• Daliban
    327
    Pa sigurno klub nece otkrivat platne razrede i konkretne informacije, pa di vi zivite ljudi, jel imate jedan radni dan u svom zivotu ?Nino Bule

    Nije teško demantirati konkretne iznose koje je Bara naveo bez da se išta otkrije. Klub nije napravio ni to. Samo su rekli da je ponuda u skladu s propisima.
  • Paggini
    11k
    Strasno koliko ste zasrali temu .Davieboy86

    Čak bih rekao da je ova rasprava o Belinhu i Bari najkonstruktivnija i najsmislenija rasprava koju je ova tema imala.

    Ali se možemo vratiti na "Kako pjaca nije potpisao, pa sta se dogadjaaaa??????????"
  • deda
    29.7k
    Upravo to klub i treba napraviti. A ne spuštati se na razinu kojom gospodin Bara komunicira. Kad mi paše posao je tajna, kad nepaše onda ću vas razjebat i otkriti pojedinosti.
  • Nino Bule
    12.2k
    Nije teško demantirati konkretne iznose koje je Bara naveo bez da se išta otkrije. Klub nije napravio ni to. Samo su rekli da je ponuda u skladu s propisima.Daliban

    Ok shvacam, imas 18 godina i funkcioniranje ozbiljnog svijeta ti je nedokucivo, mislim da je dosta spamanja teme s barom i belinhom
  • don
    2.6k
    Olympiacos zainteresiran za Brunu.. Nadam se da će zakasniti još 14 dana da ga propuste.
  • Daliban
    327
    Treće i najvažnije. Uprava Dinama donijela je neke odluke na temelju prijedloga struke i stala je iza njih. Da li su one dobre ili ne pokazat će vrijeme. Iznimke se sigurno neće raditi jer u suprotnom ne postoji princip i odluke su bezvrijedne. Radilo se o Bari, Mari ili Dari.deda

    I kako da ovo ne interpretiramo kao da smo stvarno ponudili 400e i to po preporuci struke?
  • Paggini
    11k
    Sta je s interesom tih grckih srbofilskih klubova za brunu? Prvo aek, pa sad ovi cigani
  • Zagi
    5.9k
    Kad mi paše posao je tajna, kad nepaše onda ću vas razjebat i otkriti pojedinosti.deda

    Pa kaj nije prije par mjeseci mahao sa povjerljivim informacijama Fiorentine za Brekala. Tako nešto?

    Nadam se da klub gleda samo kako na najbezbolniji način prekinuti bilo kakvu suradnju.
  • deda
    29.7k
    Ja ne mogu govoriti o detaljima odluke i gabaritima. I da ih znam ne bi ih rekao. Jer bih bio isto smeće kao Bara.
  • Zagi
    5.9k
    Dedin post na forumu nije službeni stav kluba . Nemaš kaj interpretirati ili ne.
  • Daliban
    327
    Pa nije post pao iz vedra neba, u nekoj je relaciji sa temom na koju se osvrće.
  • Nino Bule
    12.2k
    > Nije profesionalno i ne komentiraju se konkretni brojevi cak i da ih znamo

    > Aha to mi je potvrda konkretnog broja

    Poseban mozak moras bit
  • NKDZ86
    636
    daj odlepršaj i ti i bruno, čovjek ga ne smije ni spomenut, ko sv. krava nekima a?
  • Kreten
    96
    Jebo vas više Bara i Belinho. Ak je takav supertalent kao kaj Bara javlja svima nek mu on plaća sve živo kaj bi mu to bio problem kad će zaraditi od njega desetke milijuna. Po meni kak mi se čini ga je sad stislo jer je postoji mogućnost da od klinca nebu niš i sad pokušava troškove prebaciti na Dinamo.
  • deda
    29.7k
    @Daliban Kao što je Zagi rekao, a tiče se i nekih drugih tema na Zoni. Nas par koji smo na forumu smo članovi skupštine i to većina ljudi zna. Isto tako ako netko misli da smo upoznati sa svim detaljima u klubu gadno se vara jer bi to bilo smiješno i nefunkcionalno. Klub ima svoju upravu, IO, i ostale organe koji donose odluke. Neke stvari možemo i mi znati, ali većinu detalja ne znamo, niti ih trebamo znati u jedinici vremena. Zato i postoje razine odgovornosti. Inače sustav ne bi ni funkcionirao. Što se tiče ovog što sam spomenuo pod točkom 3 upoznat sam da je klub utvrdio kriterije, ali ih ne znam detaljno i mislim da to nije ni potrebno. Tako da iz toga nemaš izvlačiti bilo kakve zaključke osim da se Bari nije svidjelo ponuđeno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions