• Jurki
    9.6k
    Ako dovedemo Šoticeka za 3 milje.. to bu veliki minus nasem sportskom sektoru i da stvarno ne znamo dalje od Bregane.
    Za drugo onda i nismo, nego da nas Šikic jebe ko majmune i da izvlaci milijune iz nas.
    A i potvrda da nam je skauting i dalje u totalnom kurcu.
  • CastAway1986
    972
    kakve veze ima ovaj Meksikanac s Dinamom?
  • Laugreano
    1.7k
    Stephano Carrillo, Santos México. Mali Ima 17 godina i razvalio na svjetskom do 17 godina. 23 hola u 29 tekmi za meksičku u 17 repku. Kopenhagen, Wolverhampton, feyenoord, Newcastle zainteresirani. Ovaj bi mogao biti poput olma. Prikazat kvalitetan program i brzo reagirati. Ali tko će to odraditiKujtim Shalla

    Pisao je kolega davno za njega na Scout temi.
  • emilperska
    4.3k
    Ja sam na 3-4 posta napisao da ce Špikić startat i u ovoj sezoni kao starter desno, ako je Šotiček alternativa..
  • Patak
    2.5k
    Pjaca/Hođa na lijevom krilu a Špikić/Šotiček na desnom. S njima napadamo LP.
  • ZgDLions
    18
    Zašto ako na sofi piše 1,9 svi govore o tri.
    Nije da za njega dobijaju ponude velikih klubova i da je navala.
    Ponuditi neku lovu plus neka posudba i dil od mogućeg nekog budućeg transfera.
    Po meni je to korektno, a i on bi se veselio Dinamu.
    :grin:
  • austrijanac
    2.9k
    Palac dole za Šotičeka, pogotovo jer mi smrdi da je to Jakir isforsirao ali vidjet ćemo.

    Majer, Ivanušec, Stojke, pa čak i Kačavenda su sve redom bili igrači koji su znali riješit tekme na postavljenu obranu i koji su to imali nešto. Pogotovo Majer i Ivanušec, dok Šotiček je tranzicijski igrač koji se jako dobro snalazi na otvorenom prostoru, kojeg u Dinamu neće imat. Doduše, nemoram ni spominjat koji je paradoks da nam desno krilo bude dešnjak i alternativa Špikiću, za te novce.

    Za Vidovića je puno, ali za Marina nije
  • Jurki
    9.6k
    nemamo za prava pojacanja para, ali imamo za prinove i to tak puno.
    Šotičeka nebi potpisal niti da dojde badava.
  • Direktor
    13
    Jel mi može netko napisat pošto nisam taj dio do kraja skužio.

    Da li je Marko Marić naš sportski direktor i klub je popunio to mjesto ili je on privremeno rješenje dok klub ne nađe neko trajno rješenje?

    Hvala
  • striko
    1.3k
    Sramota da jedan direktor ne zna u kakvom su mu radnom odnosu zaposlenici.
  • Direktor
    13
    :lol: :lol: :lol: :lol:
  • Mali Zeus
    10.5k
    Pjaca sigurno dolazi?
  • dumitrumitu
    894
    On je privremeni s. d. Dobio je priliku da se dokaže. S obzirom kakve igrače dovodi bojim se da neće dugo izdržati.
  • Captain America
    15.1k
    Ako se ne može dovesti ozbiljno desno krilo od 25, 26 godina s okej CVem za 3 milijuna (što sumnjam), nek se jave Mišku i ponude 2.5, 3 milijuna+Jankovićevih bonus i uzmu Pašalića. Dobili bi reprezentativca koji je već radio s trenerom i koji je solidno uigran s Brunom i Batijem.

    Usporedio sam Špikićevu zadnju sezonu u Gorici sa Šotičekovom aktualnom sezonom. Špika je imao 11 G+A, Šotiček 9. Obojica su imala po 1 promašenu veliku priliku. Špika je imao 4 kreirane velike prilike, Šotiček 0. Špika je imao 1.1 ključno dodavanje, a Šotiček 0.4. Špika je imao 1.1 presijecanje po utakmici, a Šotiček 0.3. Po oduzetim loptama, osvojenim posjedima i predriblanosti su isti. Špika je imao 0.6 otklonjenih opasnosti, a Šotiček 0.1. Špika je imao 1.1 dribling (46%), a Šotiček 0.7 (37%). Špika je imao 4.0 (42%), a Šotiček 4.3 (42%) osvojena duela. Svi znamo kako je završila priča sa Špikićem, a taj isti Špikić bi došao za upola manji iznos od Šotičeka da se nije išlo izigrati tovare.

    Šotiček je u nedavnom intervjuu rekao da je lijevo krilo i da tek zadnjih godinu dana igra desno krilo. Od lijevih krila bi imali Hoxhu, Pjacu i Šotičeka+Stojkea. Dati 3 milijuna eura za 19godišnjeg igrača koji je igrao samo u HNLu je suludo, a pogotovo u svjetlu prošlogodišnjih izjava Marka Marića kako se neće dati ucjenjivati od strane HNL šerifa jer se vani mogu naći vrhunski igrači za manje novce.
  • Ludovic IX
    6k
    ovaj pesimizam ovdje zaudara. dajte malo vjere...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions