• Crni86
    1.5k
    Ja kolko se sjecam Filipovica iz Slavena bio je dosta dobar za hnl standarde. Sjecam se da je vecim ekipama uvijek radio probleme tako da sam ja zadovoljan ovim transferom. Svakako je bio potreban neko mladi od zagija.
  • Keyser Soze
    8.7k
    Kaj ti više treba za rezervnog golmana? Jakir ga je trenirao pa vjerojatno zna njegove kvalitete.
  • rioda
    3.5k
    Filipović je vjerojatno dogovoren kao dugoročni drugi golman, Zagorac će vjerojatno još sezonu, maksimalno dvije, ostati kao treći, s obzirom na godine.
  • Crni86
    1.5k
    drugi golman Paris FC-aMaximo

    .
  • Crusades1986
    10.3k
    Isti likovi koji seru zašto se Čavlina poslao u Osijek bi srali da ga se ostavilo u Dinamu i da bude drugi golman.
  • CrouchTomislavgrad
    77
    Ja nekada ne vjerujem oko čega se tu pokrenu rasprave, imamo Nevu na jedinici. Filipovića kao drugog golmana, možda i trećeg u narednoj sezoni i ČAVLINU na posudbi. Pa barem smo na golmanskim pozicijama trenutno pokriveni...
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Neki bi srali i da je De Gea dosao, jednostavno se trazi bilo sta kako bi se kritiziralo.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Ivan Filipović u zadnjoj sezoni u Slaven Belupu usporediv je s Majkićem prošle sezone. Slična dob, ali statistika ide na stranu Filipovića. Nisam siguran da bi se ljudi žalili da smo doveli Majkića kao 2. golmana. Filipović je bio jedan od potentnijih golmana kada je odlazio iz Slavena. Dolazi besplatno i to je vjerojatno jedan od razloga zašto smo ga doveli, nema potrebe da za rezervnog vratara iskrcavamo neku odštetu, iako bi moj izbor bio Zelenika gdje smo možda mogli ponuditi neku razmjenu igrača umjesto odštete, ali dobro.
  • Marcinko
    333
    Dovoljno je on dobar za drugog golmana, samo ne znam zašto se Zagorcu dalo novi ugovor, uz to imamo i Krkalića i sve njih treba plaćati, ja osobno to gledam kao donaciju. Od sljedeće sezone imaš i Čavlinu.
  • Ivanmtk
    838
    nemoj to raditi. Za tvoje dobro
  • Orc123
    6k
    Dobar 2. Golman.....tipovao bi na Zeleniku ali Filipovic isto nije los golman. Ima iskustva u Fra. 2. Ligi koja je sve samo ne slaba i bit ce dobar back up....kad je Jakirova presica danas?
  • Daliban
    273
    Neki bi srali i da je De Gea dosao, jednostavno se trazi bilo sta kako bi se kritiziralo.IstinaZaDinamo

    Loša igra nogom, slab na visoke lopte. Nije kvaliteta za Dinamo. :smirk:
  • rakurs
    140
    kad je Jakirova presica danas?
    3mReplyOptions
    Orc123

    Negdje je rečeno u 13h
  • Omake
    132
    Filipovic je u 98% post shot xG u ligama van liga petica. Preciznost dalekih ispucavanja mu je odlična. Također je iznad prosječan u svim statistikama kada su u pitanju centaršutevi. Ivane dobrodošao.
  • nemapredaje
    2.3k



    U pitanju je Srđan Lakić.

    Što je najbolje, koliko se sjećam, u podcast inkubatoru je rekao da je Dinamovac.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions