• Zagi
    5.9k
    Preduga je ova pauza bez utakmica. Izbit će rat na forumu :rofl:
  • DrawTube
    3.6k
    nikad mi nije bilo jasno kako se neki na temi transfera mogu toliko posvađati da se dovedu i do bana
  • vjeko1701
    6.3k


    pozdrav Bruno, jel ostajes ili kaj?NKDZ86

    Nakon onog blamiranja na trgu i ja bi otišaoNKDZ86

    Bolji od svih osim Petkovica, koji ce otic jer se posrao po sebi i po namaNKDZ86

    2 dana, prilikom nijednog posta nije bio tema rasprave.

    Svoje opsesije liječi na prikladnim mjestima. Ovaj forum to nije.
  • NKDZ86
    635
    U svim tim temama je bio kontekst bruno. Hvala Bogu dragom, nek ide da ne budemo taoci bolik.
  • vjeko1701
    6.3k
    Je, je, posebno u najnovijem postu...čista tema a nimalo liječenje osobnih frustracija i trovanje teme.

    Daj još koji put ponovi. Mislim da nikome nije jasan tvoj stav.
  • The Undertaker
    4.6k
    Meni je nejasno u čemu je problem sa starim sustavom koji je, valjda je to očito, funkcionirao. Ne ulazim uopće da li je 400 ili 4000 eur ali sam prilično siguran da sa čistim stipendijskim ugovorom, čak i najvećim dozvoljenim, u Dinamu ne bi igrali Olmo, Kovačić, Baturina itd...a i mnogi drugi. Ako nećemo mi, ima tko hoće.
  • gio
    124
    Jel moze posebna tema za belinha i baru da ne citam ova silna sranja
  • NORTE
    9.9k
    Jel moze posebna tema za belinha i baru da ne citam ova silna sranjagio
    Ja sam za.
    Može unutra i anketa oko iznosa stipendija.
  • Paggini
    11k
    Meni je nejasno u čemu je problem sa starim sustavom koji je, valjda je to očito, funkcionirao.The Undertaker

    Pa zasto mislis da se sustav promijenio?
  • Nino Bule
    12.2k

    Jedno 10ak prekobrojnih igraca na ozbiljnim ugovorima koje su dobili jer su odigrali 5 minuta za prvu ekipu i nakon toga godinama lutaju po posudbama, mi od baturine sad vec 2 godine nemamo niti jednog mladog igraca blizu prve ekipe osim sucica a i on je kupljen sa 18 godina, neke promjene su bile nužne.
  • NKDZ86
    635
    jedino ko je vidno frustriran i kome smeta da se dira sv. Krava bruno si ti vjeko. Boli me ona stvar za brunu
  • Jaki991
    16
    Pozdrav. Kaj mislite jesmo li jos uvijek u kombinacijama za Čerina ili nakon ovakvog prvenstva dobija milju eura godisnje od panathinaikosa ?
  • vjeko1701
    6.3k
    Je, pravi pokazatelj kolko te boli k. je da svaki dan moraš barem jednom napisati kolko te boli k.

    :up:

    Mislim da možeš i bolje. Barem dva puta dnevno napiši kolko te boli k. Kolko će te tek onda bolit k. Uhh.
  • The Undertaker
    4.6k
    Nije to do igrača i njihovog talenta već do kluba. Ne puštaš ih u prvu ekipu a druge nema. Nemoguće da nitko ne valja. Ukinimo školu onda.
  • Zagi
    5.9k
    Promjena stavke ugovora da prvom minutom za seniore mladi igrač dobija 10x veći ugovor je bila nužna jer destimulira klub da daje istim igračima priliku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions