• CastAway1986
    994
    Ti inače pratis Granadu , najveći si pljuvac ovdje da dovode igrača Reala imao bi šta iskomentirati..
  • scooniepenn
    2.3k

    Uz svo duzno postovanje, ti si uzeo Rodryga kao primjer uboda Reala i stavio ga u paralelu s Torrenteom, naravno na razini Dinama? Rodrygo je bio mega zvijezda u nastajanju kao i Vini sto prilicno opavdava i cijena od placenih 45 milja. Usporedba bolja bi bila dolazak Olma.
  • sebenico
    56

    Činjenica je da je Dinamo u zadnje dvije godine izgubio korak na tržištu i to se onda odrazilo na prvenstvo gdje se titula osvajala tek u finišu sezone.
    Ako je istina da se gleda da se dovedu ovi igrači koji su navedeni, onda je to samo nastavak tog trenda i jako zabrinjavajuće.
    Stalno se piše da se rade u tišini i da više ne cure informacije iz kluba, ali to lako može biti varka jer je moguće da nema što ni procuriti. Oni koji navode da prijelazni rok tek počinje, to je istina, ali poslovi se dogovaraju tijekom cijele godine, a sama realizacija se odvija za vrijeme trajanja prijelaznog roka.
    Cijene su zadnjih godina, kako igrača tako i svega ostalo, otišle znatno gore i očekivati da će se pojačanja moći dogovoriti besplatno je iluzija. Može se pogoditi s nekim igrača, ali to je više iznimka nego pravilo. Uprava bi trebala osigurati sportskom direktoru barem 10-ak milijuna eura za transfere ako se misli pojačati momčad, a sve ostalo su priče za malu djecu.
  • Droljo
    6.4k
    Uprava bi trebala osigurati sportskom direktoru barem 10-ak milijuna eura za transfere ako se misli pojačati momčad, a sve ostalo su priče za malu djecu.sebenico

    Zašto? Nek daju toliko za godišnje plaće za 3 igrača i ja ti sad nađem pojačanja (ali top pojačanja) kojima ističe ugovor i dolaze samo za plaću. U svakoj liniji po jednog...
  • San Lorenzo
    12.7k
    Ja sam se samo nadao da će Milanović biti s nama odmah, bez posudbe u NK Križni Ligament, ima 22 godine, tako da nije neki dripac koji je tek zagazio u seniorski nogomet.
  • Dzoni
    247
    Samo otkud lova za tih 10ak milijuna za transfere. Niti imamo neke bogate arape, amere i sl. niti smo liga petica klub koji od tv prava zaradi vise nego Dinamo cijele godine.
  • Tongo Doumbia
    3k
    uzeo sam ga ko primjer da je ipak došao s manjim pedigreom od Edena, a ako nije istina, jebi ga, ne pratim nogomet.
  • Droljo
    6.4k
    Samo otkud lova za tih 10ak milijuna za transfereDzoni

    Prodamo bulata za 7 mil i špikića za 3. :rofl:
  • SAS1987
    14k
    Zašto? Nek daju toliko za godišnje plaće za 3 igrača i ja ti sad nađem pojačanja (ali top pojačanja) kojima ističe ugovor i dolaze samo za plaću.Droljo

    A što kad bi ostali glavni igraci htijeli ugovore 2+ milje? :smile:
  • The Undertaker
    4.5k
    Vezano za transfere ali i za ukupnu politiku kluba, ne ulazim uopće u pojedinačna imena sve dok se ne potpišu. Međutim, od kluba očekujem da ima konzistentnu politiku u svim segmentima. Ako smatraju da imaju gomilu ''beskorisnih'' igrača pod ugovorom i da ih se treba riješiti onda očekujem da umjesto njih ne kupuju druge isto takve, samo ''svoje''. Ako su postavili cilj smanjenje budžeta (nevezano što ja mislim o tomu) onda smanjenje budžeta za plaće igrača mora pratiti i proporcionalno smanjenje plaća ostalih zaposlenika te proporcionalno smanjenje ostalih troškova.
  • sebenico
    56


    Igračima kojima ističu ugovori moraš dati naknadu za potpis i veću plaću nego što je realno zaslužuju. Primjer je Drmić, koji je došao ''besplatno'', ali je zato imao preko milju eura plaće i bio najskuplji igrač u klubu, a doprinos mu je bio praktično nikakav. Uz to, davanje velikih plaća pojedinim igračima utječe da se kohezija u ekipi naruši. Najplaćeni igrači u klubu bi trebali imati oko milijun eura, ali to ujedno moraju biti i najbolji igrači u ekipi.
  • Marquis Manners
    17

    Dinamo na žalost nema 10 milijuna eura za pojačanja. Ja sam mislio do nedsvno da imamo do nekih 7-8, ali nemamo ni toliko. Tako za sada izgleda i to su činjenice ako ćrmo gledsti ponašanje ljudi iz kluba glede otkupa posuđenih, gledanje mogućih novih igrača i ponuda koje dajemo.
  • Droljo
    6.4k




    Jebiga dečki. Karikiral sam. Ne moraju se nužno plaćati odštete.
  • sebenico
    56


    Prostora za uštede itekako ima. Od nenormalnih menadžerskih naknada koje su isplaćivane, otpremnina trenerima, desetaka igrača koji nikad neće biti kvaliteta za Dinamo, a imaju velike ugovore do radne zajednice i njihovih bespotrebnih troškova. Uvjeren sam da se samo na temelju ovih stavki mogu smanjiti rashodi za 10-ak milijuna eura već u ovoj godini...
  • The Undertaker
    4.5k
    Uvjeren sam da se samo na temelju ovih stavki mogu smanjiti rashodi za 10-ak milijuna eura već u ovoj godini..sebenico

    Onda ćemo na kraju godine imati 14 milijuna eura ''viška'' i biti puni ko brod. Nisam baš siguran.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions