibnem tablicu koliko je love otišlo Jošku i njegovom menadžeru).
    Zaključak, nemojte plakati za Belinhom, zaključite raspravu, ovo je sve igra Bare.
    Ali nadam se da će svejedno Uprava shvatiti da se generacijski talent mora platiti extra...dakle ne odnosi se ovo na Belinha, jer njega koliko god da smo platili on bi otišao...
  • The Undertaker
    4.6k
    Jest ako teta
    u računovodstvu odlučuje tko će igrati. Ajmo se staviti u položaj Belinha i njegovih roditelja. Zajebite sad Baru.
    Što bi vi na njegovom mjestu i u njegovoj situaciji tražili od kluba?
  • Nino Bule
    12.2k

    Pa sve je to maric objasnjavao, koji je smisao napucat profesionalni ugovor zbog kojeg onda hrpa igraca nece dobiti priliku jer su trošak cim zaigraju, odvrtit nazad konferenciju pa poslusat objasnjenja i planove
  • Zagi
    5.9k
    Jest ako teta
    u računovodstvu odlučuje tko će igrati.
    The Undertaker

    Jedna minuta na terenu košta klub 7-godišnji ugovor po 100-150k eura. Barem je takva praksa bila do sada.
    Koliki talent moraš biti da opravdaš takav rizik?

    Suluda klauzula.
  • Crusades1986
    10.3k
    Inače ne obraćam previše pažnju na komentare ispod članaka, al ispod indexovog članka s naslovom kako Bara neće furat malog u Hajuduk jer to ne bi bilo korektno prema Dinamu, 98% komentara je na strani Dinama, a protiv Bare.

    Na indexu na kojem se u većini slučajeva u tim istim komentarima sere po novoj Upravi, navijačima i svemu kaj je kontra braći Dalton.

    Za zapitat se zašto je nekima ovdje Bara u ovoj priči iskren, pošten i u pravu.
  • NORTE
    9.9k
    generacijskog talenta moramo platiti, moliti, žicati da dođe kod nas.

    Petkoviću, Baturini, Moru je san bio igrati za Hajduk, ali su došli u Dinamo jer ih je Dinamo prepoznao, platio i nagovorio da dođu.

    nadam se da će svejedno Uprava shvatiti da se generacijski talent mora platiti extra...

    dakle ne odnosi se ovo na Belinha, jer njega koliko god da smo platili on bi otišao...
    Haza
    Potpis na to da talente moramo privući dobrim ponudama.

    Što se tiče Belinha, mali je dinamovac i njemu sretno u Lokomotivi i poslije.
  • vjeko1701
    6.3k
    Hvala na potrvrdi onog kaj neki od nas ovdje tupe.

    Kaj se tiče ostalog. Ja se iskreno nadam da nisu toliko rigidni oko nekih stvari i da za klince koje struka označi generacijskim talentima ipak planiraju probijati neke unaprijed određene limite.

    Al opet računam da ljudi iz biznisa znaju prepoznati da postoji vrijeme kada treba ići u rizik i kada vrijedi nešto platiti da bi ti se kasnije višestruko isplatilo.

    Malom Belinhu želim svu sreću u daljnoj karijeri.
  • Haza
    1.6k
    Moram se referirati na Dedu, slažem se da je veliki pogodak sportskog sektora da je Gnezda Čerin igrač za nas, ali, isto tako, može se pričati i o tome da je propust što nije doveden prije mjesec dana. Sad je svima jasno da smo ga popušili, on sad vrijedi 6,7 plus milja eura.
    I ja nekad vidim prilikom izlaska zgodnu cicatu malu, dobro je skautiram, ali je netko drugi riješi. E sad, da se busam u prsa i hvalim da sam barem zaključio da je dobra, i nije nešto...
    Tu se vraćam na temu neodlučnosti, ali dobro, prijelazni rok još traje, odnosno tek je počeo. Jedna od tema Marić&Bara je bio i Marco Pašalić. U tom kontekstu je ona priča da bi Rukavina išao u Rijeku. Postoji tu i postotak od transfera Jankovića koji se nudi Rijeci itd.
    Međutim, nakon svih ovih sranja s Barom, nekako nisam siguran da ćemo s njim imati suradnju...,a on je jelte menadžer Pašaliću.
  • deda
    29.7k
    Ja se moram referirat na tebe Haza. Drago mi je što si opet tu i pišeš. :up:
  • NORTE
    9.9k
    Što se Pašalića tiče, apsolutno sam za njegovo dovođenje ako nije preskup.
  • Captain America
    15.3k
    Izgledno će to za pola godine, kad mali napuni 16. biti Lokomotiva.Haza

    Možda ga Šika zbog dobrosusjedskih odnosa da za sličnu lovu kao Stojkovića :cool:
  • Noel
    4.4k
    @Haza dal je istina da Pašalić ima dosta problema sa koncentracijom i da ga se Rijeka želi riješit? Čuo sam da je bilo i sitnih problema zbog toga i u kampu repke..
  • Crni86
    1.6k
    ako je rijeka bila spremna prihvatiti 5 milijuna eura sa bliskog istoka, i kako je haza rekao vrlo vjerojatno bi se odrekli svojih 50% od jankovica i to je nekih ajmo rec 2 milijuna eura, plus rukavina i 2 milijuna eura casha mislim da bi morali biti dovoljni. Sa Markom i Marcom mislim da bi imali bombastican napad, kad jos tu pribrojimo baturinu i ako petko ostane…. Za najezit se….
    Leda da im cuvaju sucic, misic/cerin. Ufff necu moc spavat nocas
  • Orc123
    6.1k
    Zaboravite na Pasalica nakon ovoga s Barom. Ne bi me čudilo da je to Bara namjerno napravio sa Belinhom sad tako da ne dođe do transfera Pasalica u Dinamo.

    Inace ja bi isao jako visoko s odstetom za Gnezdu Cerina jer on po meni bi trenutno digao vezni red na totalno drugi nivo u paru sa Miskom gdje bi misko bio ofenzivniji. Toliko je motorican, jak na lopti, jak u defanzivi...bili bi beton s njim iza Batija! Zao mi se nije izvuklo bar 2,5 ili 3 mil eura pa reinvestiralo u gnezdu. Isao bih i do 4mil eura jer vrijedi i vise!
  • NORTE
    9.9k
    Mislim da bi Pašalić zaista bio ključni igrač koji bi dao dodatnu vrijednost ovoj momčadi.
    Treba nam širina i kvaliteta, a on je baš to što trebamo.
    Još jedan hrvatski reprezentativac, kojeg možemo dobit odricanjem od nekih igrača.

    Mislim da imamo dobre šanse jer ga je upravo Jakir i "doveo" u Rijeku.
    Ok, Bara je tu očiti problem i potencijalni jezičac na vagi za dovršenje tog posla ako zaista samo želi rovariti oko kluba, ali ako Marco želi k nama mislim da je uskoro naš igrač.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions