• hardek
    1.8k
    Bilo bi dobro da neki insajder samo kaže kada možemo očekivati prve korake u prijelaznom roku za malo duševnog mira.
  • Patak
    2.6k
    Ne bude nekih velikih dolazaka, to je moje mišljenje...
  • emilperska
    4.4k
    Takvo je mrtvilo s transferima da cak u SN nema nijedan trac, nego pisu o broju clanova na dnevnih pola.stranice o Dinamu..

    Fkt nova vremena..
  • Maki17
    182
    Evo Ničota se ne da. Po njemu Pjaca je siguran, Šotičeka želimo i danas je opet izvukao Galešića. Sutra će valjda biti Radeljić. Sigurno je jedino da želimo Čerina, to je i Jakir spomenuo
  • Maximo
    329
    Ne znam...ima ljudi koji govore ma bit će super prijelazni rok, ali nekako mi i šutnja i to šta skoro počinju pripreme a nismo nikoga doveli ne zvuči dobro...zvuči više ko prošli prijelazni rok
  • Droljo
    6.4k

    Kad počinje prelazni rok?
  • striko
    1.3k
    Kako ćeš dovesti igrača pod ugovorom ako prijelazni rok još nije počeo? To što nemamo informacije ne znači da se nije nešto već dogovorilo.
  • Facke
    2.7k


    Sutnja je tu zato kaj se nesme o svim imenima govoriti.
    Mi par koji imame neke informacije to postujeme. Tak da ne brinite nis.
  • emilperska
    4.4k
    Facke baci narodu malo mesa..
  • Gringo
    29
    Nekako sam sigurniji i mirniji dok se radi u tišini.
    Vjerujem da se dobro radi i ne dovodi nekoga samo da bi se dovelo.

    Nakon što Euro završi 15.07. svi portali i kvazi insajderi će bacat informacije i dojave svakih 15 mins.

    Kaj se tiče mojih nada..nadam se da je Čerin zakaparen, nadam se da Petko i Baturina ostaju i da imamo još dva tri jaka aduta u dolasku.
  • Facke
    2.7k


    Bude se s vremenem. :up:
  • Joza
    368
    Jel mozemo mirno i bezbrizno spavat?
  • FrenchMontana
    350
    Ja sam skroz opusten. Vjerujem Maricu sto posto. Nema razdora u klubu ko prosle godine, a prva tekma je krajem kolovoza. Bit ce ovo dobar prijelazni rok ne sumnjam.
  • Pop corn
    6k
    prva tekma je krajem kolovoza.FrenchMontana

    prva tekma je početkom kolovoza :-)

    Dinamo - Istra....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions