• vjeko1701
    6.1k
    A ne možeš čekati siguran stav i onda tek početi pregovarati sa zamjenama. Neke ideje i neki kontakti moraju biti uspostavljeni "još jučer". Situacija je zeznuta jer nitko ozbiljan neće ući u ozbiljne pregovore dok ne zna na čemu je.
  • NKDZ86
    563
    Nakon onog blamiranja na trgu i ja bi otišao
  • gledatelj
    355
    Jakir kaže da su u pregovorima sa Pjacom, Beljo ih je odbio.
  • Pavinho
    11
    Koliko sam ja cuo rekao je ako ste vi(novinari) napisali da nas je odbio onda valjda je
  • dinon7
    554
    Bruno je doktor nogometa i suludo je pričati o njegovom doprinosu Dinamu i svemu sto su jedno drugom dali.
    No međutim, dugo vremena govorim i neću promjeniti mišljenje činjenicu da smo s jedne strane i taoci Brune i njegovog nogometa. Vjerujem da bi s nekim killerom u momčadi naša ekipa prodisala i promjena način i samu filozofije igre. Mi trebamo pravog killera, igrača 16 metara koji je sposoban zabiti sve ono sto naša krila uspiju stvoriti i kreirati.
  • gledatelj
    355
    Čitao sam tekstualni prijenos. Onda isprike ako je tako rekao
  • Ivdzo11
    3.4k
    Aktivni smo na tržištu i radimo puno, ali radimo u tišini. Radimo planski, pregovaramo i nekad ne ovisi sve o nama. Stalno smo u kontaktu s Markom Marićem, a što se Pjace tiče s njim smo u pregovorima i čekamo.

    Svi oni koji su otišli su nam puno pomogli. S onima koji su bili na posudbi smo pregovarali, ali nismo uspjeli naći zajednički jezik. To je to.

    U svakoj liniji bismo voljeli po jednog igrača. Ovisi i tko će otići. U vezi nas ima dosta, postoji opcija da netko ode i dođe. Na krilima smo izgubili Vidovića i Kaneka, koji su nam puno donijeli. Ne znamo hoće li Petković ostati ili otići, a trebat će nešto i u obrani.

    Torrente i Gnezda Čerin?
    Sve je u zraku. Za Gnezdu Čerina je poslana jedna ponuda, ali Slovenci dobro igraju na Euru i može doći do promjena. O tom po tom.
  • vjeko1701
    6.1k
    Gdje se može pogledati?
  • Nogo
    1.7k
    Dolazi li Pjaca?
    Aktivni smo na tržištu i radimo puno, ali radimo u tišini. Radimo planski, pregovaramo i nekad ne ovisi sve o nama. Stalno smo u kontaktu s Markom Marićem, a što se Pjace tiče s njim smo u pregovorima i čekamo.

    Igrači koji su otišli?
    Svi oni koji su otišli su nam puno pomogli. S onima koji su bili na posudbi smo pregovarali, ali nismo uspjeli naći zajednički jezik. To je to.

    Na popisu za pripreme su i Bulat i Šutalo, oni ne odlaze?

    Vidjet ćemo. Pregovara se, pojavila se prilika za obojicu da probaju novi nivo, a i klub to vidi kao šansu da plasira igrače u još bolju ligu.

    Kakva je situacija oko Šotičeka?

    Spominje se puno imena, nekad i od vas saznam tko dolazi u Dinamo. Znam da vam je ovaj period dosadan. Sreća da je Euro pa da se i o tome priče. 

    Gdje se najviše želite pojačati?

    U svakoj liniji bismo voljeli po jednog igrača. Ovisi i tko će otići. U vezi nas ima dosta, postoji opcija da netko ode i dođe. Na krilima smo izgubili Vidovića i Kaneka, koji su nam puno donijeli. Ne znamo hoće li Petković ostati ili otići, a trebat će nešto i u obrani.

    Torrente i Gnezda Čerin?

    Sve je u zraku. Za Gnezdu Čerina je poslana jedna ponuda, ali Slovenci dobro igraju na Euru i može doći do promjena. O tom po tom.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Ja se nadam da Petko ide ,iskreno iz Dana duse. Njegovom sagu bili ili nebi isao nemogu jos jednom prolaziti. Neka ide, a ako ostane kolika je njegova motivacija. Ali opet mislim da ni Beljo ani Simic nisu zamjene. Jedino Mierez ili neki treci . Po meni najvitalnija pozicija ako ostane upraznjena. I uvijek taj ako kad se spominje petko
  • NKDZ86
    563
    Tko je tu lud? Ekipa govori da je Pjaca potpisao i prošao liječnički, a sad Jakir kaže u pregovorima smo s Pjacom
  • emilperska
    4.4k
    Jel Pjaca onda potpisao ili nije?
    Jakir me zbunio hhahahahahaah
  • Daliban
    273
    Zašto samo 25% od buduće prodaje ako Šutala dajemo besplatno?
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Potpisao je, ali kakvog smisla ima da to obznani prije predstavljanja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions