• FrenchMontana
    349
    sori mislio sam na ove izazovnije, uz duzno postovanje nasim HNL suparnicima :cool:
  • emilperska
    4.3k

    Kad će godišnje? :nerd:
  • Droljo
    6.4k
    Kad će godišnjeemilperska

    Čim pogodiš temu :snicker:
  • emilperska
    4.3k

    Tu ga vidim online, pa pitam :cool:
  • ZgDLions
    23
    Meni bi bilo super da po razumnoj lovi dofuraju Šotičeka.
    Imam filing da bi se baš uklopio i bio zalog za neku buduću popunu financija, a još za razliku od nekih nije pretrpio ozbiljnu povredu.
    Valjda bi bili bolje sreće nego sa zadnjim Lokosima.
    Pjaca mi je onak, da je rasturio ligu ove godine i nije, da ga povrede ne prate u karijeri, prate, da se neka lova na njemu bude uzela, teško.
    Nekako se bojim Drmić scenarija, uz neku najavu štednje možda ako bi pristao na neki oprezni ugovor sa dosta klauzula, pa ako ne ide da si ne vežemo tipa Špika kuglu oko noge.
  • Nogo
    1.6k
    Dečki, jeste razmišljali možda da je došla/doći će ponuda za Špikića i da on isto ide negdje.
    Traži se top desno krilo i Šotiček kao zalog za budućnost/zamjena.
    Mislim da je Špika "zadužio" klub i da ga moramo pustiti da ode negdje.
  • Captain America
    15.1k
    Koliko ste navalili na Špiku, čovjek bi pomislio da ima plaću preko milijun eura, da pije, puši, ne dolazi na treninge i cinka novinarima pikanterije iz svlačionice, a ne da ima 400K nakon povišice.

    Drmić je uzeo više love za jednu sezonu nego Špika u ove 3 godine ukupno, a nije dobio 10% pljuvačine koju je pobrao Špika.
  • ZgDLions
    23
    A, jel može zamjena sa Lokosima, mi njima Špiku i neprodane dresove od adidasa, a oni nama Šotičeka i obecanje da bu se Kranjča počela raditi.
    :smile:
  • Nogo
    1.6k

    Drmić je svoju plaću zaradio golom protiv Bodo-a i ulaskom u Ligu prvaka.
    Špikić ničim nije zaslužio da bude u kadru 11 ili 15 igrača Dinama.
    Po meni prodaja ili posudba uz obavezan otkup bi bila top stvar.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Drmić je svoju plaću zaradio golom protiv Bodo-a i ulaskom u Ligu prvaka.Nogo

    Ajde sad cemo gledat ciji gol je kada vise znacio i donio, glupost... Uvijek se gleda neka konstanta/prosjek.
  • Paggini
    10.3k
    Koliko ste navalili na ŠpikuCaptain America

    Špika bi mi bio jednako bitan kao Štefulj da mi imamo neko jako dobro desno krilo, a da Špika ulazi 10-20 minuta.

    Ne bih riječ rekao, ali nemamo desno krilo i Špika mora igrati. A igra jako jako loše.
  • Captain America
    15.1k
    Ne bih riječ rekao, ali nemamo desno krilo i Špika mora igrati. A igra jako jako loše.Paggini

    Ovo se slažem. Nadam se da dolazi pravo desno krilo kroz par tjedana.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ne znam, po meni je najbolji model recimo iskusni igrač i mlada potentna zamjena. Imamo dovoljno minuta tijekom sezone za oboje, a od ovog mladog možeš i zaraditi. Nikakvi Špikići, Hoxha, pa ni Kaneko kao zamjena. Po meni bi bilo najbolje imat (karikiram) Pjaca i Asano kao udarne igle (može i bolji igrači, nije mi se sad dalo skautirat previše ni razmišljat), a kao zamjene recimo onda imaš Stojkovića, onog malog Amerikanca što se spominja, a može recimo i onaj iz Australske lige. Imaš konkurenciju, potencijal, ali i igrače za bitne utakmice.
  • GOAT
    140
    Mislim da smo svi okej sa time da Spikic odigra zadnjih 10-15 min, ali ga svi tjeramo iz kluba jer bi to bio jasan pokazatelj da ce se novo i bolje desno krilo dovesti dok ovako samo nagađamo + ako opet odigra ovako lošu sezonu cijena ce mu samo nastaviti padati.
  • emilperska
    4.3k
    Dao je Špikić bitnih golova prije tog Boda koji su omogucili da "dođe" do Boda, ako cemo to tak gledati..
    Ako dode pravo krilo desno, neka nama Špike. Ja ga vidim i kao beka skoro..
    Problem ce bit ako dođe "samo" Šotiček pa se Jakir opet prosvijetli 10.8. i skuzi da je Špika (trenutno) bolji od Šotičeka i eto nas protiv Galate (hehe) sa Špikom opet :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions