• Sajla
    4.2k
    osobno mislim da se trebalo obitelji izaći ususret sa izdašnijim ugovorom.Daliban

    apsolutno. čak bih se zahvalio Andyu na ovom istupu u medije kojim je pokušao zaštititi ugled našeg kluba. siguran sam da je malo uljepšao brojke. znamo da u našem klubu svi imaju novčanike od krtičje kože i zmiju u džepu, pa mi 400 eura zvuči puno previše. ne vjerujem da su ponudili i pola od toga, a bilo što dodatno (kao npr. pomoć oko smještaja ili školovanja sestara, radnog mjesta za oca) nikome nije bilo ni na kraj pameti.

    Bojim se da svemu tome pristupamo previše pasivno.Daliban

    naprotiv, mene je strah da se baš aktivno radi na rastjerivanju svih talenata iz kluba! a čuo sam i da su prošle jeseni i zime Baturini dovodili najbolesniju vrtićku djecu da žicaju potpise i dresove pa da ga zaraze kako bi bio što manje spreman za igru.

    Ono što ih drži više u Barinom kutu i na čemu su Bari sigurno zahvalni je sva financijska i druga, ljudska, pomoć koju im pruža, pogotovo u kontekstu te obiteljske tragedije.Daliban

    da, i mene je očarala ta toplina kojom gospodin Bara zrači :love: očekujem da sveti Andy zaposli oca malog Belinha kod sebe. fino ga prijavi u svojoj firmi u Bosanskoj Gradišci pa da čovjeku osigura budućnost. jednog dana kad se vrati u Brazil u mirovinu, pa tamo počne stizati bosanska penzija od rada u Niagari - ma to će biti fešta za cijeli Rio svakog prvog u mjesecu!
  • MM17
    230
    Mene samo muči kako nitko od novinara nije znao za dolazak golmana? :wink:
  • emilperska
    4.4k

    U sustini je nebitno. Stiti interese svog igraca sad.
    Da li je bolji od Petka? Nije
    Da li je Petko zasad otisao? Nije
    Koja bi spica bio kad se vecina tekmi igra s 1 spicom? Vjerojatno druga
  • hardek
    1.8k
    Sve stoji, ali onda smo mi u ogromnom problemu. Sada kada trebamo dovesti zamjenu za Petkovića ne možemo jer nitko ko ima kvalitetu za biti prvi napadač Dinama ne želi doći i biti drugi napadač jer je Petković i dalje tu. Bruno se mora odlučiti i da se to presjece više jer ovo nema smisla. Danas idem sutra ne idem, onda će sredinom 8. mjeseca otić a mi nek se fino j...
  • nemapredaje
    2.3k
    Ako Petković ne ode do 15.07., onda nigdje ni ne ide.
  • DiddyGuela
    1.3k
    Bruno ili ide u iduca 2 tjedna ili ostaje najmanje jos ovu sezonu. U svakom slucaju taman i da ode do tog 15.7. mi i dalje imamo mjesec dana fore dovesti novog napadaca. Stvarno ne razumijem svakodnevnu histeriju i pljuvacinu u vezi svega sto klub radi. Neki stvarno imaju daddy issues.
  • Laugreano
    1.7k
    Zasluzene kritike upravi zbog Filipovica. Mi kao dinamo ne smijemo si dopustiti da dovodimo tako jeftinog rezervnog golmana. Barem 2M smo trebali potrosit i dat placu 800k,pogotovo kad se odlazkom Sutala oslobodio budžet.
  • wolfgang14
    1.2k
    jel u 13h presica? I oce bit na yt prijenos?
  • Bosskovitz
    8.5k
    Danas idem sutra ne idem, onda će sredinom 8. mjeseca otić a mi nek se fino j...hardek

    Do 15.07. je odluka na njemu, od 15.07. je odluka na klubu. Ne samo to, nego ako je netko zainteresiran, vjerojatno će ga htjeti i kupiti do tada jer zašto bi plaćao izvjesno veću odštetu kasnije.

    Tako da sigurno sredinom kolovoza neće otići i ostaviti ljude u klubu šokirane. Ako i ode, otići će jer je to klub prihvatio.
  • OsamŠest
    2.7k
    Jel dovodi Jakir na pressicu i Pjacu ili?
  • emilperska
    4.4k
    Ako Bruno ne ode kroz 14 dana, onda bi stav kluba trebao biti da kao kapetan postojeci ugovor odraduje do kraja. A za dalje cemo vidjeti 2025.

    Ili onda s njim dogovoriti trajniji ugovor jer je ocito zainteresiran vise radi obiteljske situacije nego sportske..
  • MM17
    230

    Propustio sam tu vijest. Moje isprike.
  • vjeko1701
    6.1k
    Mislim da je situacija s Petkom jasna. Do 15.7. transfer. Ako do tog ne dođe, do kraja polusezone dogovor dal potpisuje novi ugovor ili na ljeto odlazi besplatno. Ako ne potpisuje novi ugovor, već na zimu se treba dovesti i početi uvoditi u igru njegova zamjena tako da do ljeta prođe prilagodbu i da znaš dal je to to ili ne.
  • Mr Anderson
    6k
    Mislim da bi klub treba već sad znati koji je jasan stav Petkovića, a ne da se čeka 15.07. Ako se pregovaralo s Beljom onda je vjerojatno njegov stav da bi htio otići.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions