• BluePhone67
    3.5k
    Dečki pomirite se više da vam nema voljenog Mamica u klubu, još je ostalo nekoliko njegovih igrača kao i njegovih managera kao što su Bara i to je to... Nakon toga možete nastaviti navijati za Kustoštiju, Lokomotivu, Međugorje i tamo imati fan club ovih kriminalaca.
  • plavi devet
    254
    Ako ne budemo nakon ovog Eura mogli dovesti Gnezdu Cerina, dali bi se okrenuli prema Maxu Elsniku?
  • Jurki
    9.7k
    Ovo tko je od managera kriv, jel ponudio 400 ili 700 eura su priče koje vrijeđaju zdravi razum i koje se nikada ne bi mogle desiti prije 5-10 godina u DinamuChempers

    Normalno da se takve stvari nisu mogle desiti kad bi se glavata i zalizana spodoba dogovorili da pola transfera ide njima, a pola klubu.
    A u međuvremenu bi prek igraca koji ima nerealno visoku placu dodatno izvlacili pare iz kluba.
    Zato danas imamo na platnom spisku puno nekvalitetnih igraca koje nemremo prodati jer imaju tolko nerealne place da to niti jedan klub nemre i nece platiti.

    Ista stvar je s klincima koji nikad nisu zaigrali za prvu momcad, a godisnje izvuku iz kluba preko 100 tisuca eura i kojima su dati dugogodisnji ugovori.
    Zamisli da 20 klinaca ima po 100 tisuca eura place.. to je 2 milijuna eura koji odu u vjetar svake godine.
    A s tih 2 milijuna mozes platiti 2-3 odlicna igraca koji budu radili razliku na terenu.

    Isto tak platni razredi su slozeni na nacin na koji su slozeni zbog visine godisnjeg budgeta.

    I kak je onda tu klub na dobitku?
  • Omake
    169


    Postoji mogućnost da je Dinamo već vodio razgovore. Bare mu je manager, a u dopisu od neki dan se reklo da je Dinamo vodio razgovor s Barom o nekom poslu nevezanom za Belinha.
  • Jos-Optimus
    873
    Ovo je onaj pacijent koji je baniran par puta, s ovim profilom tu i tamo iskoči, uvijek su isti upisi sa svih profila, ogorčenost novom upravom, samo što ovdje ne piše "kolega"
  • austrijanac
    3k
    Ovo tko je od managera kriv, jel ponudio 400 ili 700 eura su priče koje vrijeđaju zdravi razum i koje se nikada ne bi mogle desiti prije 5-10 godina u Dinamu. Zašto je to tako danas zapitajte se, kao što se i prvenstveno trebate zapitati jel Dinamo ima koristi od ovog što se radi sada.Chempers


    Drago mi je da će ti još jedan profil bannat, potpuno zasluženo.

    Pitaj mamuChempers

    A i zbog ovog.

    Čovjek ti fino napiše da je za Belinha sve ovo iscenirano i da su Barine igre i ti opet dođeš zazivat kriminalca.
  • Jos-Optimus
    873
    Ma to ti je onaj Marquis, uvije su isti upisi
  • Olmic
    3.2k
    Marco bi nam bio top
  • austrijanac
    3k


    Nek se javi Blažičku i nek skupa naprave svoj forum. Ako zna srušit forum, zna ga i napravit.

    Uzme domenu anti-sanjin.glava i nek odjebu.
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Napisalo se dvadeset stranica i naštancalo se tristo članaka u dan i pol o klincu od 15 godina kojeg nitko nije gledao kako igra i o kojem smo samo čuli iz medija da je "nikad viđeni talent", "drugo ukazanje Mesije" i "igrač od tri milijarde eura", a mislim da niti jedan potpisnik tih naslova nije pogledao niti sekunde prvenstva pionira.

    Mene prije cijele sage o naknadi i ugovoru zanima koliki je zaista talent taj mali, jer doslovno ta momčad u kojoj igra mali jedina koja nije uzela naslov i mali je igrao punih 8 utakmica, ukupno 412 minuta i uspio u tom vremenu zaraditi samo 3 žuta kartona, a ne silazi iz medija kao da je u najmanju ruku Iason Nempis koji je u istoj ekipi u 19 nastupa zabio 13 golova i za kojeg sam barem iz više izvora čuo da je veliki potencijal.

    Iskreno, meni ovo sve liči na to da se Bari zlatna koka ne razvija kako je mislio, da mali čudotvorac potencijalno i nije baš takav, pa je sad teška panika s njegove strane.
  • dumitrumitu
    966
    I ja sam pomislio da ga Bara hoće uvaljati nekome dok još postoji nekakav hype oko malog, jer ne vjeruje da će se razviti.
  • masacusec
    3.2k
    Dečki pomirite se više da vam nema voljenog Mamica u klubu, još je ostalo nekoliko njegovih igrača kao i njegovih managera kao što su Bara i to je to... Nakon toga možete nastaviti navijati za Kustoštiju, Lokomotivu, Međugorje i tamo imati fan club ovih kriminalaca.BluePhone67

    ma nisu oni za mamića, ali.......
  • kariola86
    55
    Marcova je zelja doc u Dinamo, ali kako mi on javi nista od toga jer se klubovi nemogu dogovoriti.. Ipak rijeka zeli previše
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions