• Omake
    72
    Napredak u sportu nikad nije linearan. To što Milanovic se tek sada probio ne znači da nema i dalje potencijala i da nije igrač za Dinamo. Gledajuci samo po godinama Petkovića nije trebalo ni gledati a kamoli potpisati. Coric i Halilovic su se probili sa 16, 17 pa nažalost tako zavrsili kako su zavrsili. Svaciji put je drugaciji. Naravno, sto ranije netko krene skupljati minute u sto boljem klubu, to je veca sansa da ce biti vrhunski igrac. Kaoru Mitoma je isto krenuo u ozbiljni nogomet s 22. U NBA ligi imas likove koji s 22, 23 godine budu pickovi druge runde pa postanu All Star igrači, a top 5 pickovi se smucaju po Kini za šaku dolara.

    Volio bih da Milanovic barem prođe dio priprema s nama, pa onda šta bude da bude.
    Torrente ima sličan profil, sto fizicki sto statistčki kao Robert Knoche kada je bio mlađi. Knoche je dugo igra za Wolfsburg i vrijedio oko 10, 12 mil. Moj idealni scenariji za Torrenta bi bio da nakon pola godine postane starter, igra 2, 3 sezone i onda se proda za 7, 8 kada Zivkovic i Jakirovic stasaju u nositelje obrane.
  • Dudu9
    584
    evo čitaju te iz sportskih pa objavili sve što si napisao
  • Haza
    1.1k
    Bilo bi lijepo da su pitali dal' smiju koristiti autorska prava:)
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Papci,a ja svako jutro kad dodjem na odmor ko tenkre idem kupit sportskw Kao nekad. Sanjam ih ovdje. Cijeli odmor meni je najvece zadovoljstvo bilon. kava ,loza i sn. Nadajuci se necemu dobeom u Dinamu. E pa sad cu duplu lozu umjesto sportskih i zonu na wifi citati :lol:
  • Dudu9
    584
    doznali iz kluba haha
  • Zagi
    5.8k
    Čerin pretrčao najviše od svih sudionika ENG-SLO.
    11.81 km
    2.Stojanović
    3. Elšnik
    4. Declan Rice 11.03
  • Laugreano
    1.7k
    Tako i ja ko klinac. Kuglicu sladoleda u kafic i sportske citat o dinamu. Svaki dan na ljetnim praznicima.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    nema boljeg ,covjeku ne treba Puno za srecu
  • Viola
    416
    Ne znam da li je ovaj moj post po pravilih foruma ali boli me kurac. Ovaj post je samo za jedno ili dvoje od vas tu koji ste pravili budalu od mene kad sam prošli tjedan napisao kakav je Čerin igračpKFmgSm.jpg
  • ShanKu
    443
    Ja želim Čerina u Dinamo, tek tako da bude jedan Slovenac u Dinamu :sweat:
  • scooniepenn
    2.2k

    Nije, ali nema veze. Rodrygo i Vini su bili top talenti sto naravno nije jamstvo, ali je bilo prilicno izvjesno da ce se isplatiti. Dala im se prilika i eksplodirali su iskazavsi svoj ogroman talent.
  • scooniepenn
    2.2k

    Nije, ali nema veze. Rodrygo i Vini su bili top talenti sto naravno nije jamstvo, ali je bilo prilicno izvjesno da ce se isplatiti. Dala im se prilika i eksplodirali su iskazavsi svoj ogroman talent.
  • Peškaman
    2.9k
    Ako uspijemo dovesti Čerina bit' će super.
    Bojim se da cijena rapidno raste.
  • ShanKu
    443
    Nadam se da bude bolji igrač nego kaj je u Granadi bil, onaj Torreto.. u zadnjoj njegovoj primila njegova ekipa 4 gola onda je izašao, 2 ok utakmice imao u zadnjih 30 utakmica.... ali kad se sjetim nečijih karijera, lakše mi je :smile:
  • deda
    29.4k
    Znači Gurlica u Goricu na posudbu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions